Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πλακιτσα, ξεπλακιτσα, τα 2 αρνητικα σου τα φαγες ;), δικαιοτατα νομιζω

 

κ στην τελικη που να το ξερουμε οτι εκανες πλακιτσα οι υπολοιποι;

ενα σωρο κοσμος διαβαζει εδω μεσα, βαλε τουλαχιστον μια γλωσσα εξω, κατι, αν θες να δειξεις οτι κανεις πλακιτσα βρε αδερφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες εβδομάδες θα κάνω ένα ταξιδάκι 4 ημερών με την κοπέλα μου στο Βερολίνο και θα ήθελα να μου προτείνετε μέρη να επισκεφθώ, πράγματα να κάνω και να δω, μπαρ/clubs/μπυραρίες που αξίζουν καθώς και ότι άλλο νομίζετε ότι είναι καλό να κάνει κανείς όταν πάει Βερολίνο για πρώτη φορά. Κάθε άλλο tip είναι καλοδεχούμενο και ευπρόσδεκτο.

Thanks in advance :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εωγώ κάτι. Όποιος πάει στη Γερμανία, γιατί ρωτάει για μπυραρίες; Και βασικά τι ψάχνει;

 

Το εργοστάσιο της Becks ξέρειαυτός ή χώρο που πουλάν μπύρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακίτσα έκανα με το "τίποτα" ε. Ορμώμενος και από κάτι παλιότερα ποστ. Πιστεύω ο Φρή Ντούμπους κατάλαβε.

 

WTF?? :eek: Kαι τσακωνόμουν όλη μερα για να καταφέρω να αλλάξω τα εισιτήρια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF?? :eek: Kαι τσακωνόμουν όλη μερα για να καταφέρω να αλλάξω τα εισιτήρια!!

 

ελπίζω να κατάφερες να τα αλλάξεις. Μην πας στο μέρος που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, στην μαύρη τρύπα του χάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εωγώ κάτι. Όποιος πάει στη Γερμανία, γιατί ρωτάει για μπυραρίες; Και βασικά τι ψάχνει;

 

Το εργοστάσιο της Becks ξέρειαυτός ή χώρο που πουλάν μπύρες;

 

Για παμπ-μπυραρίες. Μπρατβουρστ και μπύρα σε καρέκλα με κατινακουμπαςμπροστα φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου σκασαν κάτι Έλληνες (α-)γνωστοί της μάνας μου και με ρωτούσαν που μπορούν να πάνε να δοκιμάσουν όσες περισσότερες μπύρες γίνεται. Δεν υπάρχει αυτό το πράμα, δεν ξέρω κανένα μαγαζί στο Αμβούργο που να πας και να έχει 200 ετικέτες και όσο το προσπαθώ δε μου ρχεται ούτε σε άλλη πόλη. Ακόμα και τα μπιεργκάρντενς έχουν συγκεκριμένες ετικέτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε να δώσει κάποιος πληροφορίες για Άμστερνταμ? Σκοπευω να παω τον Μάρτιο εκεί.

Εισητήρια είμαι ενταξει. Απο εκεί και πέρα ξενοδοχεία που μπορώ να κοιτάξω? Επίσης τι έχει να δω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...