Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.mmo-champion.com/content/3828-Warlords-of-Draenor-Pre-Order-Now-Available-Warlords-of-Draenor-Pre-Order-Now-Available

 

50 Ευρω η ΑΠΛΗ ΕΚΔΟΣΗ !?!?!?!?!?
Την παλευουν εκει στην blizzard ???????

 

Μηπως το εχουν ξεφτυλισει λιγο ;

 

20/12/2014 relase ?! 9 μηνες χωρις content ?!?!?
 


Ποιος ο λογος όταν όλα τα expansion ηταν στα 35 αν θυμαμαι καλα να παει στα 50 αυτό; ΕΛΕΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω την εντυπωση πως κανεις λαθος :) Κοιταξε λιγο την τιμη του RoS .....39.99 $ και αν θυμαμαι καλα γιατι το ευρωπαϊκο είναι κατω για maintenance πρεπει να είναι 39.99 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση πως κανεις λαθος :) Κοιταξε λιγο την τιμη του RoS .....39.99 $ και αν θυμαμαι καλα γιατι το ευρωπαϊκο είναι κατω για maintenance πρεπει να είναι 39.99 €

Μπορεί να μπερδεύω και το EU με Αγγλικό shop.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ξεφτίλες, στην ανακοίνωση τότε έλεγαν free  boost. Τώρα βάλανε ψιλά γράμματα για προπαραγγελία.

free θα είναι για οσους πάρουν το expansion, extra 90lvl περα από τον free, θα πλερώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά σου λέεει μόνο με προπαραγγελία ενώ όταν είχαν ανακοινώσει το expansion έλεγαν free boost "σκέτο". Εγω μπορεί να θέλω να το πάρω μετά απο 6 μήνες που θα έχει πέσει στα 20 ευρώ όμως, αν θέλω το boost με αναγκάζει να το πάρω στα 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά σου λέεει μόνο με προπαραγγελία ενώ όταν είχαν ανακοινώσει το expansion έλεγαν free boost "σκέτο". Εγω μπορεί να θέλω να το πάρω μετά απο 6 μήνες που θα έχει πέσει στα 20 ευρώ όμως, αν θέλω το boost με αναγκάζει να το πάρω στα 50.

 

έχεις ένα δίκιο αλλά πρακτικά το να το κάνεις το boost μετά από 6 μήνες. Κάνε υπομονή 2 εβοδμάδες (και πολύ λέω και πας 90 μόνος σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως και τα άλλα expansions τόσο δεν τα παίρναμε? 35 νομίζω θυμάμαι το cataclysm (στο eshop), πάνω κάτω τα ίδια wrath (αν και πάμε πολύ πίσω). Το MoP δεν θυμάμαι γιατί είναι το μόνο που πήρα digital :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...