Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@fuel7

Δηλώνω ενδιαφέρον για το 4,αν μπορείς να μου πεις τι μνήμες παίρνει για να τσεκαρω αν κάνουν κάποιες που έχω στην άκρη διαφορετικά δεν θα μπορέσω να το αξιοποιήσω .

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@fuel7

Δηλώνω ενδιαφέρον για το 4,αν μπορείς να μου πεις τι μνήμες παίρνει για να τσεκαρω αν κάνουν κάποιες που έχω στην άκρη διαφορετικά δεν θα μπορέσω να το αξιοποιήσω .

Ευχαριστώ

 

Το   γραφει   επανω   στην  μητρικη....DDR400.....

ΥΓ.Το   τραπεζακι   αυτο  για   οσους   δεν  γνωριζουν   ειναι   του   ΙΚΕΑ  και   ειχε   βγει   για   μεγαλες   και   βαριες   τηλεορασεις   CRT  36in   εως   100   κιλα!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το   γραφει   επανω   στην  μητρικη....DDR400.....

ΥΓ.Το   τραπεζακι   αυτο  για   οσους   δεν  γνωριζουν   ειναι   του   ΙΚΕΑ  και   ειχε   βγει   για   μεγαλες   και   βαριες   τηλεορασεις   CRT  36in   εως   100   κιλα!!!

Απλα  στην  δικη  του  περιπτωση  ειχα το  στερεοφωνικο και το  ps3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται DVDRW για λαπτοπ, Sata συνδεση, δεν εχει την προσοψη μπροστα, θα πρέπει να βάλετε του λαπτοπ σας. Προτεραιότητα έχουν ατομα που είναι ενεργά στο νήμα.

Παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι (πλησίον του ΗΣΑΠ)

Υπάρχει ακόμη ή δόθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστω τον mourgoluko για τα 2 μοντεμ

 

και τον villasg

 

για τους χαλασμενους δισκους(Ωρα για πειράματα :P )

Επεξ/σία από serdakis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Χαριζονται  τα εξής:

1)Τραπεζάκι  τηλεορασης  σε καλη  κατάσταση

2)τηλεοραση  sharp μικρού μεγέθους

3)Ηχεία JBL Λειπει η  τροφοδοσια τους

4)Η/Υ Χωρις σκληρο  και μ νήμη.

Εχουν  καιρο  να χρησιμοποιηθουν  και πιάνουν  χώρο,οποιος  ενδιαφερεται  ερχεται Πειραια και  τα παραλαμβάνει.Θα περιμένω  μέχρι  Κυριακη το  μαξιμουμ  δευτέρα πρωι  αλλιως θα  τα πετάξω.

 

Ενδιαφέρομαι για τα ηχειάκια, αν δεν τα διεκδικεί κάποιος άλλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Χαριζονται  τα εξής:

1)Τραπεζάκι  τηλεορασης  σε καλη  κατάσταση

2)τηλεοραση  sharp μικρού μεγέθους

3)Ηχεία JBL Λειπει η  τροφοδοσια τους

4)Η/Υ Χωρις σκληρο  και μ νήμη.

Εχουν  καιρο  να χρησιμοποιηθουν  και πιάνουν  χώρο,οποιος  ενδιαφερεται  ερχεται Πειραια και  τα παραλαμβάνει.Θα περιμένω  μέχρι  Κυριακη το  μαξιμουμ  δευτέρα πρωι  αλλιως θα  τα πετάξω.

 

μπαινοντας  στη σειρα δηλωνω ενδιαφερον για 4)Η/Υ Χωρις σκληρο  και μ νήμη

μπαινοντας  στη σειρα δηλωνω ενδιαφερον για 4)Η/Υ Χωρις σκληρο  και μ νήμη

 

Χαριζεται Καρτα wifi Broadcom BCM94312MCG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην ομαδα.Τωρα τελευταια ξεκινησα να διαβαζω το φορουμ λογω ενος προβληματος που ειχα και σιγα σιγα ανακαλυπτω τα θεματα.Να χαρισω και γω λοιπον με την σειρα μου ενα σκληρο δισκο seagate μεγεθους 250gb.Αν θυμαμαι καλα(γιατι ειναι καιρο στο συρταρι απο το παλιο pc)δουλευει κανονικα απλα κανει θορυβο.Δινεται κυριως για καποιον που μπορει να θελει ανταλακτικα η απλα να τον ανοιξει για τον χαβαλε του.Εκτος αν καποιος τον χρειαζεται πραγματικα στην περιπτωση που δει οτι δουλευει.Ο δισκος ειναι αυτος:

post-420785-0-86005000-1513116618_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην ομαδα.Τωρα τελευταια ξεκινησα να διαβαζω το φορουμ λογω ενος προβληματος που ειχα και σιγα σιγα ανακαλυπτω τα θεματα.Να χαρισω και γω λοιπον με την σειρα μου ενα σκληρο δισκο seagate μεγεθους 250gb.Αν θυμαμαι καλα(γιατι ειναι καιρο στο συρταρι απο το παλιο pc)δουλευει κανονικα απλα κανει θορυβο.Δινεται κυριως για καποιον που μπορει να θελει ανταλακτικα η απλα να τον ανοιξει για τον χαβαλε του.Εκτος αν καποιος τον χρειαζεται πραγματικα στην περιπτωση που δει οτι δουλευει.Ο δισκος ειναι αυτος:

με ενδιαφερει. σε ποια περιοχή είσαι?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...