Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Βρέθηκε να αναπάυεται στα βάθη συρταριού το Sony Ericsson HBH-DS980 Bluetooth Stereo Headset. 

Θηκούλα, φορτιστάκος, μανουάλι.

Αν το θέλει κάποιος, ερχεται και το παίρνει.Είμαι Αθήνα, Ν. Φιλαδέλφεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Βρέθηκε να αναπάυεται στα βάθη συρταριού το Sony Ericsson HBH-DS980 Bluetooth Stereo Headset. 

Θηκούλα, φορτιστάκος, μανουάλι.

Αν το θέλει κάποιος, ερχεται και το παίρνει.Είμαι Αθήνα, Ν. Φιλαδέλφεια.

 

Το μανουαλι δεν πιστευω να ειναι απο αυτα της εκκλησιας ??:P   ενδιαφερομαι :) Θυμασαι αν μπορεις να ακους και μουσικη?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μανουαλι δεν πιστευω να ειναι απο αυτα της εκκλησιας ?? :P   ενδιαφερομαι :) Θυμασαι αν μπορεις να ακους και μουσικη?

H λογική μου λέει πως είναι stereo για να ακούς μουσική. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται HP 7760 και HP 7550. Απ οσο θυμαμαι ειναι και οι 2 λειτουργικοι. Βρισκομαι Νεα Κηφισια κοντα στην γεφυρα Βαρυμπομπης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται HP 7760 και HP 7550. Απ οσο θυμαμαι ειναι και οι 2 λειτουργικοι. Βρισκομαι Νεα Κηφισια κοντα στην γεφυρα Βαρυμπομπης.

 

Δηλώνω πρόθεση για 7760

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται HP 7760 και HP 7550. Απ οσο θυμαμαι ειναι και οι 2 λειτουργικοι. Βρισκομαι Νεα Κηφισια κοντα στην γεφυρα Βαρυμπομπης.

 

Εγώ δηλώνω ενδιαφέρον για τον 7550..σου στέλνω π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται:

2 καλώδια vga http://computerwizard.co.uk/files/wpsc/product_images/vga_cable.jpg

3 καλώδια τροφοδοσίας http://www.zeppelincomputers.com/data/products/id142/web_psucable.jpg

adapters usb σε ps2.

mp3 player 1gb καινουριο. http://www.elecs.co/product/1gb-amt-blue-mp3-player-dmp1-16-1474.html

3 καλώδια sata.

hp 0957-2094 μετασχηματιστης για πολυμηχάνημα. https://www.google.gr/search?q=hp+0957-2094&espv=2&biw=1366&bih=638&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WfroVImzCMWHPZfRgYgL&ved=0CCcQsAQ

(ό,τι διαγράφεται, δόθηκε)

 

Τα αντικείμενα είναι σε άριστη κατάσταση.

 

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη. Επικοινωνία μεσω pm.

 

Παρακαλώ τα μηνύματα να διέπονται από την ελάχιστη σοβαρότητα. Γράφω ξεκάθαρα τι πράγματα χαρίζω και από που παραλαμβάνετε. Επειδή δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι μέσω Pm με τον καθένα που δεν έχει το βασικό επίπεδο αντίληψης, η διαδικασία έχει ως εξής:

1ον και πολύ σημαντικό, αποφασίζετε σίγουρα ΑΝ θέλετε κάτι,με την προϋπόθεση πως μπορείτε να το παραλάβετε από Ν. Σμύρνη σε στάση Τραμ.

2ον μου στέλνετε pm με το αντικείμενο-α που θέλετε και πιθανή ημερομηνία και ώρα παραλαβής.

3ον απαντώ στο pm εντός 24 ωρών

4ον παραλαμβάνετε.

Έτσι απλά.

Επεξ/σία από argi_mix
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει άτομο που να έχει οικονομική ανάγκη και να έχει ίντερνετ για να μπαίνει και να γράφει στο ινσομνια. Δώσε άλλου το κινητό. Πήγαινε σε ένα ίδρυμα.

 

 

 Φοβερή λογική... αν έχεις ίντερνετ δεν έχεις και οικονομικό πρόβλημα! Δεν περιγράφω άλλο... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dacourt.. Η λογική.. Για το δικό μου αλκατελακι ένας δήλωσε ενδιαφέρον και ήθελε να του το πάω στη περιοχή του που είναι 8 στάσεις με το μέτρο μακριά μου. Για το κινητό του παιδιού στο οποίο αναφερόταν το μήνυμα μου , οι ψαγμένοι του ινσομνια που είχαν οικονομική ανάγκη, άνετα θα το μεταπουλουσαν μετά το χάρισμα καθώς έχει κάποια αξία στις αγγελίες πχ.. Εξού και τα πολλαπλά μηνύματα που έλαβε, άσχετα αν δεν γνωρίζουμε αν το χάρισε τελικά. Αυτό εννοούσα στο περίπου για αυτό και δεν θα ένιωθα καλά αν μου το χάριζε.. Αν το πάρει ένας από το ινσομνια υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να πουλήσει κάτι που έχει μια καλή αξία, παρά αν το δώσει σε κάποιον άσχετο που μπαίνει στο ίντερνετ μόνο από το WiFi της καφετέριας. Οκ το θέμα είναι ότι ποτέ δεν ξέρεις ποιος έχει ανάγκη να του δώσεις ένα καλό κινητό, αλλά μια καλή λύση είναι να το δώσεις σε συγγενείς..θα σε ευγνωμωνει το σόι σου τουλάχιστον.

Για καλώδια και πύργους που χαρίζονται κατά καιρούς δεν έχω άποψη. Αν δεν τα θέλουν ούτε οι συγγενείς τότε απ το να πεταχτούν καλύτερα να χαριστουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τον Epson DX4450

c11c688-dx4450-inks-01.jpg.jpg

που μόλις πριν λίγες μέρες παρέλαβα από τον funbreaker, ο οποίος κι εκείνος είχε παραλάβει από τον pesis.

 

Τελικά θέλει αλλαγή στις κεφαλές (δεν είναι πάνω στα μελανάκια). Από την Epson φαντάζομαι δε συμφέρει αλλά από ebay είναι τζάμπα. 

Όποιος θέλει έρχεται και τον παίρνει και δοκιμάζει την τύχη του. ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα τον δώσω κι εγώ μαζί με τα μελανάκια που πρόσθεσε ο funbreaker !

 

Ανατολική Θεσσαλονίκη είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...