Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εφτασε τωρα η χαρη τους σε whispers.

Εμενα μου στελναν πριν αρκετο καιρο μεχρι που εβαλα το spammenot και ηρεμησα.

 

Α και το αλλο που κανουν πλεον στο trade. Λενε πχ, θες να αγορασεις αυτα τα BoE? Πηγαινε στην ταδε σελιδα..

Οτι ναναι γενικα. Αν το να αγορασεις gold με λεφτα ηταν απαραδεκτο, το να αγορασεις gear με λεφτα πραγματικα δε μπορω καν να το επεξεργαστω. Εγω προτεινω σε αυτους που οντως τα αγοραζουν να δωσουν τους char τους σε τπτ κινεζους να raidαρουν αυτοι επι πληρωμη.

Επεξ/σία από dismemberer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όλοι αυτοί που φτίαχνουν τέτοια accounts δυστυχώς έχουν και αρκετά θύματα...

και εγώ μία φορά για λίγο να ψαρώσω αλλά κοίταξα το όνομα και είδα 1lvl κλπ...

αλλά μερικοί δυστυχώς την πατάνε και επισκέπτονται την σελίδα τους και εκεί παει το account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλειοψηφία αυτών που κάνουν τέτοιου είδους spam, δημιουργούν έναν παίκτη 1 lvl και μετά από λίγο τον διαγράφουν. Αν στείλω μήνυμα σε κάποιον GM ή στην Blizzard, μπορεί να βρει τον "ένοχο" και να τον τιμωρήσει ή δεν αξίζει τον κόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει τον κόπο, έχουν άπειρα accounts αφενός και αφετέρου είναι σαν τη Λερναία Ύδρα. Έναν θα πιάσουν, δέκα θα ξεφυτρώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει τον κόπο, έχουν άπειρα accounts αφενός και αφετέρου είναι σαν τη Λερναία Ύδρα. Έναν θα πιάσουν, δέκα θα ξεφυτρώσουν.

πολύ σωστός και ειδικά το παράδειγμα φοβερό, ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν αξίζει τον κόπο να τους αναφέρεις! Απλά εγκατέστησε ένα Addon όπως το Spamenot και είσαι GG! Αλήθεια υπάρχει ακόμα το "WoWmatrix" για την εγκατάσταση κ ενημέρωση των Addons;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει τον κόπο να τους αναφέρεις! Απλά εγκατέστησε ένα Addon όπως το Spamenot και είσαι GG! Αλήθεια υπάρχει ακόμα το "WoWmatrix" για την εγκατάσταση κ ενημέρωση των Addons;

 

Curse Client- Aπλα κορυφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Curse Client- Aπλα κορυφή

 

Ποτέ δεν μου άρεσε το Curse Client τόσο όσο η απλότητα και η λειτουργικότητα του WoWmatrix!Βέβαια έχω πάνω από 1,5 χρόνο να το πιάσω στα χέρια μου οπότε πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει κανείς από εσάς STREAM ? Ειδικά σε RAID καταστάσεις...

Ξεκίνησα λίγο πειραματισμούς μέσω Justin.TV και XPLIT και ενώ σε ένα Lowbie alt που έχω τα πράγματα είναι αρκετά ικανοποιητικά σε raid καταστάσεις με τον main μου ανεβάζω και MS και έχω και low fps.

 

Το μηχάνημά μου είναι

Phenom II 3.600mhz

8gb Ram ddr2

Ati Radeon 6950 2gb

 

η σύνδεσή μου είναι κλασικά forthnet 1mb upload

 

Τα setting που δοκιμάζω προς το παρών είναι περίπου απο 6 εώς 8 quality και bitrates από 500 έως 700 με τον ήχο σταθερό στα 22khz stereo.

 

 

Όσοι τύχει και έχουν δεί βρίσκουν πως η ποιότητα του stream είναι αρκετά καλή αλλά δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να την δεί κάποιος χωρίς κολλήματα (οι συνδέσεις μας δεν είναι και ότι καλύτερο κυκλοφορεί)

Όποιος μπορεί να βοηθήσει ή κάνει κάτι παρόμοιο ας μου στείλει μια απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει κανείς από εσάς STREAM ? Ειδικά σε RAID καταστάσεις...

Ξεκίνησα λίγο πειραματισμούς μέσω Justin.TV και XPLIT και ενώ σε ένα Lowbie alt που έχω τα πράγματα είναι αρκετά ικανοποιητικά σε raid καταστάσεις με τον main μου ανεβάζω και MS και έχω και low fps.

 

Το μηχάνημά μου είναι

Phenom II 3.600mhz

8gb Ram ddr2

Ati Radeon 6950 2gb

 

η σύνδεσή μου είναι κλασικά forthnet 1mb upload

 

Τα setting που δοκιμάζω προς το παρών είναι περίπου απο 6 εώς 8 quality και bitrates από 500 έως 700 με τον ήχο σταθερό στα 22khz stereo.

 

 

Όσοι τύχει και έχουν δεί βρίσκουν πως η ποιότητα του stream είναι αρκετά καλή αλλά δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να την δεί κάποιος χωρίς κολλήματα (οι συνδέσεις μας δεν είναι και ότι καλύτερο κυκλοφορεί)

Όποιος μπορεί να βοηθήσει ή κάνει κάτι παρόμοιο ας μου στείλει μια απάντηση

 

Ξεκινάς με την αλλαγή πάροχου σύνδεσης. Ιδικά αυτός, είναι ο πιο άκυρος για τη δουλειά που θες να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα πάω HOL και το πραγματικό μου upload πάει 80kb απο 70 πές που έχω τώρα θα είναι ΚΟΜΠΛΕ?

Sorry αλλά δεν το νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα πάω HOL και το πραγματικό μου upload πάει 80kb απο 70 πές που έχω τώρα θα είναι ΚΟΜΠΛΕ?

Sorry αλλά δεν το νομίζω

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά για να μη φανώ εμπαθείς με κάποιους πάροχους και αβανταδόρος με κάποιους άλλους ,θα σου πρότεινα να κάνεις μια μικρή έρευνα σχετικά με τις επιδώσεις παρόχων και ΜΜΟ. Μη φοβάσαι δε θα σου πάρει πολύ χρόνο στην περίπτωση που βαριέσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα χρόνου ... απλά φοβάμαι ότι δεν είναι απαραίτητα και το πρόβλημα μου στην περίπτωση μου.

Αν θες στείλε μου μήνυμα pm να σου δώσω το stream να δεις κάποια recorded vods που έκανα χτες να πάρεις μια γεύση από ποιότητα/lag κτλ .... για live stream τώρα δε μπορώ να το ανοίξω είμαι στην δουλειά .

 

 

ααα και ξέχασα...το πρόβλημα μου δεν είναι το perfomance του πάροχου στο MMO... αλλά το stream / settings / κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τελευταίο macbook 13αρι i5κτλ με snow leopard 10.6.7 το wow αρνειται πεισματικα να τρέξει,φτάνει μεχρι το loading screen και με το που ανόιξει κολλάει το συμπάν και το wow not responding.

 

γνωρίζει κανείς τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...