Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και καμένος με το WoW απο εποχής vanilla, ξαφνικά τώρα το βαρέθηκα σε απίστευτο βαθμό. Είναι ζήτημα αν μπαίνω μια-δυο φορές την βδομάδα και αυτό για 30 λεπτά μάξιμουμ.

 

Γιατρέ μήπως είμαι άρρωστος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα καλα κάποτε τελιωνουν. Και εγώ στα ιδια είμαι. Παίχτης από την πρώτη μέρα του παιχνιδιού έχω να μπω 25 μέρες και πριν από 25 έκανα απλά login για 3 λεπτά. Λήγει 30 και αντίο. Πάμε για αλλά. Απλά mortal 9 μέχρι το dungeon siege και το d3

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζω 5 χρονια wow σχεδόν και με hackaran πριν λίγο καιρό και τώρα ψάχνω καινούριο account με κάποιον καλο παίχτη 85 lvl αλλα να είναι φτιαγμένος από εποχή vanilla.....ορίστε και η αγγελία μου http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/pc/14208-%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B1%CE%B9-world-of-warcraft-account/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς έχει η διαδικασία ανάκτησης αλήθεια;

Είναι απαραίτητο στο account να έχω πραγματικά στοιχεία (ονοματεπώνυμο κλπ) ή αρκεί να έχω το serial του αρχικού πακέτου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 φορές ειχα φαεί και εγώ hack στο παρελθόν και μου επανεφέραν τα πάντα μαζι με gold items κτλπ σε λιγότερο απο μια εβδομάδα.Πλέον γίνεται σε διάστημα 2 3 ημερών που ξέρω απο φίλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 φορές ειχα φαεί και εγώ hack στο παρελθόν και μου επανεφέραν τα πάντα μαζι με gold items κτλπ σε λιγότερο απο μια εβδομάδα.Πλέον γίνεται σε διάστημα 2 3 ημερών που ξέρω απο φίλους.

Σε λίγες ώρες τα πήρα όλα πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το hack. Αν πχ. δουν ότι μπήκανε κινέζικες ΙΡ και τα κάνανε όλα λίμπα, τότε ναι, θα στα επιστρέψουν. Εμένα όμως που μου έφαγαν τα -λίγα- λεφτά μου χωρίς να χαθεί τίποτα άλλο, μου είπαν ότι βλέπουν μόνο ελληνικές ΙΡ στο log τους και άρα δεν μπορούν να κάνουν τίποτα.

 

Στην απάντησή μου "ευχαριστώ πολύ, δεν θα πάρω, δεν ξαναπαίζω, γεια σας", απλώς κλείδωσαν το account χωρίς να στείλουν καν δικαιολογία για το πώς και το γιατί. Ώρες ώρες ψήνομαι να τους στείλω email και να ρωτήσω το λόγο, αλλά αφού υποσχέθηκα ότι δεν ξανασχολούμαι, ε... δεν ξανασχολούμαι. Όχι τίποτα άλλο, γλύτωσα και 15-20GB στο δίσκο από το uninstall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το hack. Αν πχ. δουν ότι μπήκανε κινέζικες ΙΡ και τα κάνανε όλα λίμπα, τότε ναι, θα στα επιστρέψουν. Εμένα όμως που μου έφαγαν τα -λίγα- λεφτά μου χωρίς να χαθεί τίποτα άλλο, μου είπαν ότι βλέπουν μόνο ελληνικές ΙΡ στο log τους και άρα δεν μπορούν να κάνουν τίποτα.

 

Στην απάντησή μου "ευχαριστώ πολύ, δεν θα πάρω, δεν ξαναπαίζω, γεια σας", απλώς κλείδωσαν το account χωρίς να στείλουν καν δικαιολογία για το πώς και το γιατί. Ώρες ώρες ψήνομαι να τους στείλω email και να ρωτήσω το λόγο, αλλά αφού υποσχέθηκα ότι δεν ξανασχολούμαι, ε... δεν ξανασχολούμαι. Όχι τίποτα άλλο, γλύτωσα και 15-20GB στο δίσκο από το uninstall.

 

Πρώτη φορά το ακούω αυτο οτι λόγω ελληνικών ip δεν μπορούν να κάνουν τίποτα,δεν πα να είναι και απο το δίπλα σπίτι το hack και τι σημαίνει αυτο δηλαδή ? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν μπορώ να δω την απάντηση στο ticket μου αφού, όπως είπα, ο λογαριασμός είναι κλειδωμένος (και δεν μου έστειλαν κάποιο email με περισσότερες εξηγήσεις). Θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά την απάντηση του GM, ότι επειδή βλέπουν μόνο ελληνικές ΙΡ στο σύστημά τους θεωρούν ότι ο λογαριασμός δεν έγινε compromise και άρα δεν μπορούν να κάνουν κάτι γι' αυτό.

 

Τους απάντησα ότι, αν δουν στα log τους, την τάδε μέρα φαίνεται στο money log του guild πως ένας χαρακτήρας μου "σήκωσε" λεφτά από την τράπεζα. Αν κοιτάξουν πού στάλθηκαν αυτά τα λεφτά αμέσως έχουν βρει αυτούς που έκαναν την που*τιά. Παράλληλα όμως είπα ότι δεν ξαναπαίζω (και το εννοούσα). Αντί για απάντηση, μου κλείδωσαν το account χωρίς να εξηγήσουν ποτέ το γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...