Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλη μια απόδειξη πως η χαρά της προσφοράς τελικά μοιράζεται!

 

Και να μην πάει χαμένο το post,χαρίζω ένα panelάκι Μ170ΕΝ05 από 17"άρα 4/3 (μόνο το panel,τα υπόλοιπα είχαν καταστραφεί,αυτό τόσωσα) + τη πλακετίτσα της κάρτας γραφικών της (πάλι μόνο αυτή...).

Αν κάποιος τα θέλει για εργασιοθεραπεία,από Αθήνα,ας έρθει.

Δεν στέλνω.

 

Λίγο γρατζουνισμένο....

 

έχω ένα netbook παλιό asus eee900 νoμίζω με σπασμένο panel (10").. λέτε να παίζει πατέντα και να συνδέσουμε το παραπάνω panel; (πλάκα θα είχε.. αν παίζει (ξέρει κανείς; ) θα πλαισιώσω το panel με παλιό ξύλο απο κορνίζα!)

Επεξ/σία από kwstas_pap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα netbook παλιό asus eee900 νoμίζω με σπασμένο panel (10").. λέτε να παίζει πατέντα και να συνδέσουμε το παραπάνω panel; (πλάκα θα είχε.. αν παίζει (ξέρει κανείς; ) θα πλαισιώσω το panel με παλιό ξύλο απο κορνίζα!)

Δεν είναι για notebooks,θέλει άλλη τροφοδοσία υπερυψηλής τάσης (για τη δόνηση του φθορισμού...).

Φέρτο όμως να κάνουμε πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι για notebooks,θέλει άλλη τροφοδοσία υπερυψηλής τάσης (για τη δόνηση του φθορισμού...).

Φέρτο όμως να κάνουμε πλάκα.

 

ααααααααα μάλιστα!..

άμα "επαιζε" θα έσκαβα να το βρω.. (γι'αυτό δε θυμάμαι και μοντέλο - δε ξέρω που το έχω καταχωνιάσει)..

 

αν το "πετύχω" θα "ξαναχτυπήσω"...θενξ

Επεξ/σία από kwstas_pap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστήσω και μέσω του φόρουμ το φίλο nuxx για το iriver που μου έδωσε. άψογος και εξυπηρετικός σε όλα (από την κατάσταση της συσκευής μέχρι την οργάνωση του ραντεβού)

ευχαριστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια απόδειξη πως η χαρά της προσφοράς τελικά μοιράζεται!

 

Και να μην πάει χαμένο το post,χαρίζω ένα panelάκι Μ170ΕΝ05 από 17"άρα 4/3 (μόνο το panel,τα υπόλοιπα είχαν καταστραφεί,αυτό τόσωσα) + τη πλακετίτσα της κάρτας γραφικών της (πάλι μόνο αυτή...).

Αν κάποιος τα θέλει για εργασιοθεραπεία,από Αθήνα,ας έρθει.

Δεν στέλνω.

 

Λίγο γρατζουνισμένο....

 

Να το παρω? Αν υπαρχει ακομα ενδιαφερομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά κόπων και βασάνων, συνολικό ταξίδι 2016 χιλιομέτρων και πολλές σελίδες κατοπινών προσφορών, σήμερα ήρθε επιτέλους η USB καρτούλα ήχου που μου έστειλε (2 φορές) ο eSata. eSata, σου χρωστάω 2 βαρέλια μπύρα.

 

Ευχαριστώ. =)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά κόπων και βασάνων, συνολικό ταξίδι 2016 χιλιομέτρων και πολλές σελίδες κατοπινών προσφορών, σήμερα ήρθε επιτέλους η USB καρτούλα ήχου που μου έστειλε (2 φορές) ο eSata. eSata, σου χρωστάω 2 βαρέλια μπύρα.

 

Ευχαριστώ. =)

 

A...τώρα το είδα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Να σαι καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον kakaraki και τον εαυτό μου (μη χάσω) για την άψογη συνεννόηση! :P

 

Verification στον kakaraki από εμένα για οποιονδήποτε θέλει να συναλλαγεί μαζί του. B)

 

 

Υ.Γ. Προτείνω σε όλους να χαρίζουν όσα δε χρειάζονται, αντί να τα κρατάνε στην αποθήκη και να ανταλλάσουν καλή διάθεση με τους άγνωστους συμφορουμίτες τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα κάτωθι, αυθεντικά παιχνίδια για υπολογιστές:

 

1. Rollercoaster Tycoon 3: Gold Edition

2. Football Manager 2010

3. The Elder Scrolls IV: Oblivion - Collectors Edition

4. Swat 4: Gold Edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...