Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερωτησούλα για να μην ανοίγω νέο topic. Οι μινιατούρες του wow που υπάρχουν στο play.com στέλνονται Ελλάδα? Επίσης υπάρχει κανένα κατάστημα με αφίσες wow και γενικότερα gaming μιας και θέλω να στολίσω τους τοίχους του play room του σπιτιού μου? Ή έστω υπάρχει κανένα κατάστημα στην Αθήνα στο οποίο μπορώ να πάω εγώ κάποιο image και να μου το φτιάξει στις επιθυμητές διαστάσεις του κάδρου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

den 3erw sygkekrimena gia WoW alla katasthma me poikilia se afhses (kai apo tainies) 8a vreis dipla apo to Rock City Akadhmias(sthn meria ths Kaniggos)...(a8hna meneis upo8etw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προάστιο μένω και κέντρο πατάω όσο το δυνατόν λιγότερο καθότι η Αθήνα είναι μια πόλη που μισώ όσο δεν μπορείς να φανταστείς :P!!!! Άσε που όποτε πάω κέντρο πρέπει να πληρώσω ένα κάρο φράγκα για πάρκινγκ, μιας και τα MMM....ε δεν τα αντέχω με την καμία!!!! Θα ανέβω αναγκαστικά ωστόσο τις επόμενες μέρες γιατί έχω να πάω για service το κουβαδάκι μου στην Citroen στο Βοτανικό οπότε θα περάσω από εκεί που λες να ρίξω ένα βλέφαρο (πάντως και μόνο που σκέφτομαι ότι θα πάω κέντρο ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ειλικρινά axaxa).Για τις φιγούρες από το play ξέρεις τι παίζει? Στέλνονται ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

den exw idea...den eimai uper figourwn/miniatourwn kai etsi...mou aresoun na vlepw (exw px arketous filous me megalous stratous sto epitrapezio Warhammer 40000) alla gia na agorazw no thnx...petamena lefta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προάστιο μένω και κέντρο πατάω όσο το δυνατόν λιγότερο καθότι η Αθήνα είναι μια πόλη που μισώ όσο δεν μπορείς να φανταστείς :P!!!! Άσε που όποτε πάω κέντρο πρέπει να πληρώσω ένα κάρο φράγκα για πάρκινγκ, μιας και τα MMM....ε δεν τα αντέχω με την καμία!!!! Θα ανέβω αναγκαστικά ωστόσο τις επόμενες μέρες γιατί έχω να πάω για service το κουβαδάκι μου στην Citroen στο Βοτανικό οπότε θα περάσω από εκεί που λες να ρίξω ένα βλέφαρο (πάντως και μόνο που σκέφτομαι ότι θα πάω κέντρο ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ειλικρινά axaxa).Για τις φιγούρες από το play ξέρεις τι παίζει? Στέλνονται ή όχι?

 

νομίζω ναι. Ηλεκτρονικά δεν στέλνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Sorath : Daily bg quest και μετά λιώσιμο av. 10k δεν είναι τίποτα

 

@Sleepy : Για ηλεκτρονικά το ξέρω, δεν νομίζω να εμπίπτουν ωστόσο στην συγκεκριμένη κατηγορία οι μινιατούρες

 

@Remiel : Ναι τις έχει αλλά και 8,5 ευρώ ακριβότερα :/. Αν δεν μπορώ να τις παραγγείλω από το play ελπίζω κάποιος συμπαίκτης μου που θα έρθει στην πατρίδα από το κωλόνησο να μου κάνει το χατήρι να μου τις φέρει :P....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Sleepy : Για ηλεκτρονικά το ξέρω, δεν νομίζω να εμπίπτουν ωστόσο στην συγκεκριμένη κατηγορία οι μινιατούρες

 

 

Είναι όμως στην κατηγορία των gadgets τα οποία στέλνονται μόνο στη Βρετανία (νόμιζα οτί ήταν μόνο για ηλεκτρονικά).

Delivery policy

 

We currently only send electronics and gadgets to UK addresses and for security reasons we can only send electronics and gadget items to the billing address of your account.

 

Μόνο αν έχεις γνωστό στην Αγγλία, να στείλεις τα πράγματα εκεί και να στα στείλει μετά αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαχ ναι έχεις δίκιο :(. Το θέμα είναι πόσο θα πάνε τα μεταφορικά να μου τα στείλει από Αγγλία....Και ένα ευρώ να κερδίζω έτσι θα το κάνω, σιγά μην κάνω πλούσια τα ελληνικά λαμόγια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα βρίσκομαι εκτός Αθηνών για μερικούς μήνες λόγω δουλειάς σκέφτομαι να πάρω το Wind ADSM για να παίζω WoW μέσω του δικτύου 3G. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Πως πάει από pings;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...