Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατι που με προβληματιζει στο στορι γιατι πρεπει να εχω χασει επεισοδια. Ο Γκρομ πινει το αιμα γιατι τους εχουν ζορίσει ασχημα κ κάνει τα πάντα για να βγάλει τα ορκς απο τη δύσκολη θεση. Αν τώρα δεν το πιει πως θα τα καταφέρουν; ή σε αυτό το παραλληλο συμπαν δεν βρίσκονται σε τόσο δύσκολη θέση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο το επεισόδιο που έχω χάσει ειναι ΠΩΣ ο γκάροσ γύρισε πισω στον χρόνο;;

 

 

Λογικά κατι παιζει με τον γκάρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα τον εστειλε πισω στον χρονο η Chromie/Chronormu


Κατι που με προβληματιζει στο στορι γιατι πρεπει να εχω χασει επεισοδια. Ο Γκρομ πινει το αιμα γιατι τους εχουν ζορίσει ασχημα κ κάνει τα πάντα για να βγάλει τα ορκς απο τη δύσκολη θεση. Αν τώρα δεν το πιει πως θα τα καταφέρουν; ή σε αυτό το παραλληλο συμπαν δεν βρίσκονται σε τόσο δύσκολη θέση; 

 

αυτη την απορια εχω και εδω. χωρις το δαιμονικο αιμα, πως καταφεραν να γινουν ενας τοσος ισχυρος στρατος και με τους chieftains να εχουν τοσο μεγαλες δυναμεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

λογικά αυτή την εβδομάδα θα πάρω το wod και προκύπτει το ακόλουθο θέμα.. τι boostάρω??

 

είμαι μεταξύ 3 επιλογών

 

1. rogue = δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος. απλά το δεύτερο loom  από garrosh ήταν για rogue και μου χει κάτσει

 

2. palladin = είναι πολύ ποζέρικη κλάση.. φωτάκια, λάμψεις και όλα τα ευχάριστα. τώρα από spec, dps σίγουρα το άλλο το βλέπω

 

3. druid = λένε οτι θα είναι op στην αρχή, αν κ λογικά θα ναι και η πρώτη κλασή που θα φάει και nerf. πέρα από αυτό μου αρέσει και το οτι είναι ευέλικτη (dps σίγουρα κ σαν os θα δείξει,,,)

 

θενξ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπότι έχω διαβάσει και δει οι rogue θα είναι αρκετά δυνατοί αλλά πρέπει να σαρέσει ο τρόπος που παίζεται ο rogue .Εμένα προσωπικά που σχεδόν πάντα έπαιζα ranged ,όσες φορές προσπάθησα να πάω σε rogue απλά κατέληγα στο ότι δεν μου πηγαίνει το class ,απλά δεν μαρέσουν :) . Για τους druid από την εμπειρία απο τα προηγούμενα expansion έχω να πω ότι σχεδόν πάντα κάποιο specc τους θα είναι αρκετά δυνατό και σου δίνουν την ευελιξία να πειραματιστείς σε 4 speccs και να διαλέξεις ποιο σου αρέσει (healer/caster/feral dps/feral tank) . Για τους paladin δεν μπορώ να σε βοηθήσω αφού δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το class αλλά φαίνονται διασκεδαστικοί σαν retri και πάντα είναι σχετικά-αρκετά καλοί ως healer. Ένα διάστημα ήταν και οp tanks αλλά νομίζω αυτό έχει περάσει . Κατα τη γνώμη μου δοκίμασε πρώτα τα class που σε ενδιαφέρουν , δες αν σαρέσει ο τρόπος που παίζονται και μετά αποφάσισε. Το σημαντικό είναι να απολαμβάνεις το class που παίζεις και ας μην είναι το πιο op class του season καθώς αυτά από patch σε patch αλλάζουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

λογικά αυτή την εβδομάδα θα πάρω το wod και προκύπτει το ακόλουθο θέμα.. τι boostάρω??

