Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπου να το βάλεις το μυρίζομαι εγώ χαχαχαχαχα

:P

 

Ωραιος ρε φιλε.Κατι τετοιο θελω να φτιαξω και γω.Ποσο σου πηγε περιπου?Ολα τα sleev-αρες?

Ευχαριστώ φίλε.

Εγώ είχα αγοράσει τα sleeve εδώ και μήνες με τις παλιές τιμές και το έκανα με τα sleeve που μου έμειναν γιατί είχα κάνει και το άλλο psu,τώρα έχει ανεβάσει τις τιμές ο Nils και δεν ξερω πόσο ακριβώς βγαίνει..

Όλα τα έχω sleevάρει,εξαρτάται και απο το πόσα χρώματα θα μπούν και με τι συνδυασμό. Εγώ για να είσαι κομπλέ θα πρότεινα 20m απο το κάθε χρώμα που θες να βάλεις αν πας για τριχρωμο ή απο 30m για 2 χρώματα.

θα σου περισσέψει κιόλας για μελλοντικές αλλαγές-διορθώσεις. Συν τα sata και τα heatshrink (αν το κάνεις με heatshrink σε όλα τα καλώδια).

Πλέον δεν συμφέρει και τόσο εκεί που πήγαν και οι τιμές για τα tools :/

 

 

Edit: Ορίστε πόσο πάει η παραγγελία που σου λέω. 131 και πρίν την αλλαγή τιμών θα ήταν αρκετά κάτω απο τα 100 ευρώ!!!

post-214348-0-59119400-1335191148_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ευχαριστώ φίλε.

Εγώ είχα αγοράσει τα sleeve εδώ και μήνες με τις παλιές τιμές και το έκανα με τα sleeve που μου έμειναν γιατί είχα κάνει και το άλλο psu,τώρα έχει ανεβάσει τις τιμές ο Nils και δεν ξερω πόσο ακριβώς βγαίνει..

Όλα τα έχω sleevάρει,εξαρτάται και απο το πόσα χρώματα θα μπούν και με τι συνδυασμό. Εγώ για να είσαι κομπλέ θα πρότεινα 20m απο το κάθε χρώμα που θες να βάλεις αν πας για τριχρωμο ή απο 30m για 2 χρώματα.

θα σου περισσέψει κιόλας για μελλοντικές αλλαγές-διορθώσεις. Συν τα sata και τα heatshrink (αν το κάνεις με heatshrink σε όλα τα καλώδια).

Πλέον δεν συμφέρει και τόσο εκεί που πήγαν και οι τιμές για τα tools :/

 

 

Edit: Ορίστε πόσο πάει η παραγγελία που σου λέω. 131 και πρίν την αλλαγή τιμών θα ήταν αρκετά κάτω απο τα 100 ευρώ!!!

 

 

Ακριβο χόμπι ρε γαμωτο.Να φανταστω ηταν απο mdpc η αγορα???Δεν το πετυχαινω ποτε ανοιχτο για εγγραφη να δω τι παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβο χόμπι ρε γαμωτο.Να φανταστω ηταν απο mdpc η αγορα???Δεν το πετυχαινω ποτε ανοιχτο για εγγραφη να δω τι παιζει

Nαι απο MDPC-X είναι,έχει κανα 2μηνο που ανοίγει κάθε δεύτερη μέρα μόνο για κανα μισάωρο!

Eγγραφή μπορείς να κάνεις κανονικά,παραγγελία δεν μπορείς να κάνεις όσο είναι κλειστό. Ανοίγει σήμερα στις 20:00 αλλα αν θές να δείς τιμές μπές απο το γερμανικό section που τα δείχνει κανονικά όλα :)

 

http://de.mdpc-x.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι απο MDPC είναι,έχει κανα 2μηνο που ανοίγει κάθε δεύτερη μέρα μόνο για κανα μισάωρο!

Eγγραφή μπορείς να κάνει κανονικά,παραγγελία δεν μπορείς να κάνεις όσο είναι κλειστό. Ανοίγει σήμερα στις 20:00 αλλα αν θές να δείς τιμές μπές απο το γερμανικό section που τα δείχνει κανονικά όλα :)

 

http://de.mdpc-x.com/

 

Για καποιο λογο ουτε εγγραφη μπορω να κανω.Θα προσπαθησω σημερα.Αλλιως υπαρχει κανα μαγαζι εδω Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιο λογο ουτε εγγραφη μπορω να κανω.Θα προσπαθησω σημερα.Αλλιως υπαρχει κανα μαγαζι εδω Ελλαδα?

Μόνο το eworld φέρνει sleeve αλλα δέν το έχω δοκιμάσει ποτέ για να σου πω ποιότητα!

http://www.eworld.com.gr/eworld/products/index/153

 

Απο εδώ δεν συμφέρει με την καμία κατα την γνώμη μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...