Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια που επέρχεται μετακόμιση, ενα ξεκαθαρισμα που ποτέ δε θα έκανα, εβγαλε στον αφρό:

1) Εγκυκλοπαίδεια Δομή, 15 τόμοι, κάπου 20-25 χρονών βεβαια, σε αριστη κατασταση.

2) συλλογή απο διάφορα (πολλά) περιοδικά mad boys, κασετες και dvd Του παναθηναικού, τα περισσότερα δεν εχουν ανοιχτεί καν

3) στρατιωτικό sleeping bag, επίσης σε άριστη κατασταση.

4) δεκαδες cd, το 99% εξ αυτών κόπιες, απο ελληνικό εντεχνοροκ. (τα είχα σα back up,αλλά τώρα πια δεν ακούω καν cd)!

 

Λοιπόν, μετά από δική μου καθυστερηση, επειδή προέκυψε και 2ο ταξίδι, τελικά, χαρίστηκαν όλα τα παραπάνω. Να τα χαρούν τα παιδιά που τα πήραν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με τούτα και μετάλλα (heavy),και με τη συνδρομή των αγαπημένων μου αβανταδόρων τσίμπησε μπελάτης,κύριοι και εντός ολίγου θα μάθουμε πως θα τα ξεφορτωθούμε...

Τα ξεφορτωθήκαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται μπολικα Cd απο Chip(κυρίως), Computer για Όλους, Ram, PC Master κλπ εποχής 95-98 περίπου. Όσοι πιστοί σπεύσατε τα κρατάω μέχρι Κυριακή. Ειναι μια μικρη κουτα. Πειραιάς.

Θα ακολουθησει και hardware παλιο σε καποια φαση λογικα μεσα στη βδομαδα η μπορει και αργοτερα.θα ενημερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίνεται ψηφιακός δέκτης Skymaster DT 400

ο εν λόγω δέκτης τελικά δεν δόθηκε καθώς ο συνφορουμίτης που ενδιαφέρθηκε δεν μπόρεσε να περάσει να τον πάρει και δεν ενδιαφέρθηκε κανείς άλλος.

συνεπώς θα ακολουθήσει όπως ήδη έχω πει την πορεία προς "κατσαβίδιασμα" και ανακύκλωση.

να ενημερώσω λοιπόν για το τέλος ισχύος της αγγελίας

καλό σ/κ σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕλίντους; Σιριουσλι; Πιστευω δεν υπάρχει πιο "δύστροπο" ρουτερ από το τελίντους!

 

χαχα... πράγματι. Αυτή την στιγμή το τεστάρω. Δεν συγχρονίζει με τίποτα με την γραμμή του ΟΤΕ. Το λαμπάκι Dsl αναβοσβήνει συνεχώς. Δοκίμασα και update του firmware αλλά και πάλι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...