Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατι δεν κολαει.... Αν δεις τα fos του εχει realm first την ιδια ημερα ΟΛΑ τα class......

 

Όντως, και τα proffesions, αδύνατο, ακόμα και σε άδειο server δεν προλαβαίνεις σε μία μέρα για κανένα λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Διάβασα με μεγάλη χαρά αυτό που περίμενα χρόνια, να φύγουν το 1/3 από τα abillities να γίνουν πολλά spec spercific και να γίνουν merge πολλά άλλα. Το pvp είχε γίνει σαν να παίζεις πιάνο πλέον με 20+ keybinds δεν παλευόταν καθόλου.. 

 

Λέω να γυρίσω στο expansion να παίξω τον warrior και τον mage αν και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναγυρίσω όταν το ξαναπαράτησα στο MOP, μέχρι να ξανα αποφασίσω να το παρατήσω πάλι για πάντα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alex αλλά ένα από τα αγαπημενα μου βιβλία του warcraft/wow ήταν το Link.png Site: Η γέννηση της ορδής.  Το διάβαζα και ανατρίχιαζα ρε παιδάκι μου! ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να μην αγοράσω το expansion και να μην αφιερώσω έστω 5 ώρες/βδομάδα για να κάνω τα quests μου. Φαντάζομαι να αλληλεπιδρώ με τους παρακάτω:

 

post-202120-0-80120000-1399653351_thumb.jpg

 

και απλά γουστάρω. Φυσικά θα ανεβάσω horde/alliance, δεν το συζητώ, και λογικά όταν θα βγει το μεθεπόμενο expansion θα έχω 100αρίσει χαρακτηρες και στα 2 functions! :D

 

το 90αρι boost ισχύει μόνο για το pre purchace? Εγώ θέλω να αγοράσω το collectors...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mmo-champion.com/content/3968-WoW-Down-to-7-6-Million-Subscribers

 

7.600.000 συνδρομητες για ενα παιχνιδι 10 ετιας.......Ρε συ Αντωνακη ?!?!?!?!?

Ριξε την κυβερνηση και φτιαξε το World Of Greece !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Όλα τα έβγαλαν, ίσως επειδή βάραιναν το φόρουμ οι άπειρες σελίδες τους;

Πάντως αν βάλεις ταξινόμηση "most replies" τον θρόνο τον κατέχει ακόμα το wow. ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω δώσει την εξήγησή εδώ, - την κάνω quote:


Γιατί παρέμενε αρκετό καιρό εκεί (μαζί με άλλα 2-3 παιχνίδια) ενώ αρκετά άλλα παιχνίδια που είναι και αυτά δημοφιλή είναι unpinned.
Οπότε (και κατά την γνώμη μου) καλύτερα να είναι unpinned όλα ανεξαιρέτως τα θέματα των παιχνιδιών.
 
Επιπρόσθετα υπάρχουν άλλα θέματα ανα περίοδο (πχ αυτή την περίοδο το topic για την E3) που έχει νόημα να είναι pinned.
 
Anyway, δοκιμαστική αλλαγή είναι. Βλέπουμε πως θα πάει το πείραμα και αναλόγως προσαρμοζόμαστε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούγεται φυσιολογικό το unpinned, πολλώ δε μάλλω όταν είχε να κινηθεί το συγεκριμένο thread για 15+ μέρες :)

 

Καλοκαιράκι έρχεται, άλλοι το παρατάνε, άλλοι σαν εμάς ανεβάζουμε alts και maxάρουμε proffs και achievements και κάνουμε το legendary κοκ.

 

Νομίζω ότι είναι πολυαναμενόμενο expansion το WoD, για πολλούς λόγους. Απλά ελπίζω όντως γυρίσουμε ολίγον πίσω σε κάποια πράγματα γιατί είχαν γίνει λίγο ως πολύ χάλια το θέμα των abilities. Οψόμεθα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα με μεγάλη χαρά αυτό που περίμενα χρόνια, να φύγουν το 1/3 από τα abillities να γίνουν πολλά spec spercific και να γίνουν merge πολλά άλλα. Το pvp είχε γίνει σαν να παίζεις πιάνο πλέον με 20+ keybinds δεν παλευόταν καθόλου.. 

 

Λέω να γυρίσω στο expansion να παίξω τον warrior και τον mage αν και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναγυρίσω όταν το ξαναπαράτησα στο MOP, μέχρι να ξανα αποφασίσω να το παρατήσω πάλι για πάντα :D

κάποια καλά παιδιά με alpha access (bajeera κ.α) στριμάρανε lvling αλλά και 90 αρενα soloq, αν εξαιρέσεις τα νούμερα σαν να βλέπεις mop ήταν,  τα ξηλώματα περιορίστηκαν με ελάχιστες εξαιρέσεις σε κάτι cd που πατάγαμε μια στο τόσο και κανά blanket silence. Και γω περίμενα να γίνει η φάση αλά tera με 20-25 το πολύ abilities για κάθε class αλλά καμία σχέση, πιο πολύ με prάδικο τρυκ μοιάζει τελικά. Σου λέει νέοι παίκτες δεν πατάνε, ας κοιτάξουμε να μαζέψουμε κανά παλιό παραμυθιάζοντας τον ότι και καλά πάμε back to roots,  μόνο που κρατάνε στο game όλα τα σκουπίδια που έδιωξαν σιγά σιγά τους παλιούς (lfr, lfg, γελοίο leveling, αστεία 5ρια, βαθμοί δυσκολίας στα raid λες και παίζουμε fps κτλ). Τελικά είχε δίκιο ο greg street (gc) παρότι τον σκυλόβριζα στα φορουμ, που έλεγε όταν έφευγε ότι "το wow είναι γκοτζίλα και δεν στρίβει εύκολα, μην περιμένετε μεγάλες αλλαγές επειδή φεύγω"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...