Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται απλό Midi Tower για Desktop PC ( δεν έχει χρησημοποιηθεί ποτέ ).

Παρέλαβα το κουτί και ευχαριστώ πάρα πολύ το μέλος! Ήδη φιλοξενεί μέσα του ενα PC.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζεται παλιός πλήρης υπολογιστής που δεν λειτουργεί. (Το τροφοδοτικό όπως φαίνεται λειτουργεί, τα υπόλοιπα δεν ξέρω τι φταίει)

 

Τα specs που αναφέρω είναι ότι θυμάμαι ότι είχε ο υπολογιστής ή όσα μπόρεσα να αναγνωρίσω κοιτάζοντας μέσα στο κουτί (midi tower).

Τροφοδοτικό 200w

κάρτα ήχου (μάλλον sb 16bit ή μπορεί και κάποια πρώιμη live)

κάρτα γραφικών voodoo2 3dfx

σκληρός δίσκος άγνωστος

έχει floppy

Δίνω μαζί και ποντίκι (μόνο σειριακή port έχει, δεν έχει καν ps2)

και πληκτρολόγιο

και μια οθόνη crt ctx 15"

 

Το κουτί πάει απαραίτητα πακέτο, δεν πρόκειται να κάνω εγχειρήσεις να βγάλω ένα κομμάτι εδώ εκεί. Θα το δώσω όλο μαζί ή θα πάει για πέταμα.

Μπορώ να δώσω ξεχωριστά ΜΟΝΟ την οθόνη.

 

Βρίσκομαι στη Ρόδο και δεν νομίζω πως είναι εφικτό να μπούμε στη διαδικασία αποστολής αλλού. Αν κάπόιος θέλει πάρα πολύ κάτι από αυτά και μένει εκτός νησιού, αναλαμβάνει και τα μεταφορικά.

 

 

Μεηλντ B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεηλντ B)

Όπως είπα κ στο προηγούμενο ποστ, δεν είναι εφικτό να στείλω ξεχωριστά κομμάτια. Ή όλο το tower ή τίποτα. Μόνο την οθόνη μπορώ να δώσω ξεχωριστά. Το πακέτο είναι ακόμα διαθέσιμο στη Ρόδο και αν κάποιος το θέλει πολύ εκτός νησιού το στέλνω οπουδήποτε με δικά του μεταφορικά. Ευχαριστώ.

 

Χαρίζεται παλιός πλήρης υπολογιστής που δεν λειτουργεί. (Το τροφοδοτικό όπως φαίνεται λειτουργεί, τα υπόλοιπα δεν ξέρω τι φταίει)

 

Τα specs που αναφέρω είναι ότι θυμάμαι ότι είχε ο υπολογιστής ή όσα μπόρεσα να αναγνωρίσω κοιτάζοντας μέσα στο κουτί (midi tower).

Τροφοδοτικό 200w

κάρτα ήχου (μάλλον sb 16bit ή μπορεί και κάποια πρώιμη live)

κάρτα γραφικών voodoo2 3dfx

σκληρός δίσκος άγνωστος

έχει floppy

Δίνω μαζί και ποντίκι (μόνο σειριακή port έχει, δεν έχει καν ps2)

και πληκτρολόγιο

και μια οθόνη crt ctx 15"

 

Το κουτί πάει απαραίτητα πακέτο, δεν πρόκειται να κάνω εγχειρήσεις να βγάλω ένα κομμάτι εδώ εκεί. Θα το δώσω όλο μαζί ή θα πάει για πέταμα.

Μπορώ να δώσω ξεχωριστά ΜΟΝΟ την οθόνη.

 

Βρίσκομαι στη Ρόδο και δεν νομίζω πως είναι εφικτό να μπούμε στη διαδικασία αποστολής αλλού. Αν κάπόιος θέλει πάρα πολύ κάτι από αυτά και μένει εκτός νησιού, αναλαμβάνει και τα μεταφορικά.

