Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να καταλαβω, XBLA ειναι content μονο για arcade? Δηλαδη elite users, δεν μπορουν να κατεβασουν τα παραπανω?

 

Τα points πως τα αγοραζεις? Δηλαδη για να παρω το DLC του Alan Wake, πρεπει να εχω live συνδρομη και να αγορασω και 560 ποντους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να καταλαβω, XBLA ειναι content μονο για arcade? Δηλαδη elite users, δεν μπορουν να κατεβασουν τα παραπανω?

 

Τα points πως τα αγοραζεις? Δηλαδη για να παρω το DLC του Alan Wake, πρεπει να εχω live συνδρομη και να αγορασω και 560 ποντους?

 

Όχι το XBLA(xbox live arcade) είναι για όλες τις εκδόσεις.

 

Microsoft points μπορείς να αγοράσεις και μέσω του marketplace του χbox αλλά και από διάφορα site τρίτων. Ένα καλό είναι το http://www.goldxbox.gr . DLC και arcade games μπορούν να κατεβάζουν και αυτοί που έχουν gold και αυτοί που έχουν silver accounts αρκεί να έχουν τους απαιτούμενους πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα φθηνο με silver ξερεις? ΘΑ περιμενω πρωτα να βγουν και τα 3 dlc για Alan Wake, και θα κανω μια μηνιαια silver Και θα παρω τους ποντους που θα θελουν και τα 3, για να την βγαλω φθηνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Demo: Kane & Lynch 2: Dog Days

 

 

boxkaneandlynch2.jpgContent: Kane & Lynch 2: Dog Days Demo

Price: Free

Availability: All Xbox LIVE regions except Japan

Dash Text: Play Kane & Lynch 2, a raw and brutal crime shooter that redefines the way you experience gaming, delivering an unmatched sense of realism and intensity. Demo includes relentless action in single player and online multiplayer. Play as psychopath Lynch, wanted by the entire underworld and on the run in the backstreets and rooftops of Shanghai. And play Fragile Alliance, the acclaimed multiplayer heist game based on greed, betrayal & revenge, now extended with more risk and more rewards. Get in, steal the loot, and get out in 4 minutes, but trust no one. For 8 players.

 

Add the free demo to your Xbox 360 download queue

 

Deal of the Week: Borderlands Game Add-on 50% off

 

 

 

boxborderlands.jpg

Xbox LIVE Gold members can save 50 % on Game Add-ons for Borderlands.

Secret Armory, The Underdome and Zombie Island are each 400 Microsoft Points this week only.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα φθηνο με silver ξερεις? ΘΑ περιμενω πρωτα να βγουν και τα 3 dlc για Alan Wake, και θα κανω μια μηνιαια silver Και θα παρω τους ποντους που θα θελουν και τα 3, για να την βγαλω φθηνοτερα.

 

Silver συνδρομή έχεις εξαρχής. Είναι δωρεάν. Απλά δεν μπορείς να παίξεις multiplayer (χάνεις και κανα-δυο άλλα προνόμια όπως πχ κάποιες προσφορές). Μπορείς να αγοράσεις περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silver συνδρομή έχεις εξαρχής. Είναι δωρεάν. Απλά δεν μπορείς να παίξεις multiplayer (χάνεις και κανα-δυο άλλα προνόμια όπως πχ κάποιες προσφορές). Μπορείς να αγοράσεις περιεχόμενο.

 

Αληθεια? Δηλαδη μπορω να κατεβαζω dlc, demo ,trailers, Να συγχρονιζω trophy Και ολα τα αλλα εκτος του να παιζω Multiplayer? Τοτε κανενα προβλημα. Και αν στην χειροτερη μου την βαρεσει να παιξω κανα Online, αγοραζω και μια μηνιαια δοκιμαστικα με 8 ευρω και κανω την δουλεια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arcade: Hydro Thunder Hurricane

 

 

boxhydrothunderhurricane.jpgContent: Hydro Thunder Hurricane

Price: 1200 Microsoft Points

Availability: All Xbox LIVE regions

Dash Text: (ONLINE INTERACTIONS NOT RATED BY THE ESRB) This all-new sequel to the legendary arcade hit features amazing dynamic water physics, transformable rocket-powered boats, gorgeous visuals and over-the-top interactive environments. Single player games include Race and Championship, and two brand new modes: Ring Master and the explosive Gauntlet. Combine local 4-player split-screen and online multiplayer games with 8 players over Xbox LIVE. There are no refunds for this item. For more information, see www.xbox.com/live/accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arcade: Hydro Thunder Hurricane

 

 

boxhydrothunderhurricane.jpgContent: Hydro Thunder Hurricane

Price: 1200 Microsoft Points

Availability: All Xbox LIVE regions

Dash Text: (ONLINE INTERACTIONS NOT RATED BY THE ESRB) This all-new sequel to the legendary arcade hit features amazing dynamic water physics, transformable rocket-powered boats, gorgeous visuals and over-the-top interactive environments. Single player games include Race and Championship, and two brand new modes: Ring Master and the explosive Gauntlet. Combine local 4-player split-screen and online multiplayer games with 8 players over Xbox LIVE. There are no refunds for this item. For more information, see www.xbox.com/live/accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μπαναρισμενος απτον οκτωβριο:cry:. Θελω να κανω καποιες αγορες απο το store αλλα και καποια update. Μπορω να παω σε ενα φιλο μου με το σκληρο μου, που εχει αμπαναριστο να τα κανω αυτα; Θα λειτουργουν στο δικο μου; Θα εχει καποιο προβλημα αυτος;

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μπαναρισμενος απτον οκτωβριο:cry:. Θελω να κανω καποιες αγορες απο το store αλλα και καποια update. Μπορω να παω σε ενα φιλο μου με το σκληρο μου, που εχει αμπαναριστο να τα κανω αυτα; Θα λειτουργουν στο δικο μου; Θα εχει καποιο προβλημα αυτος;

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα updates των παιχνιδιών μπορείς να τα κατεβάσεις και από νετ και αν εχεις το ειδικό εξάρτημα που δίνεται μαζί με το connectivity kit 3 pro για το δίσκο τον συνδέεις με το pc και τα περνάς(Με το πρόγραμμα xport360 ή 360xplorer) στο φάκελο partition 3\cache.

 

Αλλιώς μπορείς απλά να βγάλεις το δίσκο από το κουτί και να τον συνδέσεις σαν απλό 2.5 ιντσών sata δίσκο που είναι στο pc σου.

 

Όσο αφορά τα άλλα που ρωτάς δεν ξέρω αλλά εγώ στη θέση του φίλου σου δεν θα σ' άφηνα να το κάνεις γιατί το ποιο πιθανό που πιστεύω είναι ότι ίσως διακινδύνευση ο φίλος σου εσύ τι να φοβηθείς είσαι είδη μπαναρισμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα περάσεις μπορείς αλλά δεν πρόκειται να σου παίζουν για τον πολύ απλό λόγο ότι όλα τα dlc εκτός του ότι είναι κλειδωμένα στο gamertag που θα τα κατεβάσεις πρέπει να είναι jtag η κονσόλα σου για να μπορείς να τα παίξεις απλά κατεβαζοντας τα από το ίντερνετ και περνώντας τα στο δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...