Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πιο μπουρδα ειναι αυτη που παιζει αυτες τις μερες.

Ειναι της wind.

Με την αλλην να γενναει και το βοδι ο αντρας της να κανει live streaming την γεννα με τους συγγενεις στο σπιτι

Και στο τελος στο καλο λιποθυμαει..

 

Κριμα χασατε ωραιο θεαμα συγγενοπουλα!!

Και η φάση είναι ότι όταν ήμουν στην Κέρκυρα, με Wind δεν είχα σήμα πάνω από 8 ώρες τη μέρα...

 

Εμένα τώρα τελευταία μου προκαλεί πραγματικά αναγούλα η διαφήμιση με τους μύκητες των νυχιών. Πάντα τη βάζουν 2-3 φορές την ώρα που τρώμε με την οικογένεια το μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάλι με εκνεύριζε πολύ , μία παλιά διαφήμιση της vodafone με ένα μιξιάρικο που έλεγε "παιδί μου εσύ!!" παντόφλα στην οθόνη έφευγε.

επίσης η τωρινή διαφήμιση της vw που δείχνει ένα polo και ένα golf να παίζουν και να ψιλοκινηγιούντε στην πόλη , με μία κωλόγρια στη διάβαση πεζών να παίρνει ένα εμετικό ύφος προς το τέλος. αλλάζω κανάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάνε όντως ισλανδικά; σε μια φάση λένε Socrates;

 

Δε μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω μαθει ακομα ισλανδικα. Το εχω ομως μεσα στο προγραμμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω θα ειχε επιτυχια μια εκπομπη με σατυρικες διαφημισεις οπως παλια... παραδειγμα:

 

https://m.youtube.com/watch?v=2qYaqWh2JZ8

 

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=P-yHfYvMrVU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχω λόγια........................... :mellow: :mellow: :mellow:

 

https://www.facebook.com/Jumbostores/videos/vb.110734069014739/953788958042575/?type=2&theater

 

 

Υ.Γ Sorry αλλά δεν ξέρω πως να κάνω link το video μέσω fb, ίσως έχει κάτι για share σε forum αλλά να χρειάζεται login/account κάτι το οποίο δεν έχω. Από youtube δεν το βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι το'θελα; μόλις είδα την διαφήμιση της Q,με τον κακάσχημο γάιδαρο

ΓΙΑΤΙ;;;;

+10000 η πιο ακυρη διαφημιση της q ever. πραγματικα, ποιος τη σκεφτηκε αυτη τη μαλ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφήμιση γιά τό 11888 πού ειναι 4 μαντραχαλάδες ντυμένοι superman .... από περιέργεια προσέξτε την , οι....ηλίθιοι ουτε νά μιλήσουν καθαρά δέν μπορούν ...δέν καταλαβαίνεις τί λένε ...  μόνο η στολή τούς μάρανε ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφήμιση γιά τό 11888 πού ειναι 4 μαντραχαλάδες ντυμένοι superman .... από περιέργεια προσέξτε την , οι....ηλίθιοι ουτε νά μιλήσουν καθαρά δέν μπορούν ...δέν καταλαβαίνεις τί λένε ...  μόνο η στολή τούς μάρανε ....

 

Μα ειναι σουπερμεν.

Δεν εχει σημασια να καταλαβεις τι λενε(μπουρδες ετσι κι αλλιως), μονο το σλογκαν. 11-8-8-8, στο ρυθμο του Γαλαζιου Δουναβη. Σουπερ αριθμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο βασιλιάς των εμετικών διαφημίσεων τα τζάμπο ξαναχτυπανε με διαφήμιση για τον άγιο Βαλεντίνο...προσέχετε γ το καλό των ματιών αυτιών σας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000 η πιο ακυρη διαφημιση της q ever. πραγματικα, ποιος τη σκεφτηκε αυτη τη μαλ...

Είδες όμως που σου μεινε και τη συζητάς; Αυτό είναι προφανώς το σκεπτικό (οπως και στα τζαμπο κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφήμιση γιά τό 11888 πού ειναι 4 μαντραχαλάδες ντυμένοι superman .... από περιέργεια προσέξτε την , οι....ηλίθιοι ουτε νά μιλήσουν καθαρά δέν μπορούν ...δέν καταλαβαίνεις τί λένε ...  μόνο η στολή τούς μάρανε ....

 

Τον έναν τον ξέρω από μια παλιά δουλειά και είναι ψεκασμένος συν των άλλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο βασιλιάς των εμετικών διαφημίσεων τα τζάμπο ξαναχτυπανε με διαφήμιση για τον άγιο Βαλεντίνο...προσέχετε γ το καλό των ματιών αυτιών σας.

 

σιγα το σκανδαλο, με αυτα τα "x" δε βλεπεις τιποτα. Μόνο τη χοντρη δεσποινιδα.

Τον έναν τον ξέρω από μια παλιά δουλειά και είναι ψεκασμένος συν των άλλων.

 

Τον αναγνωρισες ε, τσαμπα η μασκα δηλαδη.

Τι να κανουμε, στις μερες μας εχουν ξεπεσει και οι σουπερ ηρωες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

1)Οι διαφημίσεις τύπου τελεμαρκετινγκ με πριτυ κολαν,υαλουρονικα φλοκια,ανατομικες καλτσες και λοιπές φιφες. Πραγματικά θέλω να χωθώ μέσα στην τηλεόραση και να τους γιαουρτώνω όλους έναν έναν... Απορώ ποιος τις σκέφτεται και ποιος τις μοντάρει, είναι λες και τις έφτιαξε κάποιος στο windows movie maker την ώρα που αφόδευε! Και όχι τίποτα άλλο κρατάνε και 5 λεπτά η μία...

 

2)Οι διαφημίσεις στο youtube. Βάζεις ένα Playlist με ποιοτική ροκ και πρέπει κάθε τρεις και λίγο να πατάς skip στα νέα goodys Burger και τις λοιπές σαχλαμάρες. Δηλαδή έλεος πια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...