Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζονται 2 σακούλες με διάφορα καλώδια (usb, sata, audio κτλ) πολλά cpu coolers και γενικότερα εξαρτήματα από μια πλούσια καριέρα στους υπολογιστές. Μόλις τελειώσω με το ξεκαθάρισμα θα βγει και λίστα με το hardware πάλι εδώ.

 

Χαρίζεται επίσης ένα ραδιοκασετόφωνο αυτοκινήτου Panasonic με line in

ένα σετ τηλεχειριζόμενες πρίζες (η μία με dimmer) αχρησιμοποίητες

 

Κέντρο Θεσσαλονίκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με ενδιέφεραν 1-2 cpu coolers ειδικά αν είναι καλύτερα από τα στοκ.

Αν μπορείς δώσε περισσότερες πληροφορίες για τους τύπους τους και τι socket υποστηρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 2 σακούλες με διάφορα καλώδια (usb, sata, audio κτλ) πολλά cpu coolers και γενικότερα εξαρτήματα από μια πλούσια καριέρα στους υπολογιστές. Μόλις τελειώσω με το ξεκαθάρισμα θα βγει και λίστα με το hardware πάλι εδώ.

 

Χαρίζεται επίσης ένα ραδιοκασετόφωνο αυτοκινήτου Panasonic με line in

ένα σετ τηλεχειριζόμενες πρίζες (η μία με dimmer) αχρησιμοποίητες

 

Κέντρο Θεσσαλονίκης

 

το ραδιοκαστφνο με λαην ιν αν μπορεις να κανεις μια αποστολη στην αλλη ακρη της ελλαδας εξοδα δικα μας θα χαρισεις πολλες ωρες μουσικης σε πολυ κοσμο... και τις τηλχρζομενες θα τις αξιοποιουσα επισης εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει 60αρι ανεμιστηρακι αδερφε...?

 

---------- Προσθήκη στις 12:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:44 ----------

 

α, επίσης, η ψύκτα με το χαλκο για το socket ειναι; με ενδιαφέρει για ενα 939 που εχω και καιγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει 60αρι ανεμιστηρακι αδερφε...?

 

---------- Προσθήκη στις 12:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:44 ----------

 

α, επίσης, η ψύκτα με το χαλκο για το socket ειναι; με ενδιαφέρει για ενα 939 που εχω και καιγεται...

Από AMD 4400+ νομίζω 939 ήταν τότε αυτά.

60άρια δεν έχω, από 80 και πάνω (μέχρι 220V 20cm)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκδηλώνω κι εγω ενδιαφέρον για ψυκτρα 775 και για κανενα καλωδιο sata , κι εγω κεντρο θεσσαλονικη ειμαι. στειλε μου με πμ το τηλεφωνο σου να σε παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθούμε. Προσπαθώ να αδειάσω το computer room για να γίνει baby room (κλασικό mod). Δυσκολεύομαι να κανονίσω 20 ραντεβού για μία ψύκτρα στον καθένα. Τα κατεβάζω στον κάδο και ησυχάζω και από την εγκυμονούσα που γκρινιάζει...

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το σύνολο ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε, κάντο στο στυλ που το κάνουν οι Αμερικανοί: Βγάλε μια ανακοίνωση "στις 17:00, τάδε διεύθυνση, αύριο θα απλώσω έναν πάγκο hardware για χάρισμα, όσοι θέλετε ελάτε να τσιμπήσετε ό,τι θέλετε". :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται τα εξής βιβλία:

z8000 assembly language programming (McGraw-Hill 1980)

6800 assembly language programming (McGraw-Hill 6800 1978

65816/65802 assembly language programming (McGraw-Hill 1986)

8086/8088 16-bit microprocessor primer (McGraw-Hill 1982)

An introduction to microcomputers, volume 1 basic concepts (McGraw-Hill 1980)

όλα τα παραπάνω είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι όλα στα αγγλικά

παραλαβή από Ν.Σμύρνη

θα κρατηθούν μέχρι τέλος της βδομάδας. μετά ανακύκλωση

για την απόφυγή παρεξηγήσεων να αναφέρω ότι η ίδια αγγελία έχει μπει και σε άλλο φόρουμ. συνεπώς θα δοθούν με σειρά προτεραιότητας ανάλογα με το ποιος έστειλε πρώτος pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...