Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Level 7 :)

Me elaxisto gia Level 8 :)

 

 

Simera epaiza me ena groupaki 3 ellines kai enas italos.. Eftuxos me ta liga italika pou ksero sinenooumaste giati ston Crushridge uparxoun apeiroi italoi kai den exoun kai provlima na voithisoun! :)

 

Sto game eimai "Leontas", opoios paizei Crushridge kai protoksekinaei as erthei! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωχ έμπλεξες με Ιταλούς..........κάηκες μόνο αυτό σου λέω. Δεν μιλάνε γρί αγγλικά!!!!!!!! Προσπάθησα και γω να ανασύρω τα ιταλικά από την μνήμη μου μπας και βγάλω άκρη με τους cosa-wow-nostra (xexexexexexe) αλλά γλώσσα που δεν χρησιμοποιείς γρήγορα ξεχνιέται. Ευτυχώς το χαρτί μένει, αυτό είναι το μόνο καλό ;) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οι μονοι χαρακτήρες που έχω δει ειναι Ιταλοί, έλληνες & 1 ρώσσος!! :)

Λυπάμαι τον ρώσσο, γιατι & οι έλληνες αλλα κ οι ιταλοί δεν το κλείνουμε το στόμα μας!!!

 

Ειδικά κάποιοι, τους βλέπω και κάθονται απλα και μιλάνε μόνο!!! Ρε παιδια υπάρχει και το MSN.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες τί έγινε??? Εκεί που έπαιζα μια χαρά κι' ωραία ξαφνικά κόλλησαν τα πάντα!!! Μόνο εγώ κουνιόμουν, οι υπόλοιποι όλοι αγάλματα!! Πάω να κάνω Exit Game δεν έβγαινε. Τελικά βγήκα με Alt-Tab, πάω να συνδεθώ ξανά και μένει στο Connecting... !! Συνέβη και σε σας αυτό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"The platform which includes part of the French and half of the English speaking realms went down approximately one hour ago. The relevant datacenter is now back online, however we’ll benefit from the Wednesday weekly maintenance to check all the network fibres. The main cause has been identified and we are checking all other, possibly related, issues to prevent future occurrences.

 

We have identified the problem to be a bug in the software which runs on some of our main network equipment and are now testing an optimised version of this software. Once the optimisation is verified to be working correctly, we will upgrade our system.

Thank you for your understanding. "

 

Dld mexri avrio to prwi den exei wow?Sthn diaita?

PAw na mpw kai grafei world server is down.Ti ginetai re paidia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμος...

Επεσε καποιος σερβερ και μετα η Blizzard λεει το έφτιαξε.. Το θεμα ειναι ομως όντως το έφτιαξε η οχι?? Τα προβληματά μας να μπούμε ειναι επειδη δεν το εχουν φτιάξει ή επειδή όλοι πάνε να μπουκάρουν και τα παίζει???

 

Καποια realms ειναι ανοικτα αλλα΄γινεται κόλαση, οι horde ορμάνε στις πόλεις των alliance κλπ... Κατι τετοια διαβαζα στα φορουμς, οπου γίνεται τρελη λογοκρισία και η blizzard σβήνει posts αβέρτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Level 10 και συνεχίζω..... παίζω γύρω στις 2-2.5 ωρες την ημέρα.... μεχρι το σαββατοκύριακο που το κοβω απτις 11-12 το βραδυ παρασκευής να παίζω μεχρι το πρωί... :D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολλημα ε πολακι???

αφηστε και εγω τα ιδια guys

doomhammer server...germany...κανενα κολλημα μεχρι στιγμης

24 lvl paladin Jeremy

αν θελετε καμμια βοηθεια σε Quest απλα πειτε το...

 

there will be no tomorrow for you horde... as long as the destroyers remain ALIVE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χανω πολυτιμη ωρα στην αναζητιση party για τα quest μου στον silvermoon,

ευτυχως τα παιδια της greek legion ειναι παντου και βοηθα ο ενας τον αλλο.

Στην αρχη τα lvl ερχονται αερας αλλα μετα το 20 ερχονται πολυ πιο αργα και δεν

πας πουθενα χωρις party. Αυτη τη βδομαδα κατορθοσα να παρω 4 lvl, 20-24

παιζοντας βραδινες ωρες μονο 10:00-03:00 λογο δουλειας.

Αγαπημενη περιοχη Deadmines εκει ηρθαν τα δυσκολα για μενα αλλα με το καταλληλο

party ολοκληρωσα 3-4 quest και τσιμπισα μπολικα xp.

Tωρα παλευω στο wetlands.

Oλοι εχουν αλογο θελω και εγω αλλα απ οτι ακουσα πρεπει να φτασω lvl 40 και να

πληρωσω 72 gold για να παρω ενα οποτε καλο Σεπτεμβριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κάψιμο συνεχίζεται.....

Ο Rogue μου ειναι φιλάργυρος και εχω ξεσκιστεί στο skinning!!! Βγάζω τρελά λεφτά, αλλά εις βάρος της εξέλιξης μου (οπότε θα κόψω λιγο μπας και ανέβω κανα level). Eιμαι level 16 τώρα και εχω πορωθεί οσο ποτέ. Γενικά βλέπω οτι όσο προχωράω τόσο πορώνομαι. Φοβάμα γύρω στο level 30 μην βαρεθώ, που θα έχω μάθει αρκετά και συγχρόνως δεν θα ανεβαίνω εύκολα level.

 

Παρασκευή μπήκα στις 11 βραδυ & τελείωσα 8.20 το πρωι!!!!!!! 9 ώρες σερί...

Σαββατο βράδυ μπήκα 4 το βραδυ (έχουμε και ζωή εκτός WoW!!) και τελείωσα πάλι 8... Ε και εχτες Κυριακή μπήκα 11, υποτίθεται "για κανα γρήγορο Quest" και 1 λέω αντε πάμε για υπνο.. εχουμε και δουλεια και πρωινό ξύπνημα στις 7.30... Τελικά λέω πάμε μια Ironforge στο ΑΗ.... Ειχα όμως μείνει στο group οπότε διαβαζα τα μηνύματα των αλλων 2 (που είχαν πλακωθεί στο killing) οπότε με καύλωσαν και πήγα σφαίρα για help!!! :)

 

Ε και κατέληξα για ύπνο 3.20.... Όπου ήμουν στο κρεβάτι και αντι να σκέφτομαι πώς θα ξυπνήσω το πρωί, σκεφτόμουν πόσο άραγε να πουληθούν τα skins μου....................!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...