Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν μερικα παιχνιδια απο περιοδικα:

 

1.Myst

2.Post Mortem

3.Sherlock Holmes-the mystery of the mummy

4.Hitman-contracts

5.Dark fall

6.Syberia 2

7.Syberia

8.Counter-Strike 1 anhtology (αγοραστο)

 

και μερικες ταινιες,εκδοση εφημεριδισια :rolleyes:

 

Μaverick

V for Vendetta

Last Samurai

The Patriot

The day after tomorrow

Gandhi

Narc

 

Αν καποιος τα θελει , ας κοπιασει :-D (..μεχρι το Λουτρακι θα ηταν ιδανικοτερα, αλλα και με κανα κτελ την βρισκουμε την ακρη )

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαρίζονται : Stars wars Knights II the sith lords PC GAME , Search and Rescue 4 PC GAME και Amerzone PC GAME + KAI Δώρο :-D το Rogue Spear (δεν θυμάμαι πιο). Αυθεντικά και τα 4 :rolleyes:

Από Ξάνθη. Στελνω και με ΕΛΤΑ με έξοδα δικά σας !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τα παρακάτω (από SONY VAIO VGN-S2HP 13,3' που τελείωσε τον βίο του):

 

1. Ψύκτρα για το CPU

 

2. Micro SO-DIMM RAM DDR1 512mb. Προσοχή: δεν είναι κανονικό SODIMM 200 pin αλλά 186 pin χωρίς σχισμή, ειδική για τo VAIO VGN-S2HP 13,3' και για άλλα VAIO.

 

3. GPU ATI Mobility Radeon 9200 (καινούρια από Hong Kong - δεν πρόλαβε να τοποθετηθεί). Τοποθετείται κουμπωτά στην μητρική (δεν είναι κάρτα). Την δίνω με την ψύκτρα της και τον ανεμιστήρα της από το VAIO VGN-S2HP 13,3'.

 

Λίγο ιδιότροπα τα παραπάνω αλλά ίσως κάποιος τα χρειάζεται, ακριβώς επειδή είναι ιδιότροπα...

Όποιος ενδιαφέρεται ας ποστάρει εδώ αλλά να στείλει οπωσδήποτε πμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Micro SO-DIMM RAM DDR1 512mb. Προσοχή: δεν είναι κανονικό SODIMM 200 pin αλλά 186 pin χωρίς σχισμή, ειδική για τo VAIO VGN-S2HP 13,3' και για άλλα VAIO.

 

Καλησπέρα, μπαίνει σε κινητό;

ΑΝ ναι το θέλω, στέλνω και pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μπαίνει σε κινητό;

ΑΝ ναι το θέλω, στέλνω και pm

Όχι, όπως είπε και ο PCharon, δεν μπαίνει.

 

Παιδιά το #3 είναι για ζόρικα μαστόρια... Πάντως είναι κρίμα να το πετάξω, 30 ευρώ μου κόστισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που θα σε ξενερώσω,αλλά δεν υπάρχει αντίστοιχη εργαστηριακή δομή στα δρώμενα,που θα μπορούσε να αξιοποιήσει στο έπακρο τη προσφορά σου αυτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τα παρακάτω (από SONY VAIO VGN-S2HP 13,3' που τελείωσε τον βίο του):

 

1. Ψύκτρα για το CPU

 

2. Micro SO-DIMM RAM DDR1 512mb. Προσοχή: δεν είναι κανονικό SODIMM 200 pin αλλά 186 pin χωρίς σχισμή, ειδική για τo VAIO VGN-S2HP 13,3' και για άλλα VAIO.

 

3. GPU ATI Mobility Radeon 9200 (καινούρια από Hong Kong - δεν πρόλαβε να τοποθετηθεί). Τοποθετείται κουμπωτά στην μητρική (δεν είναι κάρτα). Την δίνω με την ψύκτρα της και τον ανεμιστήρα της από το VAIO VGN-S2HP 13,3'.

 

Λίγο ιδιότροπα τα παραπάνω αλλά ίσως κάποιος τα χρειάζεται, ακριβώς επειδή είναι ιδιότροπα...

Όποιος ενδιαφέρεται ας ποστάρει εδώ αλλά να στείλει οπωσδήποτε πμ...

 

 

Μάλλον :P με ενδιαφέρουν για το vaio του bro! Σου στέλνω pm :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον :P με ενδιαφέρουν για το vaio του bro! Σου στέλνω pm :)

 

Απέσυρα το ενδιαφέρον μου και με πμ καθώς δεν κάνουν στον bro! Ευχαριστώ πολύ πάντως B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται παλιός πλήρης υπολογιστής που δεν λειτουργεί. (Το τροφοδοτικό όπως φαίνεται λειτουργεί, τα υπόλοιπα δεν ξέρω τι φταίει)

 

Τα specs που αναφέρω είναι ότι θυμάμαι ότι είχε ο υπολογιστής ή όσα μπόρεσα να αναγνωρίσω κοιτάζοντας μέσα στο κουτί (midi tower).

Τροφοδοτικό 200w

κάρτα ήχου (μάλλον sb 16bit ή μπορεί και κάποια πρώιμη live)

κάρτα γραφικών voodoo2 3dfx

σκληρός δίσκος άγνωστος

έχει floppy

Δίνω μαζί και ποντίκι (μόνο σειριακή port έχει, δεν έχει καν ps2)

και πληκτρολόγιο

και μια οθόνη crt ctx 15"

 

Το κουτί πάει απαραίτητα πακέτο, δεν πρόκειται να κάνω εγχειρήσεις να βγάλω ένα κομμάτι εδώ εκεί. Θα το δώσω όλο μαζί ή θα πάει για πέταμα.

Μπορώ να δώσω ξεχωριστά ΜΟΝΟ την οθόνη.

 

Βρίσκομαι στη Ρόδο και δεν νομίζω πως είναι εφικτό να μπούμε στη διαδικασία αποστολής αλλού. Αν κάπόιος θέλει πάρα πολύ κάτι από αυτά και μένει εκτός νησιού, αναλαμβάνει και τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...