Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Fast2play γενικά προσπαθώ να το αποφεύγω όσο μπορώ, ειδικά μετά το απίστευτο κάζο με τα preorder του BF4 (που 2 μέρες μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού, δεν είχαν στείλει ακόμα τα keys προφασιζόμενοι επιθέσεις DDoS στο site τους και άλλα καραγκιοζιλίκια). Ήμουν από τους παθόντες και τελικά πήρα πίσω τα λεφτά μου ύστερα από καταγγελία στο paypal.

 

Επειδή όμως τα θέλει ο κ... μου, την περασμένη βδομάδα αποφάσισα να παραγγείλω από αυτούς μια 60άρα gamecard και περιέργως μου έστειλαν τον κωδικό εντός 2 λεπτών. Και μάλιστα χωρίς να μου ζητήσουν σκαναρισμένες ταυτότητες κλπ, όπως μου είχαν κάνει μια φορά στο παρελθόν για άλλο account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ειναι πολυ καλο site εγω απο εκει εχω παρει πολλα παιχνιδια οπως το CS Global Offensive, το Cataclysm και το MoP του Wow και αλλα. Την gamecard στην στελνουν μεσα σε 2 λεπτα στο email σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν και δεν παίζω πια, μια γρήγορη ματιά που έριξα, καλές είναι οι αλλαγές στο healing. Πολλές φορές ήταν κάπως βαρετό.

Οι μόνες περιπτώσεις που πραγματικά απολάμβανα το healing και έτρεχα σαν τον παλαβό ήταν όταν είχαμε 2-3 newbies ή όχι αρκετά καλούς παίκτες στο 10αρι grp ή όταν κάναμε heroic raids με καλό grp (με κακό απλά δεν κάνεις)

 

Βέβαια από τη θεωρία στην πράξη υπάρχει διαφορά οπότε καλύτερα να περιμένεις στην πράξη τις αλλαγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...