Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την ιστορία, το ποδήλατο το έφτιαξα. Το έλυσα όλο, το καθάρισα με διάφορα υγρά (αυτό για τις inox κουζίνες :P) για να φύγουν όλα από πάνω, καθαρίστηκαν όλα τα ρουλεμάν και ξανά έβαλα γράσο (ακόμα και στις ρόδες), ξύστηκε και βάφτηκε με μαύρο ματ σπρέι. Αλλάχτηκε αλυσίδα, ντίζες, περιμένω τώρα τακάκια και αυτή την ταινία για το τιμόνι και άμα βρω λεφτά κάποια στιγμή θα αλλάξω και την πεταλιέρα που τα γρανάζια είναι λίγο στραβά και ο άξονας κάπως (πως δεν ξέρω :P). Δεν ξέρω γιατί τα γράφω όλα αυτά αλλά νταξ :P....

 

Βάζω και εικόνες για κάποια άτομα που μου ζήτησαν :D

 

 

 

Εεεεεε, μου βούτηξε το ποδήλατο αυτός. Λοιπόν, φέρ'το πίσω όπως είναι και γλιτώνεις τη μήνυση!

Ωραίος πάντως, να το βγάλουμε στο Pimp my Ride! Καλές βόλτες!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια χαριζω μια mobο

http://www.asus.com/Motherboards/P5G41TM_LX/

P_500.jpg

 

 

μαλλον χαλασμενη, μπορει και να φτιαχνεται μπορει και όχι. εμενα περισευει παντως και είναι κριμα να παει στον καδο.

 

είμαι εγχειρισμένος στο γονατο και δεν μπορω να μετακινούμαι μακρια αμμα ενδιαφέρεται καποιος.συναντιομαστε μονο κορδελιο θεσσαλονικης. στειλτε πμ για την παραλαβη. προταιρεοτητα με την σειρα οποιος προλαβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τα ακόλουθα

 

1) PIII Επεξεργαστές στα 800-866Mhz. Σύνολο 6 επεξεργαστές

2) Μνήμες 128 Mb SDRAM 133Mhz. 6 Τεμάχια σύνολο αχρησιμοποίητες. Dell & IBM είναι

 

Παραλαβή απο Πλατεία Βικτώριας πρωινές ώρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια μητρική socket 7 με έναν AMD και θάθελα να παίξω λίγο αλλά δεν έχω μνήμες. Να σου πάρω τρεις;

Το πρόβλημα είναι οι πρωινές ώρες, εργάζομαι μέχρι 5:30 - 6:00 κάθε μέρα. Έχω μηχανάκι όμως και έρχομαι απόγευμα όπου θες. Θα σου στείλω και pm.

Αν η ώρα είναι τελικά θέμα δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κερδίσει ένα διπλό ημερήσιο εισητήριο για σήμερα οπότε αν θέλει κανείς να μου κάνει παρέα να με πάρει στο 6989930612 οι προβολές ξεκινάνε 17 και 30 και είναι μέχρι και το βράδυ εγώ θα το πάω σερί εσείς ελάτε όποτε θέλετε και μείνετε όσο θέλετε.

 

http://www.insomnia.gr/topic/522366-%CE%B7-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%86%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%B8%CE%B5%CF%81%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τα ακόλουθα

 

1) PIII Επεξεργαστές στα 800-866Mhz. Σύνολο 6 επεξεργαστές

2) Μνήμες 128 Mb SDRAM 133Mhz. 6 Τεμάχια σύνολο αχρησιμοποίητες. Dell & IBM είναι

 

Παραλαβή απο Πλατεία Βικτώριας πρωινές ώρες

 

 

 

Μιας   και  ο  φιλος   σφινξ    δινει  τις   απαραιτητες   μνημες    για   πεντιουμ 3    εχω   κι  εγω    να   δωσω   για   συμπληρωμα   2   μητρικες   πεντιουμ   3   μαζι   με   τους   επεξεργαστες   και  την  ψυκτρα   τους   για   καποιον   που   θελει   να   μονταρει   δυο   παλια   συστηματα.

