Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει ορεξη κανεις να με helparei οποτε τον βολευει να κανουμε καποια low level dungeons? Alliance ειμαι στον Outland :D

Θα σε βοηθούσα ρε φίλε αλλά δεν έχω κάρτα αυτή την στιγμή -.-"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια χαρά παιδιά

Μπορεί κανείς να μου πεί κανα greek active guild? εβαλα prepaid μετά απο καιρό ,και απο τη παρεα που επαιζα καποτε δεν παιζει κανενας , οποτε θελω να ξεκινησω σε ο,τι server να'ναι , αρκει να χω κανα ατομο για παρεα γιατι αλλιως βαριέμαι φρικτά.

'Φχαριστω B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου διαβασα ότι τα στατς θα κατεβουν σε επίπεδα wotk....δεν θα εχουμε πλεον 500Κ life .... με τα boss τι θα γινει ; πως θα μπορεις να πας να φαρμαρεις raid π.χ του cataclysm με αυτά τα stats ? πως θα περνας από το MOP με αυτά τα στατς ; εχει ακουσει κανεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου διαβασα ότι τα στατς θα κατεβουν σε επίπεδα wotk....δεν θα εχουμε πλεον 500Κ life .... με τα boss τι θα γινει ; πως θα μπορεις να πας να φαρμαρεις raid π.χ του cataclysm με αυτά τα stats ? πως θα περνας από το MOP με αυτά τα στατς ; εχει ακουσει κανεις ;

 

Θα γίνουν ΟΛΑ scale αντιστοιχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω, γνωρίζει κανένας άμα υπάρχει κανένα ελληνικό website που να πουλάει WoW boosting ??

Δηλαδή πως υπάρχουνε όλα αυτά τα gold selling sites που πουλάνε διαφορα αλλα όπως PvP boosting έναντι αληθινών χρημάτων.

Οποιος γνωρίζει ας μου κάνει ένα ΠΜ, καθώς είμαι σίγουρος ότι το να συζητάμε για αυτά τα πράγματα απαγορεύεται.

 

Επίσης άμα κάποιος πιστεύει ότι είναι καλός παίκτης με classes όπως hunter, warlock ή healer shaman θα χαρώ να μιλήσουμε σε προσωπικό επίπεδο καθώς ενδιαφέρομαι για proving grounds και brawler's guild.

Επεξ/σία από Cytheria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος πως κατάλαβα τι ρωτάς, αλλά συχνά - πυκνά σπαμάρουν διάφοροι στους high population servers πως πουλάνε κάθε είδους boost (leveling - pvp - challenge modes κλπ)

Δεν καταλαβαίνω όμως τι είδους ευχαρίστηση μπορεί να σου προσφέρει το να τριγυρνάς με τα fake title/achievements σου.

Προσωπικά το βρίσκω λίγο αξιολύπητο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς εννοώ, πως είναι αυτοί οι ενοχλητικοί που σπαμμάρουνε ότι πουλάνε boosting services, απλά εγώ ψάχνω για ένα ελληνικό τέτοιο boosting service.

 

Παίζω WoW 8 χρονια, όλα αυτά τα χρονια έχω πετύχει πολλά πράγματα μονος μου, αλλα επίσης έχω συναντήσει πράγματα που δεν μπόρεσα να τα κάνω και ούτε πρόκειται να τα κάνω καθώς ας πούμε το proving grounds κάνει scale down τα αντικείμενα σου στο 463ilvl, επίσης είμαι achievement hunter, το πως θα αποκτήσω τα achieves δεν με ενδιαφέρει καθόλου, το παιχνίδι το έχω ευχαριστηθεί στο full, το αν θα αποκτήσω μερικά achieves/τίτλους/mounts ψεύτικα δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Priest ήμουνα όταν ξεκίνησα το παιχνίδι πριν 10 χρονια στο vanilla, πριν 5 χρονια που το ξανά ξεκίνησα στο WotLK είμαι πλέον γνωστός σαν Hotless in-game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

crushridge/genjuro ήμουνα με έναν dwarf warrior εκείνη την εποχή αλλα παρολαυτά θυμάμαι έναν παίκτη που έπαιζε στο ίδιο net καφέ που έπαιζα και εγώ που είχε σαν main έναν human priest στον crushridge/genjuro με όνομα cytheria.

Μπορεί να με μπερδεύεις με αυτόν τον παίκτη γιατί εγώ έπαιζα undead priest σε agamaggan/bladefist.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο καλο addon που να αντικαθιστα το Dotimer? βασικα θελω να μου δειχνει σε μπαρες τα debuffs/curses/dots που ριχνω στα mobs, και την χρονικη τους διαρκεια. Δεν το χρειαζομουν οσο ανεβαζα τον Monk, αλλα το θελω τωρα για τους Warlock/Mage που παιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις weak auras 2, που κάνει αυτό που θες και της παναγιάς τα μάτια επίσης.

 

Μετά ψάξε ενα preset για αυτό που θες (υπάρχουν 100αδες), καντο import, τροποποίησε το όπως θες, έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...