Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται laptop IBM Thinkpad T41 μάλλον  , Intel Centrino ,  40GB HD, 1GB DDR2,   πλήρως λειτουργικό , αλλά αρκετά αργό :-D

attachicon.gif53544759_2_1000x700_ibm-t43-centrino-laptop-1gb-ddr2-ram-40gb-hdd-dvd-bthwifi1-hour-bt-upload-photos.jpg

attachicon.gifibm-thinkpad-t41-ce-4904c.jpg

 

Με Win XP και καλώδιο φόρτισης,

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος  εδώ  και μετά pm για συνεννόηση.

Και μενα με ενδιαφερει φιλε, θα πιασει τοπο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται laptop IBM Thinkpad T41 μάλλον  , Intel Centrino ,  40GB HD, 1GB DDR2,   πλήρως λειτουργικό , αλλά αρκετά αργό :-D

attachicon.gif53544759_2_1000x700_ibm-t43-centrino-laptop-1gb-ddr2-ram-40gb-hdd-dvd-bthwifi1-hour-bt-upload-photos.jpg

attachicon.gifibm-thinkpad-t41-ce-4904c.jpg

 

Με Win XP και καλώδιο φόρτισης,

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος  εδώ  και μετά pm για συνεννόηση.

 

Και  μενα  παρακαλω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δανεικό τον θέλω πάντως. Δεν θα τον ξαναχαρισω σε κάποιο πρόσωπο ούτε θα τον πουλήσω. Ούτε θα προσπαθησω να τον φτιάξω αν δεν μου κάνει για την χρήση που τον θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν γινεται θα ηθελα και εγω να μπω στην κληρωση θα το ηθελα για την μανα μου για ιντερνετ

και τελος μπραβο για την κινηση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται laptop IBM Thinkpad T41 μάλλον  , Intel Centrino ,  40GB HD, 1GB DDR2,   πλήρως λειτουργικό , αλλά αρκετά αργό :-D

attachicon.gif53544759_2_1000x700_ibm-t43-centrino-laptop-1gb-ddr2-ram-40gb-hdd-dvd-bthwifi1-hour-bt-upload-photos.jpg

attachicon.gifibm-thinkpad-t41-ce-4904c.jpg

 

Με Win XP και καλώδιο φόρτισης,

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος  εδώ  και μετά pm για συνεννόηση.

!!!!!!!!!!!

 

πολυ καλη η κινηση σου, εχω λιγες πιθανοτητες να το παρω ομως... κριμα θα ηταν χρησιμο...

βαλε με στους ενδιαφερομενους παρακαλω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά half evil απ ότι είδα στο προφίλ σου έχεις και κάποιους "επίσημους" φίλους οπότε καλό θα ήταν να τους προσθέσεις και αυτούς στη κλήρωση που μας κρατάει σε αγωνία αυτό το βαρετό βράδυ!..

Χάρηκα που είμαι δεύτερος και όχι απ το τέλος αλλά θα προτιμούσα μια δίκαιη κλήρωση απ όλους και όχι απ όσους πρόλαβαν πριν μισή ώρα.

 

Εγώ λέω να λογικευτείς..

Αν ήθελε να το δώσει σε κάποιο φίλο του το έδινε και χωρίς κλήρωση.Δεν έχει να κερδίσει τίποτα.

Ο άνθρωπος έκανε μια καλή κίνηση.Μην του τη βγάζεις ξινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...