Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Βρέθηκε να αναπάυεται στα βάθη συρταριού το Sony Ericsson HBH-DS980 Bluetooth Stereo Headset. 

Θηκούλα, φορτιστάκος, μανουάλι.

Αν το θέλει κάποιος, ερχεται και το παίρνει.Είμαι Αθήνα, Ν. Φιλαδέλφεια.

 

Ευχαριστω.Ο φιλος μου παρελαβε σημερα.Αυριο θα τα εχω στα χερια μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται κράνος.

 

Είναι της Dias Helmets και είναι FlipUp. Μαύρο, εξωτερικά είναι μια χαρά, αλλά τα μαξιλαράκια του είναι ταλαιπωρημένα (από τα πολλά πλυσίματα μάλλον). Το μέγεθος του είναι L/XL μάλλον.

 

Κι εμένα μου το είχαν χαρίσει και το είχα στη μηχανή σαν δεύτερο, χωρίς να το βάλω ποτέ. Αν κάποιος το θέλει για ίδια ή αντίστοιχη χρήση, δηλώνει ενδιαφέρον εδώ, ζητάει στοιχεία επικοινωνίας σε PM και κανονίζουμε να περάσει να το πάρει από Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Επεξ/σία από azografos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται τα παρακατω εκτος απο την μπαταρια.Παραλαβη μονο απο το χωρο μου.Οι ενδιαφερομενοι ποσταρουν πρωτα απο κατω και μετα στελνουν πμ  για περαιτερω πληροφοριες.Περιοχη αθηνα,κοντα στο σταθμο του φιξ

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/gadget/tv/329985-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BF%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-philips-radiocd-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%85/

 

ΥΓ: 1)η τηλεοραση θελει οπωσδηποτε αμαξι για να μετεφερθει, 

 2) αντιστοιχει ενα αντικειμενο ανα μελος

 

Φιλε με ενδιαφερει το sony CDX-GT120  σου στελνω και πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται κράνος.

 

Είναι της Dias Helmets και είναι FlipUp. Μαύρο, εξωτερικά είναι μια χαρά, αλλά τα μαξιλαράκια του είναι ταλαιπωρημένα (από τα πολλά πλυσίματα μάλλον).

 

Κι εμένα μου το είχαν χαρίσει και το είχα στη μηχανή σαν δεύτερο, χωρίς να το βάλω ποτέ. Αν κάποιος το θέλει για ίδια ή αντίστοιχη χρήση, δηλώνει ενδιαφέρον εδώ, ζητάει στοιχεία επικοινωνίας σε PM και κανονίζουμε να περάσει να το πάρει από Ανατολική Θεσσαλονίκη.

καλησπερα φιλε μου!

ενδιαφερομαι για το κρανος!

 

μου λες λιγο τι νουμερο ειναι?

ειμαι απο δυτικη θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε μου!

ενδιαφερομαι για το κρανος!

 

μου λες λιγο τι νουμερο ειναι?

ειμαι απο δυτικη θεσσαλονικη

 

Παράλειψη μου ... το πρόσθεσα και στο αρχικό post. Το μέγεθος είναι μάλλον L/XL. Και λέω μάλλον γιατί λείπουν τα αυτοκόλλητα, αλλά μου κάνει και γενικά φοράω L/XL στις περισσότερες μάρκες ...

 

Αν το θέλεις, δικό σου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται HP 7760 και HP 7550. Απ οσο θυμαμαι ειναι και οι 2 λειτουργικοι. Βρισκομαι Νεα Κηφισια κοντα στην γεφυρα Βαρυμπομπης.

 

Ευχαριστώ και δημόσια τον shadowjump για τον 7550..

Εξαιρετικός άνθρωπος!! :-) ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται τα παρακατω εκτος απο την μπαταρια.Παραλαβη μονο απο το χωρο μου.Οι ενδιαφερομενοι ποσταρουν πρωτα απο κατω και μετα στελνουν πμ  για περαιτερω πληροφοριες.Περιοχη αθηνα,κοντα στο σταθμο του φιξ

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/gadget/tv/329985-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BF%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-philips-radiocd-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%85/

 

ΥΓ: 1)η τηλεοραση θελει οπωσδηποτε αμαξι για να μετεφερθει, 

 2) αντιστοιχει ενα αντικειμενο ανα μελος

 

 

Παρελαβα το sony CDXGT120 και ευχαριστω τον Xρηστο για την ταχυτατη συνεννοηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω ένα κινητό τηλέφωνο NOKIA 3110c. To κινητό είναι σε λειτουργική κατάσταση, εμφανώς μεταχειρισμένο, μιας και ήταν το κινητό μου για 4 χρόνια. Όλα τα κουμπιά λειτουργούν χωρίς πρόβλημα, η οθόνη είναι έγχρωμη και δεν παρουσιάζει πρόβλημα απεικόνισης. Μαζί θα δωθεί φορτιστής και handsfree. Μεταφορικά/έξοδα αποστολής, δικά μου.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ κάνοντας quote αυτό το post και μετά pm για συνεννόηση. Όποιος στείλει pm χωρίς να ενημερώσει εδώ, θα αγνοηθεί.

Επεξ/σία από wizzy
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα κινητό τηλέφωνο NOKIA 3110c. To κινητό είναι σε λειτουργική κατάσταση, εμφανώς μεταχειρισμένο, μιας και ήταν το κινητό μου για 4 χρόνια. Όλα τα κουμπιά λειτουργούν χωρίς πρόβλημα, η οθόνη είναι έγχρωμη και δεν παρουσιάζει πρόβλημα απεικόνισης. Μαζί θα δωθεί φορτιστής και handsfree. Μεταφορικά/έξοδα αποστολής, δικά μου.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ κάνοντας quote αυτό το post και μετά pm για συνεννόηση. Όποιος στείλει pm χωρίς να ενημερώσει εδώ, θα αγνοηθεί.

 

 

Ενδιαφέρομαι wiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράλειψη μου ... το πρόσθεσα και στο αρχικό post. Το μέγεθος είναι μάλλον L/XL. Και λέω μάλλον γιατί λείπουν τα αυτοκόλλητα, αλλά μου κάνει και γενικά φοράω L/XL στις περισσότερες μάρκες ...

 

Αν το θέλεις, δικό σου !

 

θα μου ειναι λιγο μεγαλο ρε συ.

αν δεν βρεθει καποιος που να το χρειαζεται παραπανω και θα του καθεται λουκουμι, ξαναμιλαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μου ειναι λιγο μεγαλο ρε συ.

αν δεν βρεθει καποιος που να το χρειαζεται παραπανω και θα του καθεται λουκουμι, ξαναμιλαμε.

ΟΚ. Τότε το κράνος περιμενει τον επόμενο και αν αλλάξει κατι μου λες και βρισκόμαστε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα κινητό τηλέφωνο NOKIA 3110c. To κινητό είναι σε λειτουργική κατάσταση, εμφανώς μεταχειρισμένο, μιας και ήταν το κινητό μου για 4 χρόνια. Όλα τα κουμπιά λειτουργούν χωρίς πρόβλημα, η οθόνη είναι έγχρωμη και δεν παρουσιάζει πρόβλημα απεικόνισης. Μαζί θα δωθεί φορτιστής και handsfree. Μεταφορικά/έξοδα αποστολής, δικά μου.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ κάνοντας quote αυτό το post και μετά pm για συνεννόηση. Όποιος στείλει pm χωρίς να ενημερώσει εδώ, θα αγνοηθεί.

Καλησπερα

 

Αν στραβωσει κατι με τον φιλο washcloud το θελω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...