Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σίγουρα κάνεις πλάκα, 85-90 που ζητάει το περισσότερο xp/lvl μου πήρε 5 μέρες και μάλιστα οταν βγήκε το αρκουδοεξπανσιον που γινόταν της μουρλής από κόσμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω σε όλα τα (πρόσφατα; ) expansions αυτό γινόταν. Ή έστω περίπου αυτό. Θυμάμαι πχ. στο WotLK που μετά το 70 τα απαιτούμενα ΧΡ για κάθε level είχαν αυξηθεί κατά πολύ, αλλά απ' την άλλη αναλόγως είχαν αυξηθεί και αυτά που έπαιρνες από τα quests. Ακόμα κι εγώ (ο αρχηγός των casual WoWers), ογδοντάρισα σχετικά σύντομα και δεν έφαγα βδομάδες επί βδομάδων όπως αρχικά περίμενα.

 

Στα επόμενα 2 expansions η αλήθεια είναι πως δεν πήγα πάνω από lvl 50-60 (οπότε δεν έχω προσωπική εμπειρία) αλλά νομίζω πως μέσες-άκρες κάτι παρόμοιο ίσχυε και εκεί. Μάλλον λογικό, αφού η Blizzard περισσότερο ποντάρει στην καψούρα κάποιων να μαξάρουν γρήγορα το χαρακτήρα τους και να πιάσουν τα μπουντρούμια παρά να περιφέρονται από δω κι από σε Northrend, Pandaria κλπ.

 

Εννοείται εγώ προτιμώ χίλιες φορές το τελευταίο, αλλά αν κρίνουμε από τη ζήτηση για μαξαρισμένους χαρακτήρες και τα ξεφτιλίκια του "Instant Level 90" (είτε πλερόκο από το shop, είτε με προπαραγγελία του επερχόμενου expansion), τότε μάλλον οι περισσότεροι θέλουν να ξεμπερδεύουν με το questing και να λιώσουν στα raids. Γούστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εξπάνσιονς είναι κάμποσα, τα quests πάρα πολλά (και η πλειονότητα αυτών ψιλοβαρετά) όπως και τα levels,  και όσοι παίζαν τότες και παίζουν ακόμα δεν έχουν τόσο χρόνο. Η προσωπική μου άποψη είναι ότι καλά κάνει η blizzard, αν και ωραίο θα ήταν να υπάρχει και η επιλογή να lvlάρεις όπως παλιά για αυτούς που το γουστάρουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://eu.battle.net/wow/en/character/razuvious/%D0%A5%D0%B8%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%BE/achievement

 

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ?!?!?!?!? bug της σελιδας ειναι........

 

 Και πριν 2-3-4 χρονια καποιος δεν ειχε κανει ολα τα achievments?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...