Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε παιδιά έχω το mapmonkey και τους χαρτες.Εχω όμως πρόβλημα με το gps.

Δέν μου το αναγνωρίζει και ενώ μου λέει ''gps is found'' μετα μου λέει ''port is in use''....Έχω δοκιμάσει 2 gps ένα holux gm-210 και ένα aktronix gm-307.Μπορώ να κάνω κάτι?Ευχαριστώ προκαταβολικά.Σταύρος.:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα χθες το Honda CRV Freedom και μου δωσανε και ενα Mio 168.Μου ειπαν οτι το destinator 3 ειναι στην καρτα μηνημης που εχει και να το εγκαταστησω απο εκει...Ξερει κανεις πως το κανουμε ???? Ευχαριστω.:-D

Edit:

Τελικα κατορθωσα και το εγκατεσησα αλλα οταν επιλεγω την ελληνικη εκδοση μου βγαζει...κινεζικα.Με τα αγγλικα ειναι ΟΚ αλλα εγω θελω ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τα καταφερα και με τα Ελληνικα.Αν κλεισω ομως το mio οταν το ξαναναοιγω θελει παλι ενεργοποιηση το destinator ...Ειναι λογικο αυτο ????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα χθες το Honda CRV Freedom και μου δωσανε και ενα Mio 168.Μου ειπαν οτι το destinator 3 ειναι στην καρτα μηνημης που εχει και να το εγκαταστησω απο εκει...Ξερει κανεις πως το κανουμε ???? Ευχαριστω.:-D

Edit:

Τελικα κατορθωσα και το εγκατεσησα αλλα οταν επιλεγω την ελληνικη εκδοση μου βγαζει...κινεζικα.Με τα αγγλικα ειναι ΟΚ αλλα εγω θελω ελληνικα.

 

giati den xereis agglika???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gps επικοινωνει με το pc με το προγραμμα Microsoft ActiveSync.Με αυτο παιρνουμε και backup την συσκευη.Δεν μπορω να καταλαβω ομως που αποθηκευει το backup στο pc.....:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε όλους . Ειμαι καινούργιο μέλος κ ψαχνω για χάρτες destinator PN ευρώπη όλουσ μαζί η ξεχωριστά κάθε χώρας ! Ξέρει κανείς τίποτα που μπορω να τουσ βρώ ; Εσύ Braker1 ;

Σας ευχαριστω προκαταβολικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην στηρίζεσαι σε αυτό το backup πάρε ειδικό software...

Sprite backup

 

 

Το εβαλα αυτο το προγραμμα και πηρα backup.Δεν καταλαβα που αποθυκευσε το backup.Επελεξα στο pc αλλα εκει δεν βλεπω κατι σχετικο....:twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα χθες το Honda CRV Freedom και μου δωσανε και ενα Mio 168.Μου ειπαν οτι το destinator 3 ειναι στην καρτα μηνημης που εχει και να το εγκαταστησω απο εκει...Ξερει κανεις πως το κανουμε ???? Ευχαριστω.:-D

Edit:

Τελικα κατορθωσα και το εγκατεσησα αλλα οταν επιλεγω την ελληνικη εκδοση μου βγαζει...κινεζικα.Με τα αγγλικα ειναι ΟΚ αλλα εγω θελω ελληνικα.

 

Καλησπέρα Γιάννη .

 

Καλορίζικο το εργαλείο.:-D :-D

 

Κοίτα εδώ για οτι απορίες έχεις σχετικά με το MIO 168 + το Destinator .

 

Και απο εδώ κατέβασε σε .pdf το FAQ για το Destinator ( στα Ελληνικά ) βέβαια .

 

[ Off topic ]

Παρεπιμπτόντος και επειδή και εγώ δεν ξέρω Αγγλικά ή Κινέζικα ' date=' θα σου πω ενα κολπάκι που έχω κάνει στα Αγγλικά Win XP Pro ( για λόγους συμβατότητας δεν βάζω Ελληνικά Win ) για να έχω τουλάχιστον όλη την βοήθεια στα Ελληνικά .

 

Απο της δουλειάς μου τον υπολογιστή ( Win XP Pro Greece ) πήρα τον φάκελο [b']Help[/b] και τον μετέφερα στο υπολογιστή του σπιτιού μου και έκανα overwrite όλα τα αρχεία , και έτσι έχω ολη την βοήθεια των win στα Ελληνικά .

Εαν θές τον φάκελο Help ( 55ΜΒ ) στείλε pm να βρεθούμε .

[ end of topic ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Γιάννη .

 

Καλορίζικο το εργαλείο.:-D :-D

 

Κοίτα εδώ για οτι απορίες έχεις σχετικά με το MIO 168 + το Destinator .

 

Και απο εδώ κατέβασε σε .pdf το FAQ για το Destinator ( στα Ελληνικά ) βέβαια .

 

[ Off topic ]

Παρεπιμπτόντος και επειδή και εγώ δεν ξέρω Αγγλικά ή Κινέζικα ' date=' θα σου πω ενα κολπάκι που έχω κάνει στα Αγγλικά Win XP Pro ( για λόγους συμβατότητας δεν βάζω Ελληνικά Win ) για να έχω τουλάχιστον όλη την βοήθεια στα Ελληνικά .

 

Απο της δουλειάς μου τον υπολογιστή ( Win XP Pro Greece ) πήρα τον φάκελο [b']Help[/b] και τον μετέφερα στο υπολογιστή του σπιτιού μου και έκανα overwrite όλα τα αρχεία , και έτσι έχω ολη την βοήθεια των win στα Ελληνικά .

Εαν θές τον φάκελο Help ( 55ΜΒ ) στείλε pm να βρεθούμε .

[ end of topic ]

 

 

Ευχαριστω παρα πολυ.Εγω εχω τα ελληνια xp pro sp2 .Υπαρχει τροπος να μετατρεψεις τα αγγλικα xp σε πληρως ελληνικα.....:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...