Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχουμε πέσει πάλι στα ναρκωτικά... άσε....

 

 

 

btw αυτά τα spam email είναι πιο πολλά από των φίλων μου και από των ειδοποιήσεων του facebook κτλ κτλ κτλ ... μας έχουν σκίσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αστάθεια να πανε. Εμένα μου έρχονται και spam για κλείδωμα account στο rift που δεν έχω μπει να παίξω ποτέ και ούτε έχω κάνει πουθενά register

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση κρισεως ?!?!?!?!?

 

Έχω να μπω 1 μηνα έληξε η κάρτα και το Σαββατο οπότε τέλος . Μπαίνω ομως και χαζευω στα φορουμ τους ή ακομα και στο mmo-champion και έχουν λυσσάξει με το 4.2 patch . Official notes λεει και soon PTR ....

 

Την Τετάρτη δεν βγήκε το 4.1 ?!?!?!? Τι λύσσα τους έχει πιάσει με το 4.2 !?!?!??!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοαπογοήτευση πάντως το 4.1

 

Zul'Aman και Zul'Gurub επανήλθαν και μας θύμισαν γραφικά Crash Bandicoot.

Νταξ, δε λέω να κάτσουν και να τα σχεδιάσουν από την αρχή, αλλά ένα λίφτινγκ ρε αδερφέ, πόσο κοστίζει.

 

 

Το boost που δίνουν τα νέα loots μου φαίνεται υπερβολικό βάση του βαθμού δυσκολίας που έχουν τα instance.

Ξεφτιλίσανε εντελώς valor και conquest points, θα ντυθεί έπικ το σύμπαν, οι χαρντκοράδες θα τσαντιστούν που δε θα νιώθουν πια διαφορετικοί και θα το παρατήσουν, και πάει λέγοντας.

 

Ίσως για αυτό να γίνεται ήδη ντόρος για νέο patch, μη ξεμείνουν οι nolifers από τυράκι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ξεφτιλισανε τα valor? Οσα σου εδιναν πριν το patch σου δινουν και τωρα. Απλα τωρα αντι να τα περνεις καθε μερα μπορεις να τα παρεις ολα μαζι.

 

Οσο για τα νεα loots σιγα, ενας ντυμενος απο τα νεα instances και απο rep φτανει περιπου 356 ilvl τη στιγμη που οι hardcorades εχουν 370+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια κανω log in κανονικα στο battle.net αλλα stuckαρει την ωρα που κανω κλικ στο "account" link.

εχει προβλημα η σελιδα η ειναι δικο μου το προβλημα?

 

 

Solved

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF στέλνει η ίδια η blizz spell of ressurection τώρα; Μου έστειλαν μια πρόσκληση για 7 ημέρες στο email μου......Τόσο πολύ έχει αραιώσει το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις για πόσες ημέρες ισχύει η δυνατότητα να ανοίξεις τον λογαριασμό σου; Μου έλεγε να βιαστώ γιατί δεν θα ισχύει για πολύ. Δεν με χαλάει να logάρω τσαμπέ να πω ένα γεια αλλά αυτή την βδομάδα δεν υπάρχει χρόνος......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις για πόσες ημέρες ισχύει η δυνατότητα να ανοίξεις τον λογαριασμό σου; Μου έλεγε να βιαστώ γιατί δεν θα ισχύει για πολύ. Δεν με χαλάει να logάρω τσαμπέ να πω ένα γεια αλλά αυτή την βδομάδα δεν υπάρχει χρόνος......

 

Βρήκες γκόμενα ή έπιασες δουλειά και δεν υπάρχει χρόνος? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις για πόσες ημέρες ισχύει η δυνατότητα να ανοίξεις τον λογαριασμό σου; Μου έλεγε να βιαστώ γιατί δεν θα ισχύει για πολύ. Δεν με χαλάει να logάρω τσαμπέ να πω ένα γεια αλλά αυτή την βδομάδα δεν υπάρχει χρόνος......

 

Κοίτα στο email που σου έστειλαν τα Terms and Conditions (τέρμα κάτω). Μου έστειλαν και μένα ένα email.

 

Terms and Conditions:

Offer non-transferrable and expires on May 26, 2011.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκες γκόμενα ή έπιασες δουλειά και δεν υπάρχει χρόνος? :P

 

Γκόμενα; ΓΚΟΜΕΝΕΣ!!!!

 

Δουλειά; ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!

 

Δίνω proficiency μωρή αυτή την βδομάδα :P

 

 

Κοίτα στο email που σου έστειλαν τα Terms and Conditions (τέρμα κάτω). Μου έστειλαν και μένα ένα email.

 

Terms and Conditions:

Offer non-transferrable and expires on May 26, 2011.

 

Thanks sleepy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Michi φυσικά.......και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν θα έχω πρόβλημα αλλά λιγάκι διάβασμα χρειάζεται.

 

Στα 17 ούτε και εγώ θα είχα πρόβλημα, αλλά τότε δεν είχα μυαλό για τέτοια πράγματα. Πήρα αγγλικά, γερμανικά, ιταλικά πιτσιρικάς και το παράτησα το θέμα εντελώς. Τώρα κοντά στα 30 πάω για proficiency και σκέφτομαι μέσα στο καλοκαίρι να αρχίσω και γαλλικά :lol:

για να έχω περισσότερο χαρτί διαθέσιμο για να σκουπίζομαι όταν πλέον δεν θα μπορώ να αγοράσω ούτε χαρτί υγείας xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...