Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα Mediamarkt στην Αργυρούπολη στο bundle των €199 δίνει και 3ο παιχνίδι δώρο (ένα απο το call of duty δεν θυμάμαι ποιο...)

call of duty world at war.

ειναι προσφορα των media markt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Στα Mediamarkt στην Αργυρούπολη στο bundle των €199 δίνει και 3ο παιχνίδι δώρο (ένα απο το call of duty δεν θυμάμαι ποιο...)

 

Εγω πήρα αυτο το πακέτο είναι μαζί με το call off duty world at war.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ακούγεται, δεν ξέρω αν εννοούμε τον ίδιο θόρυβο. Εικάζω ότι θα είναι από τους μηχανισμούς της δόνησης; Δεν έχω ιδέα.

Καλά, τι κάνεις όταν παίρνεις νέες συσκευές; Τις κουνάς να δεις αν κάνουν θορύβους; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ακούγεται, δεν ξέρω αν εννοούμε τον ίδιο θόρυβο. Εικάζω ότι θα είναι από τους μηχανισμούς της δόνησης; Δεν έχω ιδέα.

Καλά, τι κάνεις όταν παίρνεις νέες συσκευές; Τις κουνάς να δεις αν κάνουν θορύβους; :D

 

Χαχαχα. Όχι, απλά μου έπεσε το controller απ το μισό μέτρο περίπου(καταραμένο skyrim) και δεν θυμάμαι αν έκανε αυτό τον πολύ μικρό θόρυβο και πριν. Μάλλον για το ίδιο πράγμα όμως λέμε, δεν είναι θόρυβος πλήκτρων είναι κάτι από μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα. Όχι, απλά μου έπεσε το controller απ το μισό μέτρο περίπου(καταραμένο skyrim) και δεν θυμάμαι αν έκανε αυτό τον πολύ μικρό θόρυβο και πριν. Μάλλον για το ίδιο πράγμα όμως λέμε, δεν είναι θόρυβος πλήκτρων είναι κάτι από μέσα.

ισως οπως σου επεσε κατω να εσπασε κανα μικρο πλαστικο κομματι απο το μεσα μερος του joystick, πχ τα dualshock εσπαγαν συνεχεια οι βασεις στο εσωτερικο του χειριστηριου οπου εποιαναν οι βιδες.σου το λεω γιατι τοσα χρονια εχω σπασει και εχω σπασει χειριστηρια και εχω ανοιξει αλλα τοσα οποτε εχω γινει εξπερ σαυτα. :-D

το ξερω ειναι σπαστικο να ακους τετοιον θορυβο απλα αν παιζει και ειναι κομπλε μην δινεις καν σημασια (οσο και να μην θελεις να δωσεις σημασια θα κουνας που και που το χειριστηριο για να δεις αν ακομη κανει αυτο τον θορυβο, εγω τουλαχιστον παντα αυτο κανω,καποιες φορες οταν ακουγοτανε πολυ ξεκιναγα και κουναγα με πολυ δυναμη το χειριστηριο μπας και παει και σκαλωσει πουθενα αυτη η μλκιτσα που εσπασε ετσι ωστε να μην ακουγετε :-D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις όλοι την βία που έχετε μέσα σας πάνω στα καημένα τα χειριστήρια την βγάζετε? Είναι και ακριβά τα άτιμα!

 

Αυτός είναι και ο λόγος που όταν, μια φορά κι ένα καιρό, έπαιζα Colin McRae 2 με ακριβή τιμονιέρα Thrustmaster Ferrari, προτιμούσα να κοπανάω το κεφάλι μου στη διπλανή ντουλάπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε παιδιά δεν νομίζω να έσπασε κάτι, το είχα αφήσει στο γόνατο μου και έπεσε. Ακούγεται ελάχιστα ενα "τσικ-τσικ" όταν το κουνάω πάνω κάτω με δύναμη. Δεν ακούγεται όταν το κουνάω χαλαρά. Τα δικά σας είναι εντελώς αθόρυβα; Όπως αναφέρθηκε αλλα και έχω διαβάσει μάλλον είναι ο μηχανισμός της δόνησης και είναι φυσιολογικό. Για κουνήστε λίγο πάνω κάτω τα controller σας να μου πείτε :P

 

nzeppos έλιωσα ρε φίλε

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bungie Says Xbox Live Would Be Dead Without Halo

While Bungie may not exactly be at the helm of the Halo franchise anymore, that hasn't stopped the company from being quite vocal about their position in the gaming industry. As Microsoft gears up to celebrate the tenth anniversary of its online gaming network known as Xbox Live, the former Halo designers had quite a few interesting words to say about how they helped to maintain the service's success.

 

Ouch..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι και ο λόγος που όταν, μια φορά κι ένα καιρό, έπαιζα Colin McRae 2 με ακριβή τιμονιέρα Thrustmaster Ferrari, προτιμούσα να κοπανάω το κεφάλι μου στη διπλανή ντουλάπα.

τελικα ολοι τα ιδια κανουμε. :P

μονο βαθουλοματα δεν εχω κανει στην ντουλαπα παιζωντας ps2 (wwe και ποδοσφαιρακια).

 

Εγώ απλά βρίζω και έχω το κεφάλι μου ήσυχο :P

καλα αυτο ειναι το στανταρ, αλλα καπου θελω να εκτονοθω, δεν μπορω δλδ με καθε μλκια που γινετε να καθομαι και να κοιταζω την τηλεοραση...μου γυρναει το μυαλο.και κυριος φταινε αυτα τα ατιμα τα ποδοσφαιρακια.με αλλα παιχνιδια απλα βριζω, σπανια να πεταξω joystick αλλα με τα ποδοσφαιρακια δεν αντεχω, μονο απτο μπαλκονι δεν εχω πηδηξει ακομη αλλα που θα παει.... :P

 

Εγώ έχω μαξιλάρι πρόχειρο δίπλα μου όταν παίζω Demon's Souls πάντως. Δεν είμαστε για έξοδα τώρα :P

μπα με το μαξιλαρι φοβαιμαι μην παρω και τιποτε αλλο παραμαζομα και ποιος ακουει την γκρινια μετα...

μια φορα ειχα πεταξει ενα μπουκαλακι (πλαστικο) που ειχα διπλα μου και το εσκασα στον τοιχο, ε το μπουκαλι εσκασε και τα εκανα ολα στον διαδρομο πουτ@ν@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...