Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και ανέφερες για vanilla player

έβαλα το altoholic addon για να κάνω σούμα

πόσες ώρες έχω στο game τα τελευταία 10 χρόνια

με τους διάφορους alt που έπαιζα κατά καιρούς 

είναι 5250 ωρες

και 800 ευρώ σε συνδρομές-κάρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θυμαμαι στο Cataclysm,το Πλαισιο και Public μοιραζανε μερικες Collectos στην αλλαγη. Εγω ακομα ειμαι σε διλημμα για το αν ειναι να παρω την απλη εκδοση ή την Collectors,τωρα ειδικα που εχασα και το Lvl 90 boost της απλης εκδοσης :(

Θα ελεγα καλυτερα να ρωτησεις σε καποιο κοντινο σου καταστημα,κυριως Seven,Public ή Πλαισιο αν και για Collector λιγο χλωμο. Εγω που ρωτησα για την απλη εκδοση μου ειπαν οτι δεν γνωριζουν τιποτα και θα ξερουν τελευταια στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν φερνουν και πολλοι την Collectors Edition ουτως ή αλλως(να σου πω την αληθεια κοιταγα να την αγορασω και εγω,αλλα προτιμαω τα 30ευρω διαφορα να τα βαλω σε 2μηνη καρτα και ενα ξεχωριστο Mousepad παρα στο αδιαφορο Mousepad του Wow και στο Mount/pet:P)Εδω και το σχετικο Unboxing 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου για τη διαφορά στην κάρτα απλά να μωρέ... δες το σκεπτικό...

Αν και έχω αρκετές ασχολίες / χόμπυ, τα video games κατέχουν ξεχωριστή θέση.

Μετά από κάτι παιχνίδια τύπου bubble bobble, pac man και μετά game boy, σε αυτό που λέμε pc ξεκίνησα με blizzard και warcraft I κλπ.

Τότε ήμουν μικρός και δεν είχα δικά μου χρήματα για να παίρνω collector's αλλά τώρα αυτά έχουν αλλάξει και το βλέπω λίγο *αμαρτία* να μην πάρω το κουτάκι της CE να το βάλω δίπλα στα άλλα. Ξέρω φαίνεται πολύ πέταμα χρημάτων αλλά να μωρέ, για τη συλλογή... είναι και τα 10χρονια τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου για τη διαφορά στην κάρτα απλά να μωρέ... δες το σκεπτικό...

Αν και έχω αρκετές ασχολίες / χόμπυ, τα video games κατέχουν ξεχωριστή θέση.

Μετά από κάτι παιχνίδια τύπου bubble bobble, pac man και μετά game boy, σε αυτό που λέμε pc ξεκίνησα με blizzard και warcraft I κλπ.

Τότε ήμουν μικρός και δεν είχα δικά μου χρήματα για να παίρνω collector's αλλά τώρα αυτά έχουν αλλάξει και το βλέπω λίγο *αμαρτία* να μην πάρω το κουτάκι της CE να το βάλω δίπλα στα άλλα. Ξέρω φαίνεται πολύ πέταμα χρημάτων αλλά να μωρέ, για τη συλλογή... είναι και τα 10χρονια τώρα...

Βρε και εγω μαζι σου,αλλα και αυτη η Blizzard ειδικα για τα 10χρονια ας εβαζε και τιποτα αλλο μεσα ελεος δηλαδη. Και ειναι πολλοι αυτοι που κανουν αυτο το παραπονο για τις Collectors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε και εγω μαζι σου,αλλα και αυτη η Blizzard ειδικα για τα 10χρονια ας εβαζε και τιποτα αλλο μεσα ελεος δηλαδη. Και ειναι πολλοι αυτοι που κανουν αυτο το παραπονο για τις Collectors.

truth be told.

Δεν είναι ότι βάζει λίγα, είναι ότι δεν είναι ξεχωριστά... βάλε κάτι cool μέσα ρε blizzard, όπως το φλασάκι στο WoL και στο d3, βάλε έναν πάνινο χάρτη όπως το gothic 3, βάλε κάτι για τα 10 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοραστεί το παιχνίδι αργότερα σε digital μορφή,ισχύει ακόμα το boost στο 90lvl ή ισχύει μόνο για pre-order;Επίσης θέλει να πάρεις και συνδρομή για να παίξεις ή περιλαμβάνει 1 μήνα η αγορά του παιχνιδιού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοραστεί το παιχνίδι αργότερα σε digital μορφή,ισχύει ακόμα το boost στο 90lvl ή ισχύει μόνο για pre-order;Επίσης θέλει να πάρεις και συνδρομή για να παίξεις ή περιλαμβάνει 1 μήνα η αγορά του παιχνιδιού;

Το pre order ισχυει πριν βγει το παιχνιδι οπως αλλωστε λεει και το ονομα του. Οσο για συνδρομη δεν εχει 1 μηνα,1 μηνα εχει μονο το αρχικο Battle Chest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που πρόλαβα και το πούλησα, με έχει πιάσει ήδη σύνδρομο στέρησης! :P

 

Ψήνομαι για ένα RAF :P

https://www.youtube.com/watch?v=xyPzTywUBsQ#t=3431

 

Λέω να ξαναβουτήξω στο βούρκο της αμαρτίας και της ακολασίας...

 

15:06

 

Dwarf Female? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pre order ισχυει πριν βγει το παιχνιδι οπως αλλωστε λεει και το ονομα του. Οσο για συνδρομη δεν εχει 1 μηνα,1 μηνα εχει μονο το αρχικο Battle Chest.

εγώ απ'όσα έχω διαβάσει έχω καταλάβει πως όποτε αγοράσει κάποιος το expansion, έχει και 1 free boost. ανεξάρτητα με το preorder δηλαδή. Απλά αν το πάρεις digital preorder τώρα από blizz, έχεις ΤΩΡΑ το boost, πριν τo release του WoD (αυτό που λες και εσύ δηλαδή).

 

http://www.reddit.com/r/wow/search?q=retail+pre+order+boost&restrict_sr=on&sort=new&t=all

 

το ίδιο λέει και το wowwiki για το boost to 90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...