Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

brickoman, αν δεις κατι που αξιζει πολυ ΄'η κατι που τελικα δεν αξιζε ενημερωσε με και θα κανω καιγω το ιδιο!αυριο σουρχομαι! εχει χιονια?

Ok. Ναι, έχει χιόνια αλλά μην νομίζεις και τίποτα το ιδιαίτερο. Τώρα π.χ. έχει 1 βαθμό κελσίου.... Στο παλάτι να πας, μην το χάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα κανει κρατησει απτο booking.com σενα ξενοδοχειο με τιμη 522 ευρω.

Σημερα,μια μερα πριν φυγω μουρθε μηνυμα απτην τραπεζα μου οτι χρεωθηκα 552 ευρω απτο ταδε ξενοδοχειο.

 

Γιατι 30 ευρω παραπανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειχα κανει κρατησει απτο booking.com σενα ξενοδοχειο με τιμη 522 ευρω.

Σημερα,μια μερα πριν φυγω μουρθε μηνυμα απτην τραπεζα μου οτι χρεωθηκα 552 ευρω απτο ταδε ξενοδοχειο.

 

Γιατι 30 ευρω παραπανω???

Μήπως είναι η διαφορά φορολογίας;

 

Εγώ πάλι από τηλέφωνο έκανα κράτηση για να είμαι σίγουρος.

 

Υ.Γ. Ποιό ξενοδοχείο εάν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hOTEL ROYAL ειναι 5 λεπτα απτο ναο του αγ Στεφανου.

Ωραίος! Είσαι λίγο μακρυά από τα χιόνια (τουλάχιστον σε εμάς) αλλά δεν πειράζει, μπορεί να δεις κι εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά είναι, ειδικά αυτό το ταξίδι. Το μόνο πρόβλημα είναι πως θα κανεις περίπου 2-3 ώρες παραπάνω σε σχέση με κάποια άλλη πτήση από κεντρική ευρώπη. Αλλά ως εξυπηρέτηση είναι ανώτερη κατα πολύ σε σχέση me aifrance, klm και αρκετά καλύτερη από την lufthansa.

 

Αν σταματάς NY (και δεν έχεις ανταπόκριση για κάπου άλλου), παλεύεται πολύ εύκολα η επιπλέον ώρα πτήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά είναι, ειδικά αυτό το ταξίδι. Το μόνο πρόβλημα είναι πως θα κανεις περίπου 2-3 ώρες παραπάνω σε σχέση με κάποια άλλη πτήση από κεντρική ευρώπη. Αλλά ως εξυπηρέτηση είναι ανώτερη κατα πολύ σε σχέση me aifrance, klm και αρκετά καλύτερη από την lufthansa.

 

Αν σταματάς NY (και δεν έχεις ανταπόκριση για κάπου άλλου), παλεύεται πολύ εύκολα η επιπλέον ώρα πτήσης.

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες insomniak :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτασα επιτελους βιεννη υστερα απο 2 συνεχομενες ακυρωσεις πτησεω λογω καιρου.ειναι ολα κατασπρα, παντου πολυ χιονι. Θερμοκρασια μεσο ορο γυρω στο -3. Πολυ ακριβα γενικα.... τουλαχιστον σε σχεση με πραγα πουχα παει προπερσυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...