Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εφιαλτης ειναι γενικα να πας exalted στα περισσοτερα factions,και το χειροτερο ειναι οτι αυτη την βλακεια την βαλανε σαν υποχρεωτικο πραγμα για τα νεα sub races του expansion.

είχα από τον Ιανουάριο του 17 να παίξω και μπήκα τώρα μιας και μου δώσαν 1 δωρεάν εβδομάδα.

είναι να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο, πάνε οι παλιές ημέρες που φόραγες ένα tabard και έκανες grind στα dungeon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/19/2018 στις 3:13 ΜΜ, Fulgore είπε

https://www.plaisio.gr/search.aspx?query=world of warcraft&catalogue=all&mode=searchlist

Δηλαδη μονο σε μενα η χρηματικη διαφορα ειναι τεραστια μονο και μονο για 1 εμβλημα?

Όχι αλλα τουλάχιστον μοιάζει με collector's τώρα.

 

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λίγα λόγια σου για την Τιράντα σκουλίκι!

Πάντως έλεος, Τιράντα; Μόλις το πρωτοάκουσα λέω τί στο διάολο; Έτσι το προφέρουν;

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κομπλιμεντο εριξα στο ΜΙΛΦ. μου κανε εντυπωση ο τροπος που λικνιζε την κλαρα της ενω περπατουσε.

ο model animator της πρεπει να ειναι μεγαλος μερακλης. :D

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ακομα μια beta δεν πηρα κλειδι ...... παιχτης απο day 1 πηρα κλειδι μονο στο MoP . Τα κριτηρια θεωρω οτι ειναι random και δεν εχουν να κανουν με το ποσο παιζεις / επαιζες ή αν το εχεις αγορασει ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ δεν έχω πάρει ποτέ κλειδί για beta απο blizzard. Είχα κερδίσει όμως απο ένα διαγωνισμό ένα beta κλειδί για MoP.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ απο χθες με beta invitation πολύ χαρούμενη! Απο εποχή Cataclysm περίμενα....Πρώτες εντυπώσεις καλές. Δεν συνάντησα κανένα bug ακόμα, οι περιοχές όμορφες, με ωραία quest. Υπάρχει αλλαγή στο UI του παιχνιδιού. Τέρμα φυσικά τα artifact weapons, πίσω στην παράδοση! Οι classes βέβαια θέλουν ακόμα δουλίτσα αλλά κινούνται σε καλό δρόμο! Οσο προχωράω θα ενημερώνω!

Επεξ/σία από athinamj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...