 

είμαι μεταξύ 3 επιλογών

 

1. rogue = δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος. απλά το δεύτερο loom  από garrosh ήταν για rogue και μου χει κάτσει

 

2. palladin = είναι πολύ ποζέρικη κλάση.. φωτάκια, λάμψεις και όλα τα ευχάριστα. τώρα από spec, dps σίγουρα το άλλο το βλέπω

 

3. druid = λένε οτι θα είναι op στην αρχή, αν κ λογικά θα ναι και η πρώτη κλασή που θα φάει και nerf. πέρα από αυτό μου αρέσει και το οτι είναι ευέλικτη (dps σίγουρα κ σαν os θα δείξει,,,)

 

θενξ προκαταβολικά

 

Η προσωπική μου άποψη από τα τρία classes που αναφέρεις είναι dudu και μάλιστα moonkin. Οι feral dps nerfάρονται ολίγον (και είναι και δύσκολοι στο rotation τους). Σαν OS θα πρότεινα healer (θα σε βοηθήσει πολύ με τα dungeons για γρήγορο queuing).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

λογικά αυτή την εβδομάδα θα πάρω το wod και προκύπτει το ακόλουθο θέμα.. τι boostάρω??

 

είμαι μεταξύ 3 επιλογών

 

1. rogue = δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος. απλά το δεύτερο loom  από garrosh ήταν για rogue και μου χει κάτσει

 

2. palladin = είναι πολύ ποζέρικη κλάση.. φωτάκια, λάμψεις και όλα τα ευχάριστα. τώρα από spec, dps σίγουρα το άλλο το βλέπω

 

3. druid = λένε οτι θα είναι op στην αρχή, αν κ λογικά θα ναι και η πρώτη κλασή που θα φάει και nerf. πέρα από αυτό μου αρέσει και το οτι είναι ευέλικτη (dps σίγουρα κ σαν os θα δείξει,,,)

 

θενξ προκαταβολικά

 

Druid, και εγω τέτοιο θα φτιάξω. Τα κάνει όλα και συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε το 6 και εχω ψηθεί να κανω come back μετα από 12 μήνες.....κωλοπαίχνιδο πάντα στο μυαλό και ας εχω λιώσει στο wii και στο Mario ελέω γυναίκας. Πατάω τις χελώνες και νομίζω ότι σκοτώνω orcs :lol:

 

Ελπίζω μονο να ανταποκρίνεται ο αρχαίος 6850 (διπυρινος στα 3gz) και η Radeon 5870......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιο το σημερινό patch, πάρα πολλές και ριζικές αλλαγές! 

 

Οκ, το παιχνίδι πλέον δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ήταν κάποτε. Βέβαια, κατανοώ γιατί φέρνουν τα πάνω κάτω, μιας και προσπαθούν να κεντρίσουν πάλι το ενδιαφέρον των παιχτών.

 

Ένα μηνάκι θα ήθελα έτσι να είχα για να παίξω αλλά δεν. 3 χρόνια αποχής, και δεν τρελαίνομαι να επιστρέψω πάλι. Ίσως αργότερα που θα πέσει η τιμή του expansion να μπω για λίγο να χαζέψω.

 

Επι της ευκαιρίας, πλέον η αγορά του παιχνιδιού περιλαμβάνει και το Pandarian expansion.Οπότε όποιος είναι 100% νέος στο game, απλά δίνει 15€ για το WoW & το κόστος του Draenor.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bitches I'm back (zus σε σένα αναφέρομαι προτίστως :D)

 

Η καλύτερα almost back

 

Αφενός είχα προβλήματα με την κάρτα μου.....έπρεπε να την ξαναπεράσω για κάποιον ανεξήγητο λόγο....αφετέρου μόλις μπήκα stuck στο 90% loading screen http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/12439984207?page=1

 

Όλα αλλάζουν και όλα ίδια μένουν....meh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...