Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
koita kathe campaign exei thn dikia touo perioxh. gia na synanththoun dio pextes se mia perioxh prepei na exoun kai to antistixo campaign kai oi dio

Δηλαδή αν θέλω να συστήσω σε κάποιον το παιχνίδι για να παίξουμε μαζί, θα πρέπει να έχουμε το ίδιο expansion; embarassed.gif

 

Τί είναι το campaign; picknose.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

campaign = expansion kathe gw mexri twra htan stand alone den xreiazotan kapoio allo kai eixe to diko tou campaign. etsi px an paizeis esi mono nightfall kai thes na peis se kapoion na to ksekinisei gia na paizete mazi prepei na parei kai aytos to nightfall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φίλε jimara και εγώ έτσι παίζω στον ελεύθερο χρόνο μου.

Αν σε ενδιαφέρει guild εντελώς χαλαρό είμαστε μια παρέα που έχουμε φτιάξει ένα. Αν θέλεις pm με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε jimara και εγώ έτσι παίζω στον ελεύθερο χρόνο μου.

Αν σε ενδιαφέρει guild εντελώς χαλαρό είμαστε μια παρέα που έχουμε φτιάξει ένα. Αν θέλεις pm με.

 

Θα ξεκινήσω σε κανά μήνα γιατί τώρα τρέχω με τη δουλειά. ΝΑ με περιμένεις όμως. Ξέρεις που μπορώ να τα βρώ όλα μαζί?Βγαίνει σε ένα πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...

Γεια σας παιδια , θελω να ροτησω ενα - δυο πραγματα . Πριν καμποσο καιρο ειχα παρει το guild wars να το δοκιμασω μιας και δεν ειχε και monthly fee παρολα αυτα ηταν η εποχη που βγηκε το factions οποτε πηρα αυτο κατεφθειαν . Ομως το ειχα βαρεθει και ετσι το σταματησα , αλλα τωρα που ειδα οτι εχουνε βγει αλλα 2 expansions και ειδα γενικως αρκετα improvments λεω να το ξαναπαιξω... Ακουστε το προβλημα τωρα . Εφοσον εγω εχω το factions και δεν ειμαι σιγουρος αν θα αγορασω αυτο το μηνα και τα αλλα 2 , θελω να ξερω τη χανω απο τα αλλα 2 και ποιες ειναι οι διαφορες , επισης θελω να μαθω οτι ας πουμε για παραδειγμα οτι εχω το factions και δεν εχω τα αλλα 2 ...πρεπει να παρω και το nightfall η να παρω κατεφθειαν το επομενο του ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Εγώ έχω όλες τις καμπάνιες και κάθε μια είναι διαφορετική απο την άλλη! Το κακό με το Factions είναι οτι δεν σου δίνει τη δυνατότητα να ξεκλειδώσεις ήρωες. Στο Nightfall απο ήρωες γίνεται πανηγύρι αλλά είναι πολύ πιο δύσκολο και χρονοβόρο απο το Factions! Το Prophecies έχει πολλά skills για τους κύριους χαρακτήρες του παιχνιδιού: Warrior, Necro, Monk, Mesmer, Ranger αλλά και το Eye Of The North σκίζει και έχει και κάτι Armor απίστευτες.

Εγώ προσωπικά λατρεύω το Nightfall και τον Dervish σαν χαρακτήρα. Εχει βγεί τώρα και Collectors Edition που συμπεριλαμβάνει όλες τις καμπάνιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό game και για μένα με το καλύτερο pvp σύστημα που υπάρχει σε τέτοιου είδους παιχνίδια. Δυστηχώς η ncsoft δεν έχει ανακοινώσει ακόμα τίποτα για το gw2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ανοίγω αυτό εδώ το θέμα για δύο λόγους:

α. Είδα σε άλλο thread ότι υπάρχει έντονο ενδιαφέρον -αλλά και αρκετή άγνοια!- για το εν λόγω παιχνίδι, και

β. Για να μη φωνάζει ο Tuko ότι συζητάμε εκτός θέματος ;)

 

Για όσους λοιπόν ενδιαφέρονται για το Guild Wars (τόσο το πρώτο και τα 3 campaign/expansion του όσο και για το επερχόμενο GW2), ας τα λέμε εδώ.

 

Ερωδιέ, έχεις το λόγο...

:o

 

ΥΓ Νομίζω ότι μπορώ να βρω ένα guest key για το παιχνίδι. Που θα βρεις τον client όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...