Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για Αττάλεια Τουρκίας είμαι καλλυμένος με διαβατήριο ή χρειάζεται και τίποτα άλλο;

Αν πας με κοπέλα να μην έχει κατάλευκο δέρμα... δεν κάνω πλάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για Αττάλεια Τουρκίας είμαι καλλυμένος με διαβατήριο ή χρειάζεται και τίποτα άλλο;

ΝΑ πας να κανεις τι ρε φιλε?Αν θες παραλιες και ηλιο η ελλαδα ειναι γεματη κατα τα αλλα με ryanair πετας με 100 ευρω πηγαινε-ελα οπουδηποτε στην ευρωπη.

ΚΑι οντως αν πας με γυναικα εχεις θεμα(και αν βγειςι το βραδυ επισης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ πας να κανεις τι ρε φιλε?Αν θες παραλιες και ηλιο η ελλαδα ειναι γεματη κατα τα αλλα με ryanair πετας με 100 ευρω πηγαινε-ελα οπουδηποτε στην ευρωπη.

ΚΑι οντως αν πας με γυναικα εχεις θεμα(και αν βγειςι το βραδυ επισης).

 

 

Αν πας με κοπέλα να μην έχει κατάλευκο δέρμα... δεν κάνω πλάκα

 

Απλά απο βόρεια Ευρώπη που μένουμε είναι δημοφιλής προορισμός και ειδικά για τα πεντάρια ξενοδοχεία και το σερβις.

Εννοείται οτι τόσα χρονια Ελλάδα την έχω γυρίσει και με το παραπάνω!

Αλλά τι εννοείται με το δέρμα; Ναι κατάλευκη είναι η κοπέλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικως στην τουρκια υπαρχει θεμα με τις βορειοευωπαιες κοινως τους την πεφτουν,τις ενοχλουν, κανουν επιθεσεις.

Ψαξε το.Μην πατε εκδρομη και σας βγει ξινο.

Αφου εισαι απο βορεια ευρωπη λογικα φθηνη ειναι και η ισπανια,τα καναρια ακομη πιο φθηνα(αν και οχι η εποχη τους), η κυπρος κτλ.

Προσωπικα θα προτιμουσα κατι λιγοτερο πολυτελες και περισσοτερο ασφαλες(να μπορω να βγω το βραδυ χωρις κινδυνο, να φαω κατι εξω χωρις να μου βγει ξινο κτλ.

Με βαση αυτα τα κριτηρια εκλεισα και τις φετινες μου διακοπες και ετσι κανω παντα(προσωπικα).


Βαμπίρ κι ετσι;

Σοβαρά, τι παίζει στην Αττάλεια;  :huh:

ΟΧι δεν παιζει twilight απλα κανουν επιθεσεις κτλ και γενικα εχουν μια μανια με τις ευρωπαιες(βιασμοι,κλοπες κτλ).

Αν γινει κατι αντε να βρεις το δικιο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυνηγούσαν τη μητέρα μου για να με αγοράσουν στη Σμυρνη και να με πάνε σε χαρέμι και όχι δεν είναι σουρεάλ αλλά πραγματικότητα. κι όλα αυτά όχι επειδή είμαι καμιά κουκλάρα ή κτ απλά επειδή έχω κατάλευκο δέρμα και πράσινα μάτια...

προσέχετε γενικά....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυνηγούσαν τη μητέρα μου για να με αγοράσουν στη Σμυρνη και να με πάνε σε χαρέμι και όχι δεν είναι σουρεάλ αλλά πραγματικότητα. κι όλα αυτά όχι επειδή είμαι καμιά κουκλάρα ή κτ απλά επειδή έχω κατάλευκο δέρμα και πράσινα μάτια...

προσέχετε γενικά....

Σε ποιον αιώνα;  :ph34r:

 

ΟΧι δεν παιζει twilight απλα κανουν επιθεσεις κτλ και γενικα εχουν μια μανια με τις ευρωπαιες(βιασμοι,κλοπες κτλ).

Αν γινει κατι αντε να βρεις το δικιο σου.

Πώς γίνεται να συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε ένα τουριστικό μέρος και η δημοτικότητα του στους Ευρωπαίους να αυξάνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις και φακιδούλες γύρω απο τη μυτη κλπ εγώ θα έμενα στον τόπο αν σε έβλεπα, αλλα αυτα ειναι θεμα γούστου. Και στην τελική, εμεις βλεπουμε το αποτέλεσμα, όχι το ότι καίγεσαι στη σκιά! :D

 

Διακοπές στο Άμστερνταμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις και φακιδούλες γύρω απο τη μυτη κλπ εγώ θα έμενα στον τόπο αν σε έβλεπα, αλλα αυτα ειναι θεμα γούστου. Και στην τελική, εμεις βλεπουμε το αποτέλεσμα, όχι το ότι καίγεσαι στη σκιά! :D

 

Διακοπές στο Άμστερνταμ!

δεν είμαι ginger καλέ αλλά φακίδες έχουν όλα τα ανοιχτόχρωμα δέρματα... επίσης το καλοκαίρι γεμίζω κι απ αυτά, thanks που μου θύμισες να βρίζω και γι αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιον αιώνα;  :ph34r:

 

Πώς γίνεται να συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε ένα τουριστικό μέρος και η δημοτικότητα του στους Ευρωπαίους να αυξάνεται;

Πολυ απλα λογω τιμης(πολυ χαμηλη για resorts). To iδιο και στην Αιγυπτο.Ψαχνουν το φθηνοτερο και οχι το καλυτερο.

Απλα κατα κανονα κλειδωνονται στ αξενοδοχεια τρωνε πινουν και ξαναβγαινουν οταν ειναι να φυγουν.

Νot my style.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο και μονο για το μπεμπη μου 1 ετους θελω να βρω ενα μερος που να βγαινω απο εκει που θα κοιμαμαι και να μπαινω στην θαλασσα. ΔΕν θελω να παιρνω αυτοκινητο και τετοια. Θελω να κατσω 3-4 μερες για το μικρουλη να απολαυσει την θαλασσα.

Ευχαριστω.

Εγω ειμαι θεσσαλια..οποτε...οχι πολυ μακρυα (πχ πελοποννησο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...