Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1. Πάρε το αεροπλάνο και πήγαινε μπαρτσελόνα

 

2. Έχω περάσει 2 ημέρες από τη ζωή μου στο ντελ Παδρο, μου άρεσε. Για άλλους ήταν χαμένος χρόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Μαδριτη ειναι η καλυτερη εκδοχη της Αθηνας

Μαρεσει πολυ η Βαρκελωνη αλλα αλλο το συναισθημα οικειοτητας της Μαδριτης

 

Καλο το Πραδο αλλα αραξε και 2 μερες στο παρκο τους, οτι κοντινοτερο σε central park στην Ευρωπη(μαζι με του Βερολινου βεβαιως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκιαθος

 

εστιατορια

σε τιμες ολα κυμαινοναι απο 17-20ε το ατομο με συνολο 2 κυριως 2 συνοδευτικα 2 μπυρες/κρασι

Μπακαλικο -στην περιοχη του λιμανιου.εκει π ειναι ολα τα κλαμπ μαζεμενα

μ εκαναν πολυ καλη εντυπωση τα καλαμαρακια τους.τα καλυτερα π εχω φαει και η τυροκαυτερη τους.

και η ποικοιλια των κρεατικων τους ιεναι αρκετα καλη. να τονισω οτι ειναι διπλα ακριβως στην θαλασσα και ειναι ακρως ρομαντικα

το σερβις ηταν λιγουλακι αργο

 

Ελ Γκρεκο

αδιαφορο απο φαγητο και καπως τσιμπημενα για την ποιοτητα του.Σερβις κακιστο.μιση ωρα για να μας φερουν λογαριασμο

 

Ποσειδων-απεναντι απο την σταση 6

πολυ καλες τιμες(το φτηνοτερο απο ολα) και ποιοτητα φαγητου(ολα μαγειρεμενα&φρεσκα)εχω φαει 3 φορες εδω.:P.εξυπηρετικοτατο και πολυ ευγενικο το σερβις

η πιο παραδοσιακη ελληνικη ταβερνα

 

Scuna- περιοχη λιμανιου κοντα στα κλαμπ

πολυ ωραια ατμοσφαιρα.κοντα στα ευρωπαικα δεδομενα.ειναι για πιο κυριλε βραδιες

ειχε απαλη τζαζ μουσικη

πολυ καλο σερβις

αλλα το φαγητο με πειραξε.μαλλον επειδη πηρα καρμποναρα :P ποιος ξερει αν ητανε ληγμενη η κρεμα γαλακτος

 

Νυχτερινη Ζωη

 

Σε κλαμπ πηγα στο Καλουα(πανακριβο! το ποτο 12ε )

BBC 10e τα ποτα και δν ητανε κ τοσο γεματο το ποτηρι.κλασσικα πιο πολυ παγακια..

 

και μετα πηγα και σε ενα αλλο π δν θυμαμαι ονομα.ητανε διπλα απο μια ταβερνα π λεγεται ακρογιαλι.εκει ητανε πολυ νορμαλ σε τιμες.και ενω γινοτανε χαμος το σερβις ητανε πολυ γρηγορο.

 

παραλιες

για γκομενοκαταστασεις ειναι οι κουκουναριες.κλασσικα πηχτρα στον κοσμο.πολυ ωραια παραλια ομως.αμμος και ρηχα καθαρα νερα.

και μετα πιο ερημικα και για ζευγαρια φαση η μεγαλη αμμος και ο τρουλος.

ολες αμμουδερες παραλιες..

 

η μετακινηση με τα λεωφορια ειναι πολυ ευκολη.το πιο μακρινο εισιτηριο κανει 1.80 κ ειναι για την παραλια των κουκουναριων και το πιο κοντινο 0.90-1.40

 

να προσθεσω οτι η παραλια μπανανα ειναι πανω κατω σαν κουκουναριες ισως κ λιγο χειροτερη αλλα ιδιο μοτιβο σε κοσμο..και πρεπει να περασεις εναν χωματοδρομο.πηγα μια φορα.δν θα ξαναπηγαινα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παω αμερικη να δουλεψω (παρανομα) για εναν φιλο μου για 5 βδομαδες (San Francisco)

Λογικα θα πρεπει να παρω καποια sim για να δουλευω το τηλεφωνο μου εκει, εχετε να προτεινετε καποια που θα εχει και net?

Επισης, ποσο ευκολο ειναι να με πιασουνε? Ο φιλος μου (ιρλανδος) μου λεει οτι κοιτανε για μεξικανους και οχι για λευκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παω αμερικη να δουλεψω (παρανομα) για εναν φιλο μου για 5 βδομαδες (San Francisco)

Λογικα θα πρεπει να παρω καποια sim για να δουλευω το τηλεφωνο μου εκει, εχετε να προτεινετε καποια που θα εχει και net?

Επισης, ποσο ευκολο ειναι να με πιασουνε? Ο φιλος μου (ιρλανδος) μου λεει οτι κοιτανε για μεξικανους και οχι για λευκους.

 

Ποσα δινεις για να μην σε πιασουν?;);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...