Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Kατέβασα το Destinator PN (έκδοση 5.1.80) για PDA μαζί με το cracked dll αρχείο και όλους τους χάρτες. Είναι στο σύνολο 2 GB τώρα περιμένω να μου έρθει το Mitac Mio A201 που πήρα από e-bay να το δοκιμάσω.

 

Αν κάνετε click εδώ κατεβάζετε το Destinator PN 5.1.80 (60 MB)

 

To κάνετε εγκατάσταση στο PC σας και μέσω του Active Sync το περνάτε στο PDA σας. Το cracked dll είναι το DestCore.dll το οποίο είναι μέσα στο zip αρχείο και το κάνετε overwrite με αυτό που είναι στο PDA σας.

 

Κάνοντας click εδώ κατεβάζετε τους χάρτες της Ελλάδος (16.5 ΜΒ). Μέσα στο zipped αρχείο υπάρχουν 2 φάκελοι. Ο φάκελος Greece είναι αυτός που έχει το πακέτο PN αλλά είναι λίγο παλιός (2004) ενώ ο φάκελος Greece New είναι ο καινούργιος αλλά είναι αυτός που παίζει με το Destinator 3 για PC ίσως να παίζει και με το PN.

 

Ας τα δοκιμάσει κάποιος να μας γράψει αν όντως δουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειτε σε μερικες μερες να παρω το νεο μου αυτοκινητο (Honda CRV) και μαζι με ενα πακετο αξεσουαρ (Freedom) μου δινουν και ενα GPS μαρκας ΜΙΟ. Δεν ξερω μοντελλο....Τα ξερει κανεις αν ειναι καλα ??? Με ποιο τροπο μπορω να δω ποια εκδοση του destinator εχει ???? Μπορω και πως να αλλαξω την τυχον παλια εκδοση που θα εχει με νεοτερη ???? Ευχαριστω.:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Einai arketa kalo... kai san dorw sigoura tha to euxaristitheis perisotero :P

 

 

Kalorizikos kai propantwn Kalotaxidos file mou!!!!

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου !!!!! :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειτε σε μερικες μερες να παρω το νεο μου αυτοκινητο (Honda CRV) και μαζι με ενα πακετο αξεσουαρ (Freedom) μου δινουν και ενα GPS μαρκας ΜΙΟ. Δεν ξερω μοντελλο....Τα ξερει κανεις αν ειναι καλα ??? Με ποιο τροπο μπορω να δω ποια εκδοση του destinator εχει ???? Μπορω και πως να αλλαξω την τυχον παλια εκδοση που θα εχει με νεοτερη ???? Ευχαριστω.:-D :-D :-D

 

Φίλε και συνονόματε Γιάννη, πρώτα από όλα καλορίζικο και καλοτάξιδο το νέο τουτου!Το MIO 168 (99% αυτο είναι το δικό σου) είναι το πιο ευρέως διαδεδομένο pocket pc με πλοήγηση στην Ελλάδα, και όχι αδίκως. Είναι σε πολύ λογική τιμή και καλό σαν μηχάνημα. Την έκδοση του τώρα την βλέπεις εάν πας στο menu στο περί ή στην εναλλαγή χαρτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατέβασα το Destinator PN (έκδοση 5.1.80) για PDA μαζί με το cracked dll αρχείο και όλους τους χάρτες. Είναι στο σύνολο 2 GB τώρα περιμένω να μου έρθει το Mitac Mio A201 που πήρα από e-bay να το δοκιμάσω.

 

Αν κάνετε click εδώ κατεβάζετε το Destinator PN 5.1.80 (60 MB)

 

To κάνετε εγκατάσταση στο PC σας και μέσω του Active Sync το περνάτε στο PDA σας. Το cracked dll είναι το DestCore.dll το οποίο είναι μέσα στο zip αρχείο και το κάνετε overwrite με αυτό που είναι στο PDA σας.

 

Κάνοντας click εδώ κατεβάζετε τους χάρτες της Ελλάδος (16.5 ΜΒ). Μέσα στο zipped αρχείο υπάρχουν 2 φάκελοι. Ο φάκελος Greece είναι αυτός που έχει το πακέτο PN αλλά είναι λίγο παλιός (2004) ενώ ο φάκελος Greece New είναι ο καινούργιος αλλά είναι αυτός που παίζει με το Destinator 3 για PC ίσως να παίζει και με το PN.

 

Ας τα δοκιμάσει κάποιος να μας γράψει αν όντως δουλεύουν.

 

Φίλε braker ο χάρτης που έχει εκεί είναι του destinator3 και όχι του 5. Ο χάρτης του PN λέγεται greeceU και είναι 30ΜΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε και συνονόματε Γιάννη, πρώτα από όλα καλορίζικο και καλοτάξιδο το νέο τουτου!Το MIO 168 (99% αυτο είναι το δικό σου) είναι το πιο ευρέως διαδεδομένο pocket pc με πλοήγηση στην Ελλάδα, και όχι αδίκως. Είναι σε πολύ λογική τιμή και καλό σαν μηχάνημα. Την έκδοση του τώρα την βλέπεις εάν πας στο menu στο περί ή στην εναλλαγή χαρτών[/b'].

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου !!!!!!:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...