 

 

Το πακέτο παγώνει προσωρινά.

Επεξ/σία από Lucifer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ο Άγιος Βασίλης ήρθε ξανά φέτος και σας φέρνει τα εξής:

 

1) Ξυριστική μηχανή Philips HS8040. Βασικά, μου την έκαναν δώρο και είπα να την δοκιμάσω. Δεν μου άρεσε και μιας και δεν έχω δυνατότητα αλλαγής, είπα να την χαρίσω εδώ. Τη χρησιμοποίησα μια φορά (η δοκιμή) και μετά τέλος. Την έχω καθαρίσει και απολυμάνει με οινόπνευμα. Μαζί δίνεται και ένα (μη χρησιμοποιημένο) ανταλλακτικό Philips HS800 shaving conditioner.

 

Τα εξής 3 CDs:

 

2) Το album “Οsibirock” (1974) των Osibisa.

 

3) Την συλλογή “Scottish Drums and Pipes” (1998) (αγνώστων λοιπών στοιχείων). Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι ότι τα τραγούδια εκτελούνται από το group “The Gordon Highlanders” και περιλαμβάνονται τραγούδια όπως το “Amazing Grace”, “Scotland The Brave”, “My Home in the Hills” κ.α.

 

4) Το album “Vengeance War ‘till Death” (1994) των Bestial Warlust. Με απλά λόγια, πολλή καφρίλα, πολλή σατανίλα, ΟΚ, too much για μένα.

 

Tα CDs είναι μεταχειρισμένα μεν, αλλά σε άριστη κατάσταση δε.

 

Τα εξής 4 βιβλία:

 

5) Εγώ σκότωσα τον Κέννεντυ

 

6) Twilight (στα Αγγλικά, εκδόσεις Atom)

 

7) New Moon (στα Αγγλικά, εκδόσεις Atom)

 

8) Σίδνεϊ – Τριάντα Απρόβλεπτες Μέρες

 

Τα βιβλία ήταν δώρο/προσφορά από βιβλιοπωλεία, δεν έχουν ανοιχτεί/διαβαστεί, κοινώς είναι καινούρια.

 

Σημαντικές σημειώσεις:

 

1) Οι ενδιαφερόμενοι θα δηλώσουν το αντικείμενο που τους ενδιαφέρει ΕΔΩ και κατόπιν θα ανταλλάξουμε pms για λεπτομέρειες.

 

2) Για τα CDs και την ξυριστική μηχανή, τα έξοδα αποστολής θα βαρύνουν τον παραλήπτη.

 

3) Για τα βιβλία, υπάρχει δυνατότητα συνάντησης στο κέντρο της Αθήνας ή στην Αγ. Παρασκευή. Εάν η συνάντηση δεν είναι εφικτή, τότε τα έξοδα αποστολής βαρύνουν τον παραλήπτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ο Άγιος Βασίλης ήρθε ξανά φέτος και σας φέρνει τα εξής:

 

1) Ξυριστική μηχανή Philips HS8040. Βασικά, μου την έκαναν δώρο και είπα να την δοκιμάσω. Δεν μου άρεσε και μιας και δεν έχω δυνατότητα αλλαγής, είπα να την χαρίσω εδώ. Τη χρησιμοποίησα μια φορά (η δοκιμή) και μετά τέλος. Την έχω καθαρίσει και απολυμάνει με οινόπνευμα. Μαζί δίνεται και ένα (μη χρησιμοποιημένο) ανταλλακτικό Philips HS800 shaving conditioner.

 

Τα εξής 3 CDs:

 

2) Το album “Οsibirock” (1974) των Osibisa.

 

3) Την συλλογή “Scottish Drums and Pipes” (1998) (αγνώστων λοιπών στοιχείων). Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι ότι τα τραγούδια εκτελούνται από το group “The Gordon Highlanders” και περιλαμβάνονται τραγούδια όπως το “Amazing Grace”, “Scotland The Brave”, “My Home in the Hills” κ.α.

