Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, Silverage είπε

Σας αρέσει το elvui; Εγώ που το δοκίμασα για λίγο *** μου φάνηκε. 

Δεν το χρησιμοποιω οχι, απλα ειδα τον Towellie που το χρησιμοποιει στην Beta γιατι δεν δουλευει το Lui που εχει αυτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/27/2018 στις 2:15 ΜΜ, greg4 είπε

Το 99% των addon δεν παίζουν στην alpha έκδοση

ωχ, γιατι; αλλαξανε τελειως το API framework? πανε καλα;

α, καλα, πανε τα map addons και WeakAuras:

https://us.battle.net/forums/en/wow/topic/20762318007?page=1

οποτε θα ξεκινησω το καινουργιο addon σε κανα χρονο αφοτου βγει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θελω να κανω καποια ερωτηση,επαιξα το ''trial'' αλλα μονο trial δεν ειναι,δεν σου δινει την δυνατοτητα να δεις τιποτα απο το παιχνιδι..υπαρχει καποιος τροπος να δεις ολο το παιχνιδι καπως ωστε να καταληξεις αν θα το παρεις ή οχι; Ειναι κριμα να δωσεις τοσα λεφτα και στο τελος να μην σου κανει αισθηση,αν ξερει κανεις ας με βοηθησει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giannacos21 είπε

Καλησπερα παιδια θελω να κανω καποια ερωτηση,επαιξα το ''trial'' αλλα μονο trial δεν ειναι,δεν σου δινει την δυνατοτητα να δεις τιποτα απο το παιχνιδι..υπαρχει καποιος τροπος να δεις ολο το παιχνιδι καπως ωστε να καταληξεις αν θα το παρεις ή οχι; Ειναι κριμα να δωσεις τοσα λεφτα και στο τελος να μην σου κανει αισθηση,αν ξερει κανεις ας με βοηθησει!!

https://www.skroutz.gr/s/3248834/World-Of-Warcraft-Battle-Chest-PC.html

1μηνας ολα τα expansions διαθεσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το γεγονος οτι εχει ΑΚΟΜΑ 12 ευρω συνδρομη το μηνα , με ξεπερναει.. (και μη λετε για τα tokens, γιατι και αυτα απαιτουν ΠΟΛΥ χρονο farming) 

Δε ξερω αν υπαρχει αλλο MMORPG που να εχει τετοια συνδρομη. Διορθωστε με εαν ειμαι λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sartiv είπε

Παντως το γεγονος οτι εχει ΑΚΟΜΑ 12 ευρω συνδρομη το μηνα , με ξεπερναει.. (και μη λετε για τα tokens, γιατι και αυτα απαιτουν ΠΟΛΥ χρονο farming) 

Δε ξερω αν υπαρχει αλλο MMORPG που να εχει τετοια συνδρομη. Διορθωστε με εαν ειμαι λαθος.

Final Fantasy 14

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο ειναι για ασιατες και δε παει καθολου καλα εδω  .  Ακομα σκεφτομαι να το ανοιξω μη κατρακυλισω στα σκληρά :P

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Giannacos21 είπε

Καλησπερα παιδια θελω να κανω καποια ερωτηση,επαιξα το ''trial'' αλλα μονο trial δεν ειναι,δεν σου δινει την δυνατοτητα να δεις τιποτα απο το παιχνιδι..υπαρχει καποιος τροπος να δεις ολο το παιχνιδι καπως ωστε να καταληξεις αν θα το παρεις ή οχι; Ειναι κριμα να δωσεις τοσα λεφτα και στο τελος να μην σου κανει αισθηση,αν ξερει κανεις ας με βοηθησει!!

Το παιχνίδι ξεκινάει απο τα 12,50 € και σου δίνει και 1 μήνα δωρεάν συνδρομή . Ουσιαστικά το παίρνεις τζάμπα με τον 1 μήνα δώρο που σου δίνει . Νομίζω δεν είναι πολλά λεφτά . Αν δυσκολεύεσαι να τα δώσεις λόγω οικονομικών θα σου πρότεινα να μην μπεις καν στην διαδικασία να ασχοληθείς γιατί κάθε μήνα τα 13 € είναι μανίκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Damachi είπε

  Τα παλια addon dailies world check προκαλουν αποσυνδεσεις ? ξενερωσα χτες επεφτε και lag .....

ΓΕΝΙΚΑ εαν τα addons ειναι για τις εκδοσεις παλιοτερων patches του wow, μονο προβληματα θα προκαλεσει. Τσεκαρε αν εχει βγει νεοτερη εκδοση για το τωρινο patch, δε ξερω ποιο ειναι.

 

Lag σε καμια περιπτωση δεν προκαλουν τα addons. Θεμα internet (ειτε του server ειτε του σπιτιου σου ειτε της περιοχης σου) ειναι οχι addons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα χω ανανεωσει και παλι μου τα βγαζει κοκκινα .... Χτες ειχε 250ms lagspikes και η forthnet tikitaka interleaved . πρεπει να κανω 40χλμ για να παω kote  για το κλπαιχνιδο :P

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...