Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έ όχι και στην ανακύκλωση τα βιβλία.. αν δεν τα πάρει κανείς δωρίσε τα σε μια βιβλιοθήκη.. πχ στο Ευγενίδειο που είναι και δίπλα σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έ όχι και στην ανακύκλωση τα βιβλία.. αν δεν τα πάρει κανείς δωρίσε τα σε μια βιβλιοθήκη.. πχ στο Ευγενίδειο που είναι και δίπλα σου!

θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. εγώ είμαι ο πρώτος που δεν θέλει να πετιούνται βιβλία. απλά εγώ έχω πρόβλημα χώρου πλέον και το αντικείμενο των συγκεκριμένων βιβλίων είναι πολύ ειδικό (και αρκετά ετεροχρονισμένο πλέον).

σχετικά τώρα με τη δωρεά σε μεγάλη μάλιστα βιβλιοθήκη υπάρχει ένα "νομικό" θέμα. στα βιβλία αυτά λείπει η εσωτερική σελίδα τίτλου. αυτό είναι κοινή πρακτική όταν κάποιο βιβλιοπωλείο θέλει να επιστρέψει πολλά βιβλία σε εκδότη στο εξωτερικό, αντί να επιστρέφει τα βιβλία (που θα στοίχιζε πολύ λόγω βάρους) να επιστρέφει την εσωτερική σελίδα τίτλου πράγμα που καθιστά το βιβλίο μη εμπορεύσιμο (πρέπει να καταστραφεί). συνεπώς όπως βλέπεις πρόκειται για βιβλία που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν και νομίζω ότι θα ήταν μάλλον πρόβλημα ειδικά για μια βιβλιοθήκη που κάνει σωστή, τυπική και οργανωμένη δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 10 κωδικοί κουπονιών. Με κάθε νέα σύνδεση στα προγράμματα Vodafone Unlimited, Vodafone Unlimited με Internet αλλά και σε όποιο άλλο πρόγραμμα συμβολαίου διαλέξεις κερδίζεις 2 πάγια δώρο!

H προσφορά ισχύει με την επίδειξη του κουπονιού σε όλα τα καταστήματα Vodafone μέχρι 31/03/2011.

 

Το κουπόνι είναι μοναδικό και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μία φορά. Εξαιρούνται οι συνδέσεις στα προγράμματα Vodafone για το Σπίτι και Mobile Internet.

 

PM για αποστολή των κωδικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ειδικά για μια βιβλιοθήκη που κάνει σωστή, τυπική και οργανωμένη δουλειά

 

Σε ποιάς χώρας βιβλιοθήκη θα τα έστελνες; :-D

 

---------- Προσθήκη στις 10:48 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:46 ----------

 

Για να μην παρεξηγηθούμε. Προσπαθώ να αδειάσω το computer room για να γίνει baby room (κλασικό mod). Δυσκολεύομαι να κανονίσω 20 ραντεβού για μία ψύκτρα στον καθένα. Τα κατεβάζω στον κάδο και ησυχάζω και από την εγκυμονούσα που γκρινιάζει...

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το σύνολο ας ενημερώσει.

 

Να έρθω να τα πάρω όλα και να τα μοιράσω εγώ; PM αν θέλεις για λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. εγώ είμαι ο πρώτος που δεν θέλει να πετιούνται βιβλία. απλά εγώ έχω πρόβλημα χώρου πλέον και το αντικείμενο των συγκεκριμένων βιβλίων είναι πολύ ειδικό (και αρκετά ετεροχρονισμένο πλέον).

σχετικά τώρα με τη δωρεά σε μεγάλη μάλιστα βιβλιοθήκη υπάρχει ένα "νομικό" θέμα. στα βιβλία αυτά λείπει η εσωτερική σελίδα τίτλου. αυτό είναι κοινή πρακτική όταν κάποιο βιβλιοπωλείο θέλει να επιστρέψει πολλά βιβλία σε εκδότη στο εξωτερικό, αντί να επιστρέφει τα βιβλία (που θα στοίχιζε πολύ λόγω βάρους) να επιστρέφει την εσωτερική σελίδα τίτλου πράγμα που καθιστά το βιβλίο μη εμπορεύσιμο (πρέπει να καταστραφεί). συνεπώς όπως βλέπεις πρόκειται για βιβλία που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν και νομίζω ότι θα ήταν μάλλον πρόβλημα ειδικά για μια βιβλιοθήκη που κάνει σωστή, τυπική και οργανωμένη δουλειά

 

αυτό δεν το ήξερα!..