Μαζι   θα   παρει   και   δυο   παλια   κουτια   ασπρα.

Αν   ειναι   δυνατον   να   τα   παρει   ενας   ολα   για   ν  αδειασω.

Παραλαβη   εντος   48ωρου   απο   την  εδρα   μου  πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο    μονο.

Οποιος   κατασταλαξει   οτι   τα  θελει   ας   ποσταρει   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στελνει  πμ.

Μην   μ  εκνευρισει   για   ακομα   μια   φορα   καποιος   που  ταχα   τα   θελει   και  με  τραιναρει   για   καμμια   βδομαδα

και  μετα   τα   βρηκε  απο  τον  μπαντζανακη   τ  αδερφου   του  κι   αλλες   αηδιες.

Μην  με   ρωτατε   μαρκες   και  τυπους  η  αν   δουλευουν   για   πραγματα   που   καταχωνιασα   προ   5ετιας   τουλαχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και  μετα   τα   βρηκε  απο  τον  μπαντζανακη   τ  αδερφου   του  κι   αλλες   αηδιες.

 

Έπικ λέμε, ΕΠΙΚ! :-D

 

(...και το ποστ, αλλά και η ορίτζιναλ δικιολογία καθ' εαυτή  :-)

 

 

 

 

 

...αυτό με το "48ωρο", καϋμό το 'χω να μάθω γιατί το έχεις φιξάρει έτσι στάνταρ...

 

Μοιάζει λες και τα περιμένεις να σου έρθουν με κούριερ αυτά που είναι να δώσεις  :-D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα λάπτοπ Hinote 433 το οποίο δούλευε όταν έπεσε στα χέρια μου πριν χρόνια μέχρι που σταμάτησε να ανοίγει. Το λάπτοπ είναι του 1993 και πρέπει να είναι 9 - 12 ιντσών. Εγώ δεν έχω κίνητρο ούτε χρόνο να προσπαθήσω να το φτιάξω και δε θέλω να μπω στη διαδικασία να το βάλω αγγελία στο ebay για κάποιον συλλέκτη που ίσως ενδιαφέρεται. Φοράει windows 3.1.

 

http://computers.mcbx.netne.net/portables/hinote433/index.htm

 

Αν κάποιος το θέλει είτε για συλλεκτικούς λόγους, είτε για να προσπαθήσει να το φτιάξει, ή να το πουλήσει, ας στείλει μήνυμα εδώ και μετά pm. Θεσσαλονίκη.

 

 

 

ΥΓ: Τροφοδοτικό δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα λάπτοπ Hinote 433 ..

 

Αν κάποιος το θέλει είτε για συλλεκτικούς λόγους, είτε για να προσπαθήσει να το φτιάξει...

Θα ήθελα να δοκιμάσω...

έχεις PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα λάπτοπ Hinote 433 το οποίο δούλευε όταν έπεσε στα χέρια μου πριν χρόνια μέχρι που σταμάτησε να ανοίγει. Το λάπτοπ είναι του 1993 και πρέπει να είναι 9 - 12 ιντσών. Εγώ δεν έχω κίνητρο ούτε χρόνο να προσπαθήσω να το φτιάξω και δε θέλω να μπω στη διαδικασία να το βάλω αγγελία στο ebay για κάποιον συλλέκτη που ίσως ενδιαφέρεται. Φοράει windows 3.1.

 

http://computers.mcbx.netne.net/portables/hinote433/index.htm

 

Αν κάποιος το θέλει είτε για συλλεκτικούς λόγους, είτε για να προσπαθήσει να το φτιάξει, ή να το πουλήσει, ας στείλει μήνυμα εδώ και μετά pm. Θεσσαλονίκη.

 

 

 

ΥΓ: Τροφοδοτικό δεν υπάρχει.

είμαι λίγο off topic αλλά κάτι τέτοια καλό είναι να δίνονται στο ελληνικό μουσείο πληροφορικής (ή ότι άλλο σχετικό υπάρχει στην Ελλάδα τέλος πάντων)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...