Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλήσπερα παιδιά. Αν και είχατε συζητήσει και παλιότερα σχετικά με αυτό το θέμα, θα ήθελα αν μπορεί κάποιος με βάση τα τωρινά δεδομένα να μου προτείνει ένα επάγγελμα που να χ€ζομαι στο τάληρο.

 

Επίσης, στον main μου (warrior) έχω blacksmithing γύρω στα 300. Αξίζει τον κόπο να το ανεβάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήσπερα παιδιά. Αν και είχατε συζητήσει και παλιότερα σχετικά με αυτό το θέμα, θα ήθελα αν μπορεί κάποιος με βάση τα τωρινά δεδομένα να μου προτείνει ένα επάγγελμα που να χ€ζομαι στο τάληρο.

 

Επίσης, στον main μου (warrior) έχω blacksmithing γύρω στα 300. Αξίζει τον κόπο να το ανεβάσω;

 

mining+jewelcrafting μεχρι LK που έπαιζα.λογικά και στο cataclysm το ιδιο θα ειναι.windergrasp underground mining bot στο auto για 4 ωρίτσες συνολικα 2k-3k ημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mining+jewelcrafting μεχρι LK που έπαιζα.λογικά και στο cataclysm το ιδιο θα ειναι.windergrasp underground mining bot στο auto για 4 ωρίτσες συνολικα 2k-3k ημερα.

 

 

πιπερι στο στομα :-D

 

 

Εγω εχω herbalism με mining στον alt, και alchemy με inscription στη main και παω αρκετα καλα απο θεμα gold.

 

Alchemy - Truegold cd + Vial of the sands

Inscription - Darkmoon cards + Mysterious fortune card ( Αυτες ειδικα φευγουν οι 100 για 1k )

 

και τα αλλα 2 μια ωριτσα την ημερα πλεον farming και ειμαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν αρχισε το game πνίγηκαν στο χρήμα οι gatherers με αποκορύφωμα τους Herbalists (400g μια 20αδα heartblossom) και μετα τους scriptors.

Τωρα τα gathering professions εξακολουθουν να βγαζουν g ενώ JC και enchanting αποτελουν σταθερες αξιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλα 30 k σε 4 μέρες μόνο από Herbalism μόλις μπήκε το Cataclysm και ακόμα το Herbalism κυρίως από τα gathering φέρνει καλά φράγκα.

 

Το BS αξίζει να το ανεβάσεις, κυρίως για τα epic items που μπορείς να κραφτάρεις στα 85.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

leugue of legends και city of heroes

 

ειδικα τπ πρωτο απλα τα σπαει...

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c07326dba363

Το lol είναι παρά πολυ ωραίο παιχνιδάκι,αλλά εάν θες κάτι στυλ wow και το runes of magic είναι καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και πάλι παιδιά. Έκανα μάλλον χοντρή μαλ@κι@... εγκατέστησα το addon gathermate (για όσους δεν γνωρίζουν βοηθά στο mining) και έκανα bound τα πλήκτρα d και s με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τα χρησιμοποιήσω μέσα στο παιχνίδι και συνεπώς σχεδόν δεν μπορώ να παρπατήσω! Υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιζω πολυ χαλαρα κ σκέφτομαι να το παρατησω γιατι το guild ψιλοδιαλύεται και δεν έχω διάθεση για νέες περιπέτειες. Ισως το κρατησω για να μπαινω που κ που για να σκοτωνω την ωρα μου και κριτερς για το armadilo pup :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, και'γω θα το κρατήσω αλλά σύσκολο να παίξω πάλι.Ίσως ανβγει τίποτα φοβερό και τρομερό και άν.Ποιό πολυ μου αρέσει να πετσοκόβω στο bad company 2 παρά να μλκίζομαι στην Orgrimmar και να κάθομαι να περιμένω πότε θα βρώ group που 99% κάποιος θα φύγει ή με το πρώτο wipe ή μετά απο ~45 δευτερόλεπτα.

 

Μια απορία όμως έχω.ΠΟΥ βλέπει ή blizzard πως ανεβαίνουν οι συνδρομητές τις, αφού όπου ψάξεις θα βρεις ποστ που λένε πως τα παρατάνε.Δεν υπάρχει κάτι νέο να κάνεις.Όλο ανακυκλώνουν τα παλιά.Τώρα θυμήθηκαν το Zul'Aman.Και αυτό το leveling το σιχάθηκα πια έχει φτάσει 500 level.Ανεβαίνεις και ανεβαίνεις και ανεβαίνεις και στο τέλος θα θέλει 100.000.000 exp για 1 level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...