Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ επι της ευκαιρίας του maintenance, μπήκα σε ένα prive server και έριξα τρελό γέλιο. Σκότωσα ένα λυκάκι στο Elwyn, και πήρα 700000000 xp οπότε 70lvl αμέσως!

 

Μετά είχε ένα σωρό NPC όπου έπαιρνες ότι ήθελες τσάμπα. Full T6 κατα προτίμηση ;)

 

Γενικώς ήταν ενδιαφέρον, για να δεις και να δοκιμάσεις μερικά πράγματα (όπως το flying mount 320%). Έχει φάση να δίνεις σε άλλους παίχτες 5000g χωρίς να σε απασχολεί καθόλου xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

viazesai na kaneis pasarela me s3 items? :P

 

Πρώτον δε μου αρέσει το ειρωνικό στυλ έστω κι αν κάνεις πλάκα! :)

 

Και δεύτερον όχι δεν είχα σκοπό να κάνω πασαρέλα. Δεν έχω λιώσει στο pvp για να μαζέψω honor. Είμαι πολύ casual player και απλά ήθελα να παίξω με τον lvl 61 paladin που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την καταβρήκα πάντως με το νέο μου pvp gear. Την έχω δει με 12200 self buffed hp και 400 παρά κάτι resilience ως fc στο wsg. Δεν πέφτω που να χτυπάνε το κώλο τους κάτω οι άλλοι. Άντε τώρα farm πάλι να πάρουμε το jet trinket με τα 1750hp και άντε γεια.... Υπάρχει κανένα mod για trinkets btw? Αλλάζω συνέχεια και θέλω κάνα mod να μου κάνει την ζωή πιο εύκολη ως προς τις θέσεις που τα βάζω. Είχα ένα τέτοιο με τον mage αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του :(.

 

Για 2vs2 τι να προτιμήσω? Lock, warrior ή rogue? Για warrior σκέφτομαι αλλά τις πιο πολλές σφαγές τις έχω κάνει με συμπαίχτη lock και είμαι σε δίλημμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An psaxnete gia private exw na sas protinw poy me 768 sundesh laggareis spania...

 

 

>www.ani-wow.com

edw perneis mono tier 4 k oxi kala opla mono epic gia ta 60 ...ta upoloipa prepei na ta mazepseis monos...enow tier 6...attument dn 8elei gia kanenna raid k exei gamato pvp...

 

>www.wow-scape.net

polloi gamatos epishs...

 

enalaktuki lush

>www.xtremetop100.com/world-of-warcraft

sto xtremetop 8a deite tous 100 best private gia wow...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αυτό τώρα δεν ήταν ειρωνία; Ήταν αστείο για να γελάσουμε ολοι! ΟΚ τελος παντων.
ρε παιδιά είναι 2 η ώρα και ακόμα να λειτουργήσουν οι servers.... ΕΛΕΟΣ!

 

opws esy den antexeis thn eirwnia etsi kai egw den antexw to whining...QQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την καταβρήκα πάντως με το νέο μου pvp gear. Την έχω δει με 12200 self buffed hp και 400 παρά κάτι resilience ως fc στο wsg. Δεν πέφτω που να χτυπάνε το κώλο τους κάτω οι άλλοι. Άντε τώρα farm πάλι να πάρουμε το jet trinket με τα 1750hp και άντε γεια.... Υπάρχει κανένα mod για trinkets btw? Αλλάζω συνέχεια και θέλω κάνα mod να μου κάνει την ζωή πιο εύκολη ως προς τις θέσεις που τα βάζω. Είχα ένα τέτοιο με τον mage αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του :(.

 

Για 2vs2 τι να προτιμήσω? Lock, warrior ή rogue? Για warrior σκέφτομαι αλλά τις πιο πολλές σφαγές τις έχω κάνει με συμπαίχτη lock και είμαι σε δίλημμα....

 

1. To TrinketMenu den ennoeis chill?Egw pantws afto xrhsimopoiw.

 

2. gia 2v2 spriest/lock ine sindiasmos pou skotwnei....an ise holy, no idea :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την καταβρήκα πάντως με το νέο μου pvp gear. Την έχω δει με 12200 self buffed hp και 400 παρά κάτι resilience ως fc στο wsg. Δεν πέφτω που να χτυπάνε το κώλο τους κάτω οι άλλοι. Άντε τώρα farm πάλι να πάρουμε το jet trinket με τα 1750hp και άντε γεια.... Υπάρχει κανένα mod για trinkets btw? Αλλάζω συνέχεια και θέλω κάνα mod να μου κάνει την ζωή πιο εύκολη ως προς τις θέσεις που τα βάζω. Είχα ένα τέτοιο με τον mage αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του :(.

 

Για 2vs2 τι να προτιμήσω? Lock, warrior ή rogue? Για warrior σκέφτομαι αλλά τις πιο πολλές σφαγές τις έχω κάνει με συμπαίχτη lock και είμαι σε δίλημμα....

 

Αν είσαι disc κανε duo με mage.burst damage >>>>> dot του πετάς και ενα power infusion και GG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.xfire.com/cms/xf_switchblade/

 

Παιδιά, βρήκα αυτό το προγραμματάκι, το έχει δοκιμάσει κανείς να πεί αν δουλεύει; Δεν πιστεύω να είναι τπτ adware or something.

 

 

Ξέρω οτι δε συμφωνείτε στη χρήση controller για αυτό το παιχνίδι, αλλά εμένα μάλλον θα με βολεψει έτσι. ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρεις κανείς πόσο +heal και πόσο mana regen είναι το ελάχιστο που πρέπει να έχει κάποιος priest για να μπει στα heroic?

 

me 1000 peripou prepei na eisai kala alla makria apo Bm kai durnholde gt einai poli diskola kai den 8a ta vgaleis pera

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...