Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα ρε guys..8 σελιδες εχω διαβασει, ΜΙΑ αναφορα στις διαφημισεις του Υφαντη, δεν εχω δει. Αυτο το πρασσινο σκατο με εκανε να ανεβαζω πιεση..

 

 

Έχουν αναφέρει για τον Υφαντή σε προηγούμενα post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα ο φωνακλάρας του media mark ΜΟΝΟ 59,90 κτλ :P

diamant shop

και έναν χαζό που πετυχαίνω το πρωί στο skai,mega.Αναφέρθηκε σε προηγούμενα post ποιός είναι αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφημίσεις με ηλικιωμένους που κατέχουν και καλά τεχνολογία-gadgets και στο τέλος τους βάζουν να πουν και μια λέξη/φράση που είναι στη μόδα ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΠΛΑΚΑ :angry:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αναφέρει για τον Υφαντή σε προηγούμενα post.

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν ειδε κατι το ματι μου.. Ευτυχως ομως που υπηρχαν, γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο μπουρδα ειναι αυτη που παιζει αυτες τις μερες.

Ειναι της wind.

Με την αλλην να γενναει και το βοδι ο αντρας της να κανει live streaming την γεννα με τους συγγενεις στο σπιτι

Και στο τελος στο καλο λιποθυμαει..

 

Κριμα χασατε ωραιο θεαμα συγγενοπουλα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο μπουρδα ειναι αυτη που παιζει αυτες τις μερες.

Ειναι της wind.

Με την αλλην να γενναει και το βοδι ο αντρας της να κανει live streaming την γεννα με τους συγγενεις στο σπιτι

Και στο τελος στο καλο λιποθυμαει..

 

Κριμα χασατε ωραιο θεαμα συγγενοπουλα!!

 

Στη μεση λιποθυμαει, στο τελος βγαινει περιχαρης με την οικογενεια στο καδρο.

Συμπερασμα: ολοι wind για να κανουμε live steam τη γεννα και να γινουμε ρεζιλι στους συγγενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω εάν αναφέρθηκε αλλά το διαφημιστικό δημιούργημα του 11888 με τους τέσσερις μαντράχαλους ντυμένους σαν απογόνους του superman που έκανε παιδιά με τον batman. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω εάν αναφέρθηκε αλλά το διαφημιστικό δημιούργημα του 11888 με τους τέσσερις μαντράχαλους ντυμένους σαν απογόνους του superman που έκανε παιδιά με τον batman. 

 

...και με μουσικη Στραους, ναι εχει αναφερθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο να πεις ποια διαφημιση ειναι εμετικη χωρις να αναγκαστεις να μια αδικησεις μια αλλη ακομα πιο εμετικη που δεν σου ερχετε στο μυαλο.Σαν καταληξη αλλες ειναι λιγοτερο αλλες περισσοτερο αλλα ολες ειναι εμετικες,ενοχλητικες και το μονο που μου προκαλουν συστροφη στο στομαχι.

 

Με ανησυχει ομως πιο πολυ ο κοσμος που τις παπαγαλιζει στην καθημερινοτητα του πραγμα που σημαινει οτι τελικα πετυχενουν τον σκοπο τους οι μαρκετιστες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτη με τους ψαραδες καπου στην Ισλανδια οπου συζητουν μια ασφαλιστικη στην Ελλαδα με ασφαλιστρα απο 13€, αν μη τι αλλο ειναι πολυ ενδιαφερουσα και καθολου εμετικη. Καθε φορα που την παρακολουθοτμε ολο και αυξανεται το ενδιαφερον μας γιαυτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο μπουρδα ειναι αυτη που παιζει αυτες τις μερες.

Ειναι της wind.

Με την αλλην να γενναει και το βοδι ο αντρας της να κανει live streaming την γεννα με τους συγγενεις στο σπιτι

Και στο τελος στο καλο λιποθυμαει..

 

Κριμα χασατε ωραιο θεαμα συγγενοπουλα!!

Θα μπορούσε να θεωρηθεί και σαρκαστική ωστόσο. Οπότε ρισπέκτ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτη με τους ψαραδες καπου στην Ισλανδια οπου συζητουν μια ασφαλιστικη στην Ελλαδα με ασφαλιστρα απο 13€, αν μη τι αλλο ειναι πολυ ενδιαφερουσα και καθολου εμετικη. Καθε φορα που την παρακολουθοτμε ολο και αυξανεται το ενδιαφερον μας γιαυτην.

μιλάνε όντως ισλανδικά; σε μια φάση λένε Socrates;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...