 

4) Το album “Vengeance War ‘till Death” (1994) των Bestial Warlust. Με απλά λόγια, πολλή καφρίλα, πολλή σατανίλα, ΟΚ, too much για μένα.

 

Tα CDs είναι μεταχειρισμένα μεν, αλλά σε άριστη κατάσταση δε.

 

Τα εξής 4 βιβλία:

 

5) Εγώ σκότωσα τον Κέννεντυ

 

6) Twilight (στα Αγγλικά, εκδόσεις Atom)

 

7) New Moon (στα Αγγλικά, εκδόσεις Atom)

 

8) Σίδνεϊ – Τριάντα Απρόβλεπτες Μέρες

 

Τα βιβλία ήταν δώρο/προσφορά από βιβλιοπωλεία, δεν έχουν ανοιχτεί/διαβαστεί, κοινώς είναι καινούρια.

 

Σημαντικές σημειώσεις:

 

1) Οι ενδιαφερόμενοι θα δηλώσουν το αντικείμενο που τους ενδιαφέρει ΕΔΩ και κατόπιν θα ανταλλάξουμε pms για λεπτομέρειες.

 

2) Για τα CDs και την ξυριστική μηχανή, τα έξοδα αποστολής θα βαρύνουν τον παραλήπτη.

 

3) Για τα βιβλία, υπάρχει δυνατότητα συνάντησης στο κέντρο της Αθήνας ή στην Αγ. Παρασκευή. Εάν η συνάντηση δεν είναι εφικτή, τότε τα έξοδα αποστολής βαρύνουν τον παραλήπτη.

 

με ενδιαφέρει η ξυριστική, έχεις pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο cd κρατήθηκαν για τον Lucifer και η ξυριστική για τον szaf. Αύριο θα στείλω pms για τα λοιπά.

 

@Kapws: αν δεν "κάτσει" με τον szaf, είσαι ο επόμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα κ στο προηγούμενο ποστ, δεν είναι εφικτό να στείλω ξεχωριστά κομμάτια. Ή όλο το tower ή τίποτα. Μόνο την οθόνη μπορώ να δώσω ξεχωριστά. Το πακέτο είναι ακόμα διαθέσιμο στη Ρόδο και αν κάποιος το θέλει πολύ εκτός νησιού το στέλνω οπουδήποτε με δικά του μεταφορικά. Ευχαριστώ.

¨Εστειλα και πιμι είμαι και Ρόδο για τον πύργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα εξής 4 βιβλία:

 

5) Εγώ σκότωσα τον Κέννεντυ

 

 

 

8) Σίδνεϊ – Τριάντα Απρόβλεπτες Μέρες

 

 

 

 

3) Για τα βιβλία, υπάρχει δυνατότητα συνάντησης στο κέντρο της Αθήνας ή στην Αγ. Παρασκευή. Εάν η συνάντηση δεν είναι εφικτή, τότε τα έξοδα αποστολής βαρύνουν τον παραλήπτη.

 

 

Θα ηθελα αυτα τα δυο , με εξοδα αποστολης δικα μου , αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μοντεμ από τον 35pontos δεν τα πήρα εγώ, εγώ μονο τους εκτυποτεές και το σκάνερ του έκλεισα αλλα θα τα παραλάβω κοντα στο Πάσχα γιατι δεν είμαι απο αθήνα. Πάντος αμα κάποιος τα χρειαζεται εγω κανω πίσω :-D .

Πέρασε το Πάσχα,φιλαράκι.

 

Θες αβάτζο ή να τα φουντάρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε το Πάσχα,φιλαράκι.

 

Θες αβάτζο ή να τα φουντάρω;

 

 

Σορρυ ρε φιλε, δεν τα ξέχασα αλλά και εγώ ακόμα περιμένω να έρθω (να με καλέσουν βασικά). Φουνταρέτα αν δεν τα θέλει άλλος και σου πιάνουν χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...