 

τότε άστα έξω από την πόρτα τους και αν δεν τα δεχτούν ας τα πετάξουν αυτοί..το κρίμα στο λαιμό τους!...

 

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Επεξ/σία από kwstas_pap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαριζονται zalman reserator 1 μαζι με μητρικη abit sg 71 , επεξεργαστη p4 2.66 ,2x512 ddr (δεν θυμαμαι μαρκα-ταχυτητα)και καρτα γραφικων sapphire 256 mb ειναι ολα σεταρισμενα, το ζαλμαν εχει σπασμενες και τις 2 ενωσεις απο τις μετακομισεις αλλα με λιγη σιλικονη φτιαχνεται .... για να μη με δειρετε ειμαι στη βορειο ευβοια και τα πραγματα τα στελνω ΜΟΝΟ ολα μαζι λογω ελλειψης χρονου και κυριως λογω ογκου . λογω του σεταρισματος η μητρικη και η καρτα γραφικων μπορουν να δουλεψουν μονο με τα μπλοκς που εχουν επανω . Οποιος τα θελει τα πακεταρω και τα βαζω στο κτελ με δικα μου εξοδα ή τα στελνω με κουριερ με δικα σας εξοδα , δεν μπορω να παω σε ταχυδρομειο

Επεξ/σία από TSTVERIKOKO
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται zalman reserator 1 μαζι με μητρικη abit sg 71 , επεξεργαστη p4 2.66 ,2x512 ddr (δεν θυμαμαι μαρκα-ταχυτητα)και καρτα γραφικων sapphire 256 mb ειναι ολα σεταρισμενα, το ζαλμαν εχει σπασμενες και τις 2 ενωσεις απο τις μετακομισεις αλλα με λιγη σιλικονη φτιαχνεται

 

Καλημερα! με ενδιαφερει το σετακι για να στησω ενα pc σε ενα ανηψακι!!! στελνω και πμ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται zalman reserator 1 μαζι με μητρικη abit sg 71 , επεξεργαστη p4 2.66 ,2x512 ddr (δεν θυμαμαι μαρκα-ταχυτητα)και καρτα γραφικων sapphire 256 mb ειναι ολα σεταρισμενα, το ζαλμαν εχει σπασμενες και τις 2 ενωσεις απο τις μετακομισεις αλλα με λιγη σιλικονη φτιαχνεται

 

αν δεν πάνε αλλού ενδιαφέρομαι.

 

 

 

@pantelikas: οκ mate. :-) δεν πειράζει. ούτως ή άλλως για αποστολή με πληρωμένα εξοδα το σκεφτόμουν, αν τα πάρει όλα κάποιος και μπορεί ας ποστάρει να επικοινωνήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται zalman reserator 1 μαζι με μητρικη abit sg 71 , επεξεργαστη p4 2.66 ,2x512 ddr (δεν θυμαμαι μαρκα-ταχυτητα)και καρτα γραφικων sapphire 256 mb ειναι ολα σεταρισμενα, το ζαλμαν εχει σπασμενες και τις 2 ενωσεις απο τις μετακομισεις αλλα με λιγη σιλικονη φτιαχνεται

 

Και εγώ ενδιαφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται zalman reserator 1 μαζι με μητρικη abit sg 71 , επεξεργαστη p4 2.66 ,2x512 ddr (δεν θυμαμαι μαρκα-ταχυτητα)και καρτα γραφικων sapphire 256 mb ειναι ολα σεταρισμενα, το ζαλμαν εχει σπασμενες και τις 2 ενωσεις απο τις μετακομισεις αλλα με λιγη σιλικονη φτιαχνεται

 

Αν είσαι από Θεσσαλονίκη ενδιαφέρομαι και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται τα εξής βιβλία:

z8000 assembly language programming (McGraw-Hill 1980)

6800 assembly language programming (McGraw-Hill 6800 1978

65816/65802 assembly language programming (McGraw-Hill 1986)

8086/8088 16-bit microprocessor primer (McGraw-Hill 1982)

An introduction to microcomputers, volume 1 basic concepts (McGraw-Hill 1980)

όλα τα παραπάνω είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι όλα στα αγγλικά

παραλαβή από Ν.Σμύρνη

θα κρατηθούν μέχρι τέλος της βδομάδας. μετά ανακύκλωση

για την απόφυγή παρεξηγήσεων να αναφέρω ότι η ίδια αγγελία έχει μπει και σε άλλο φόρουμ. συνεπώς θα δοθούν με σειρά προτεραιότητας ανάλογα με το ποιος έστειλε πρώτος pm

καλημέρα

τα παραπάνω βιβλία δόθηκαν. ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...