Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello world,

 

εχω να παιξω πανω απο 2 χρονια και πριν απο αυτο τον 1 μηνα που επαιξα πριν 2 χρονια ειχα να παιξω ακομα 2.

 

Εχω βαλει μπολικο χρονο στο vanilla χωρις end game raids μετα αγορασα 1ο expansion επαιξα καμποσο το παρατησα, 2ο expansion επαιξα καμποσο παλι το παρατησα, 3ο μια απο τα ιδια και το Panda expansion μου φανηκε πολυ παιδικο και δεν ξανακυλησα. Οποτε εχω μεινει με λογαριασμο Cataclysm.

 

Ερωτηση: Εγω που δεν προκειται να μπω σε guild ή να κυνηγαω top end game content απλα θελω να questαρω και να παιζω κανα μικρο γκρουπ raid χωρις να μου σπανε οι πορωμενοι τα @@ περι σκιλ κλπ (υπερ καζουαλ παιχνιδι) μπορω να βρω χωρο στο WoW; υπαρχει "χαλαρος" σερβερ;

 

Επισης θα μπορω να προσανατολιστω ή πλεον δεν εχει κανενα νοημα επειδη εχω χασει επεισοδεια;

 

Ευχαριστω πολυ.


ΥΓ: Συμφερει να αγορασω το Panda ή θα το δωσουν τσαμπα οταν βγει το καινουριο εξπανσιο; Αξιζει να παιξω πριν ή να περιμενω το νεο εξπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τζαμπα θα δωσουν το cataclysm οχι το pandaria. Υοαρχει το looking raid finder πλεον που σε βαζει σε γκρουπ οπως παλια εμπενες σε heroic η bg οποτε κανεις raid οποτε γουσταρεις στο χαλαρο. Εχει γινει πολυ casual θα προσαρμοστεις μπαμ μπαμ ανετα και χαλαρος σερβερ μπες οπου εχει medium -high population γθατι αν πας σε dead server (λεγε με genjuros) θα κοψεις φλεβες απο το ΑΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζαμπα θα δωσουν το cataclysm οχι το pandaria. Υοαρχει το looking raid finder πλεον που σε βαζει σε γκρουπ οπως παλια εμπενες σε heroic η bg οποτε κανεις raid οποτε γουσταρεις στο χαλαρο. Εχει γινει πολυ casual θα προσαρμοστεις μπαμ μπαμ ανετα και χαλαρος σερβερ μπες οπου εχει medium -high population γθατι αν πας σε dead server (λεγε με genjuros) θα κοψεις φλεβες απο το ΑΗ

 

οι χαρακτηρες μου ειναι αυτοι (λεει και σερβερ απο κατω). Αξιζει να ασχοληθω με καποιον; Αν οχι migrate ή leveling απο την αρχη

post-39252-0-02834800-1396611634_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζαμπα θα δωσουν το cataclysm οχι το pandaria. Υοαρχει το looking raid finder πλεον που σε βαζει σε γκρουπ οπως παλια εμπενες σε heroic η bg οποτε κανεις raid οποτε γουσταρεις στο χαλαρο. Εχει γινει πολυ casual θα προσαρμοστεις μπαμ μπαμ ανετα και χαλαρος σερβερ μπες οπου εχει medium -high population γθατι αν πας σε dead server (λεγε με genjuros) θα κοψεις φλεβες απο το ΑΗ

εγώ πάντως π είχα να παίξω από lich king το cataclysm μ το πέρασαν δωρεάν.άρα πιστεύω ότι στο επόμενο expansion θα δώσουν το pandaria.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Snollygoster: αυτό που είπε ο GaGaS_Thess. Θα καταλάβεις πόσο casual έχει γίνει όταν θα φτάσεις level 60 μέσα σε λίγες μέρες, έχοντας δει λιγότερες από τις μισές περιοχές των Eastern Kingdoms/Kallmdor. Το ίδιο έχω πάθει κι εγώ αυτό τον καιρό και αναπολώ τα περασμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι εχει γινει πολύ γρηγορο το lvl up ότι πλεον φαρμαρεις ανετα ... ότι εχεις flight mount οποτε ξεμπερδεύεις μπαμ μπαμ ότι τα instance είναι απλα και δεν θελει ιδιαιτερο skill ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λες :

 

 Εγω που δεν προκειται να μπω σε guild ή να κυνηγαω top end game content απλα θελω να questαρω και να παιζω κανα μικρο γκρουπ raid χωρις να μου σπανε οι πορωμενοι τα @@ περι σκιλ κλπ (υπερ καζουαλ παιχνιδι) μπορω να βρω χωρο στο WoW;

 

ΔΕΝ πας για garrosh hc ουτε για hero of the alliance......

από εκει και περα το παιχνιδι για αυτους τους ανθρώπους ΕΙΝΑΙ casual ...όπως casual είναι και το diablo 3 SoftCore από το HardCore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το εγραψα εγω ωρε το παλικαρι το εγραψε.... !!!!!


εγω όταν επαιζα wow μεχρι και το TBC ειμουν σε hardcore guild ...μετα εβαλα προτερεοτητες στην ζωη μου περα από το να περναω 10 ωρες την ημερα στο wow

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το εγραψα εγω ωρε το παλικαρι το εγραψε.... !!!!!

εγω όταν επαιζα wow μεχρι και το TBC ειμουν σε hardcore guild ...μετα εβαλα προτερεοτητες στην ζωη μου περα από το να περναω 10 ωρες την ημερα στο wow

Και εγώ είχα βάλει προτεραιότητες άλλα ήμουν 13 ώρες την ημέρα στο WoW.. Φαιλ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανάλογος την ηλικια και τις υποχρεώσεις . Όταν εισαι 34 με παιδι εχεις άλλες υποχρεώσεις από το να παιζεις 10 ωρες την ημερα wow :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...