Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιο νωρις πιστευω ... ξεκινησε η ΒΕΤΑ λογικα κατά Σεπτεμβριο μας κοβω ! Πηρε κανεις κλειδι ; Διαβασα ότι σε αυτό το EXPANSION θα δωσουν κλειδιά στους χρηστες που είναι πολλα χρονια στο wow ακομα και αν τα account τους είναι ανενεργα και όχι random μοιρασμα... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις 7 μερουλες free τι παιζει?γιατι μολις τελειωσε ο χρονος μου... και τετοια ωρα που να παιχτει renew...

Τι ακριβως να παιζει.Σου δινουν 7 μερες δωρεαν και μετα αν θες να συνεχισεις πρεπει να πληρωσεις.Οτι ισχυει δηλαδη 10χρονια τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο νωρις πιστευω ... ξεκινησε η ΒΕΤΑ λογικα κατά Σεπτεμβριο μας κοβω ! Πηρε κανεις κλειδι ; Διαβασα ότι σε αυτό το EXPANSION θα δωσουν κλειδιά στους χρηστες που είναι πολλα χρονια στο wow ακομα και αν τα account τους είναι ανενεργα και όχι random μοιρασμα... !

Εγω προσωπικα θα προβλεψω τελη Οκτωβριου :P.

 

Ειδα και το εχουν φερει και αρκετα μαγαζια,οπως πχ το Public στο Mall ειχε φερει πολλα https://www.skroutz.gr/s/5023874/World-of-Warcraft-Warlords-of-Draenor-Preorder-Box-PC.html?from=adam_recentαλλα η τιμη του ειναι αρκετα τσιμπημενη σε σχεση με το Mist Of Pandaria,που αν θυμαμαι καλα ειχε τις πρωτες μερες 34ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια σε ποιον server να μπω !!!!!Βασικα πηρα το starter απο το battle net!!!τα expansions ειναι απλα single player και σου δινει καποια boost στο multi ή εχουν multi????multi απο οτι εχω καταλαβει ειναι μονο το vanilla και αμα θελω περνω expansions!!!Απο που πρεπει να αρχισω για τα expansions???


Ειμαι πολυ μπερδεμενος!!!!Αρχζω το starter edition και εχει ενα ξερο enter the world!!!Δεν εχει Tutorial και απλα μπαινω εκει μεσα και μεχρι σιτγμης σκοτωνω κατι τερατακια!!!!Ειμαι ασχετος απο τετοιου ειδους παιχνιδια αλλα ενα tutorial δεν εχει ντε????τωρα αυτο ειναι single ή multi???δεν με εβαλε να διλαεξω καποιον server1!!!!τι θα πρεπει να κανω για να παιξω σε server!!!???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει single player, multi player, παίζεις με όλους τους άλλους ταυτόχρονα. Βέβαια ουσιαστικά μόνος σου θα είσαι αφού μόνο στα groupακια για τα dungeon θα παίζει με άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο πιστευω θα σε βοηθησει για τους Server που εχουν κοσμο.

 

 

αληθεια σε ποιον server να μπω !!!!!Βασικα πηρα το starter απο το battle net!!!τα expansions ειναι απλα single player και σου δινει καποια boost στο multi ή εχουν multi????multi απο οτι εχω καταλαβει ειναι μονο το vanilla και αμα θελω περνω expansions!!!Απο που πρεπει να αρχισω για τα expansions???


Ειμαι πολυ μπερδεμενος!!!!Αρχζω το starter edition και εχει ενα ξερο enter the world!!!Δεν εχει Tutorial και απλα μπαινω εκει μεσα και μεχρι σιτγμης σκοτωνω κατι τερατακια!!!!Ειμαι ασχετος απο τετοιου ειδους παιχνιδια αλλα ενα tutorial δεν εχει ντε????τωρα αυτο ειναι single ή multi???δεν με εβαλε να διλαεξω καποιον server1!!!!τι θα πρεπει να κανω για να παιξω σε server!!!???

Το μονο Tutorial που χρειαζεσαι ειναι για τον παικτη που παιζεις και για τα Skill του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...