Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω παρα πολυ.Εγω εχω τα ελληνια xp pro sp2 .Υπαρχει τροπος να μετατρεψεις τα αγγλικα xp σε πληρως ελληνικα.....:-D :-D

 

Παρακαλώ , δέν κάνει τίποτα :-D

 

Υπάρχει τρόπος ο οποίος έχει αναφερθεί εδώ μέσα .

Πρόκειται για κάποιο πακέτο που δίνει η microsoft .

Δεν θυμάμαι το όνομα , αλλά εαν κάνεις μια αναζήτηση πιστεύω οτι θα βρείς το θέμα , μιας και έχει συζητηθεί πάνω απο μια φορές .

 

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να έχω το λειτουργικό στα Ελληνικά μιας και το έχω συνηθίσει εδώ και πολλά χρόνια στα Αγγλικά , αλλά την βοήθεια την ήθελα γιατί σε κάποιο πρόβλημα έπρεπε να κάνω μεταφράσεις κτλ . :-D είπαμε , δυστυχώς Αγγλικά γιόκ .

Πάντως με τα Ελληνικά Win όσες φορές τα έχω δοκιμάσει μου βγάζανε προβλήματα απο το πουθενά , μπερδεύονται οι DirectX αναβαθμίσεις Ελληνικά με Αγγλικά , δεν μου έτρεχαν κάποια utils που δουλεύω , κάποια παιχνίδια δεν ξεκινάνε με τίποτα και γενικά τα μάτια μου είχανε γίνει μπλέ απο τις μπλε οθόνες που έβλεπα :-D :-D :-D

ΥΣ. Α! και εγώ έχω το SP2 και λίγο απο SP3 , ξέχασα να το αναφέρω .

Βρήκα μια καλή , πολύ ελαφριά και αρκετά γρήγορη έκδοση , ή οποία περιέχει και το office 2003 και αρκετά άλλα καλούδια , απο τον Αμερικάνο θείο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΑΡΤΗ ΕΛΛΑΔΑΣ 2/2006

greek maps destinator PN version 2005.Q4.3732

 

http://rapidshare.de/files/12454130/Destinator_maps_2-2-2006-AiVaNet.rar.html

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ !:oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παρα πολυ.Εγω εχω τα ελληνια xp pro sp2 .Υπαρχει τροπος να μετατρεψεις τα αγγλικα xp σε πληρως ελληνικα.....:-D :-D

 

 

το προγραμμα της microsoft λεγεται mui (multilanguage user interface) και με λιγο ψαξιμο το βρισκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon kai nomiza oti eimai o protos pou to pira (mio a701) apo ellada...

Exo ena problima, egkatestisa to Destinator (trexei) alla den ksero ti na kano ta arxeia apo tous xartes pou exei mesa to zip. Ta kano kapou copy kateythian... den mporo na bgalo akri...

 

:confused: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αρχεία του χάρτη πρέπει να βρίσκονται μέσα σε φάκελο (με το όνομα του χάρτη) ο οποίος πρέπει να βρίσκεται μέσα στο φάκελο DestinatorApps (όπου κι αν βρίσκεται αυτός).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Braker1 είσαι αστέρι... JACK BAUER μια από τα ίδια, και μα΄ρέσει η πραότητά σου. Ευχαριστίες και στους δύο για τα λίνκς...

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ . ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ Κ ΑΛΛΟ !!!!!!!!

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΕΙΣΤΕ . :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΑΡΤΗ ΕΛΛΑΔΑΣ 2/2006

greek maps destinator PN version 2005.Q4.3732

 

http://rapidshare.de/files/12454130/Destinator_maps_2-2-2006-AiVaNet.rar.html

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ !:oops:

 

 

autos o xarths kanei kai gia to destinator 3 pou lete poio panw ...pou einai gia pc???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xexe... mono egw mallon asxoloume me auto to thread...:P

 

telika to evala sto laptop...kai einai poly kalo...

 

to mono problhma einai...oti aneta mporei kapoios otan eisai se kinhsh...na sou anoiksei thn porta...kai antio laptop...:P prepei na to exeis demeno....:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...