Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον.Πως λεγεται το κομματι με την παλια διαφημιση των ζελε ΓΙΩΤΗΣ που κουνιοντουσαν περα δωθε τα ζελε και ακουγοταν ενας που ελεγε <απαπα χουμαμα παπαχουμαμα παπαχουμαμα ......>

 

 

 

Einai to ''Papa oom mow mow'' apo tous Rivingtones!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γίνω γραφικός?.....Θα γίνω!!!Το τραγούδι έναρξης των singles το ξέρει κανείς?Ευχαριστώ
Το τραγούδι που λες, είναι γραμμένο από 2 μέλη των Closer οι οποίοι έχουν αναλάβει και την επιλογή των κομμάτιων που ακούγονται μέσα στα διάφορα επεισόδια. Το project τους αυτό λέγεται French 'n' Piano και απ' ότι ξέρω δεν έχουν κυκλοφορήσει κάτι εκτός του τραγουδιού αυτού!

 

ps. Το song είναι όντως πολύ καλό, αν το βρεί κάποιος please pm me γιατί θα το ήθελα κι εγώ! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ποιο είναι το latin κομμάτι που ακούγεται στη διαφήμιση του 'Jose Guervo';

 

2. Ποιο είναι το κομμάτι στο παγωτό σαντουιτσάκι της Νestle, που λέει: 'Hey Romeo...' (Είναι με τον νεαρό στην παραλία που νομίζει ότι είναι για γυμνιστές)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερει κανεις το τραγουδακι που ακουγεται στη νεα διαφήμιση της vodafone για τη χορηγια της εθνικής ποδοσφαιρού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία κάποιος για τη διαφήμιση "Ήβη" με την κοπέλα στο αστυνομικό τμήμα όπου βγαίνει φωτογραφίες; Το έχω ζητήσει εδώ και καιρό και μου φαίνεται περίεργο που δεν τη ξέρει κανείς! Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia kserei kanenas pou mporw na vrw to tragoudi enarxis apo to aman' date='to kainourio omws.afto me to sokrati ktl.

an to exei kanenas tha to ithela ki egw

thanks[/quote']

Εγώ δεν ξέρω! Αλλά ψάξτο και εδώ! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...