Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

silvermoon που μπήκα εγώ πάντως γίνετε χαμός

ακόμα και όταν λεβελαρω έναν shaman

βλέπω στην γύρα και άλλους και δεν έχω την αίσθηση

της ερημιάς - μοναξιάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρα να γυρίσω και εγώ στο παιχνίδι μετά από 3 χρόνια αποχής. Την εποχή του Lich King ήμουν ο top dps rogue στον Lightnings Blade από πλευράς alliance. Τώρα το guild έχει πάει Grim Batol. Όσοι πιστοί προσέλθετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Headless Horseman is a wicked man,

who flies his steed burning down the land.

I've always wanted to ride his ghostly mount,

although he continues to laugh about.

Looting the pumpkin doesn't drop the rare helm or sword,

doing several of his runs just continues to make me bored.

Doing his those runs once a day,

made me felt that he should pay.

I enjoy Halloween bringing on the spirit of course,

but a nice man would just give up a damn horse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας κατηγορω ολους, εσεις φταιτε! Μολις εβαλα καρτα... μετα απο 3 χρονια αποχης...

Και τι γινεται τωρα ρε παιδια? Εγω ειμαι Twilight's Hammer που μαθαινω πως πεθανε. Κανουμε μεταφορα? Και απο την στιγμη που δεν εχω μονο εναν χαρακτηρα θα τα σκασω χοντρα για να τους μεταφερω ολους? Πωω τι παθαμε?!

Κι επισης θελω βοηθεια με guides. Εμπαιν

α σε ενα forum καποτε κι εβλεπα και μαθαινα πολλα αλλα δεν θυμαμαι ποιο ειναι, εχει κανεις καμια ιδεα? :P

καλημέρα

 

1. αν παρεις wod εχεις 1 δωρεαν boost σε 90. χρησιμοποιησε το στο server που θες να πας (μιας και δν εισαι κ τοσο σιγουρος αν θα μεινεις, μη χαλας λεφτα. εκτος κ αν σου περισσεουν). ουτως η αλλως τα perk απο τα επαγγελματα καταργηθηκαν, αρα απλα βαλε 2 για gold

 

2. για guides, εχω χρησιμοποιω noxxic, και icy-veins. και για optimize το askmrrobot, αν και ενιοτε το τελευταιο βγαζει κατι θεματακια, ειδικα στις αρχες καθε expansion.

 

και επειδη κ καποιος αλλος ρωτησε για addon, προσωπικα χρησιμοποιω το curse client, βοηθαει στο να τα εχω updated

 

edit: πολλες απο τις λειτουργιες παλιων addon, πλεον τις εχει default το παιχνιδι. δες τι εχει κ μετα κοιτας τι σου λειπει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

1. αν παρεις wod εχεις 1 δωρεαν boost σε 90. χρησιμοποιησε το στο server που θες να πας (μιας και δν εισαι κ τοσο σιγουρος αν θα μεινεις, μη χαλας λεφτα. εκτος κ αν σου περισσεουν). ουτως η αλλως τα perk απο τα επαγγελματα καταργηθηκαν, αρα απλα βαλε 2 για gold

 

2. για guides, εχω χρησιμοποιω noxxic, και icy-veins. και για optimize το askmrrobot, αν και ενιοτε το τελευταιο βγαζει κατι θεματακια, ειδικα στις αρχες καθε expansion.

 

και επειδη κ καποιος αλλος ρωτησε για addon, προσωπικα χρησιμοποιω το curse client, βοηθαει στο να τα εχω updated

 

edit: πολλες απο τις λειτουργιες παλιων addon, πλεον τις εχει default το παιχνιδι. δες τι εχει κ μετα κοιτας τι σου λειπει :)

 καλησπερα,

 

ναι απλα εχω 2 χαρακτηρες που παιζω στην ουσια, και 2-3 ακομα που ανεβαζω τσουκου τσουκου, κι εχω κανει αρκετα με αυτους, ε δεν λεει τωρα να κανω καινουργιο απο την αρχη τελειως. ειμαι συναισθηματικα δεμενος με αυτους :P 

 

με guides ψιλο εβγαλα ακρη, βρηκα και το forum, το elitist jerks ελεγα, το οποιο βεβαια τωρα δεν με βοηθησε καθολου κι ενα αλλο για rogue ειχα βρει που παιζει να εξαφανιστηκε, ενα black panther or something. addons κλπ κατεβασα αυτα που χρησιμοποιουσα και τοτε. νταξ ψιλοβγαζω ακρη πλεον κι επειδη δεν εχει νοημα να κανω dungeons τωρα τραβιεμαι με τα quests μπας και φαρμαρω rep τουλ αλλα δεν νομιζω να προλαβαινω, δεν εχει και τιποτα αλλο να κανεις πριν το WoD εξαλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

oops!

 

Τώρα ξέρω που μένεις.

Ποιό είναι το σπίτι σου;

 

post-202580-0-07095300-1414008317_thumb.png

 

 

 

 

Για να πάρεις το τζαμπέ boost πρέπει να το προπαραγγείλεις ή ακόμα και να το αγοράσεις μετά απο μαγαζί στο δίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα τετοια μου τo boost. Δεν σκοπεύω να παιξω το παιχνίδι :P

 

το δωμάτιό μου είναι το τέρμα αριστερά στον πάνω όροφο. Κάτω ειναι η κουζινα

 

Βασικα οχι, δεν το πιανει το σπιτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ψ καιρο έβαλα Καρτα και εγώ! Το game ψιλο εγινε balanced(pvp oriented) μ άρεσε που επιτέλους εχει λίγα σχετικά skills και οχι άπειρα, no more infinity instant heals and cc's! Αντε να το δουμε και στο 100!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παιδιά, τελικά αν το πάρω αφού βγει απο το μαγαζί θα μου δώσει boost ή όχι;

το Boost θα το παρεις με την digital-deluxe/collectors edition σαν extra με την απλη οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παιδιά, τελικά αν το πάρω αφού βγει απο το μαγαζί θα μου δώσει boost ή όχι;

Θεωρειται Pre Order Bonus και ισχυει οτι λεει και ο παρακατω. Φανταζομαι μια επιλογη για να μην το χασεις το Bonus ειναι να κλεισεις το Pre Order Box απο τωρα και να το αγορασεις αργοτερα οταν θες,βεβαια δεν γνωριζουμε αν γινεται αυτο 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...