Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία μόλις πάω σπίτι θα σου στείλω τα κλειδιά Ερωδιέ.

Εμένα ο top χαρακτήρας μου είναι ο Dervish και τα μυαλά στα κάγκελα. Χθες το βράδυ έφτιαξα και μια Paragon να δώ πως πάει αγόρασα και ένα green spear και είναι φτιαγμένη έτοιμη για αρχή.

Ο Assassin είναι χαρακτήρας Factions και αν ξέρεις να τον παίζεις κάνει solo τα πάντα και τους πάντες, είναι πολύ δύναμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ωραία μόλις πάω σπίτι θα σου στείλω τα κλειδιά Ερωδιέ.

Εμένα ο top χαρακτήρας μου είναι ο Dervish και τα μυαλά στα κάγκελα. Χθες το βράδυ έφτιαξα και μια Paragon να δώ πως πάει αγόρασα και ένα green spear και είναι φτιαγμένη έτοιμη για αρχή.

Ο Assassin είναι χαρακτήρας Factions και αν ξέρεις να τον παίζεις κάνει solo τα πάντα και τους πάντες, είναι πολύ δύναμη!

 

Αθηνά, σ' ευχαριστώ πολύ για τα κλειδιά που μου έστειλες.

 

Λόγω έλλειψης χρόνου, δεν κατάφερα να ασχοληθώ αρκετά με το παιχνίδι, αλλά δυστυχώς η πρώτη γεύση που πήρα είναι πικρή.

Με χάλασαν πολύ τα γραφικά του, αλλά και οι κινήσεις στις διάφορες μάχες.

Θα είναι άδικο να το κρίνω με μιά επιπόλαιη ματιά, οπότε μόλις μπορέσω, θα του δώσω άλλη μία ευκαιρία. ;)

 

(Πιθανώς να χαλάστηκα, γιατί περίμενα κάτι αντίστοιχο του WoW. Τεσπα, ίδωμεν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδια!

 

Θέλω να δοκιμάσω το παιχνίδι...αλλά απο οτι βλέπω ως minimum απαιτήσεις δίνει 512 ραμ....και εγώ έχω τόσο...λέτε να έχω κανένα πρόβλημα?

Ρωτάω επειδή στο lineage ελεγε minimum 512 και κολούσε σα τρελό :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα είναι οτι το μηχάνημα...είναι λαπτοπ οπότε δε μπορώ να κάνω μεγάλες αλλαγές :-(...δεν άλλαξα τόσο καιρό επειδή δε παίζω παιχνίδια

Ακούω όμως συνέχεια για το gw και έλεγα να δοκιμάσω

Το wow το σηκώνει άνετα...αλλά για το gw δε νομίζω :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έχεις πρόβλημα το σηκώνει μια χαρά. Κι εμένα το laptop μου έχει 512 και παίζει άνετα το παιχνίδι.

Ερωδιέ δεν είναι σαν το WoW το Guild Wars. Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσουν τα γραφικά του WoW βέβαια και δεν μου αρέσει και σαν παιχνίδι, γούστα είναι αυτά! Κι εμένα στην αρχή μου πήρε καιρό να συνηθίσω το gameplay αλλά τώρα το διασκεδάζω. Αν θες καμιά βοήθεια πες μου σε ποιά καμπάνια είσαι να δώσουμε ενα ραντεβού να βρεθούμε in game!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά...έχεις κανείς κανένα ξέρετε που όταν το αγοράζεις σου δ'ίνει να το δοκιμάσει και φίλος...για να το δοκιμάσω μη το παίρνω άδικα :-)

 

Όποιος έχει σας παρακαλώ ας μου πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω δώσει κανένα trial key σε κάποιον, αλλά έχω ξεχάσει και πού τα βρίσκουμε.

 

Όποιος θυμάται, ας μου πει πώς να βρω τα δικά μου για να δώσω στον από πάνω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέσα στο κουτί που είναι το παιχνίδι τα έχουν παντα αυτά τα trials

 

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου :-)

 

και κατι αλλο

ρε παιδιά πήγα στο site του παιχνιδιού το κατέβασα και δεν έκανε ούτε 10 λεπτά να το κατεβάσει... 106 μβ περίπου ήταν απο οτι θυμάμαι

Έχω μπει τώρα κανονικά στην screen για login αλλά δεν έχω account :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι μέσα στο κουτί, είσαι άτυχος, γιατί το κουτί δεν το έχω εδώ και δε θα το έχω για καιρό.

 

Έχω όμως την εντύπωση ότι δεν είναι στο κουτί, αλλά τα βρίσκαμε ή με κάποια επιλογή στο game ή από το site. Λογικά πάντως κάποιος άλλος που παίζει θα μπορεί να μας πει.

 

Το παιχνίδι είναι απροσδιόριστου μεγέθους και το απαραίτητο περιεχόμενο κατεβάζεται την ώρα που παίζεις (ή που πας από περιοχή σε περιοχή) και ενσωματώνεται στο archive. Ό,τι κατέβασες ως τώρα είναι ο πυρήνας του παιχνιδιού και το login map. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μετά το login. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωωωωω!!! χαχαχαχαχα:lol: λέω και γω...τι παιχνίδι είναι αυτό

 

και τα αρχεια που κατεβάζονται όταν παίζεις...δε σου κολλάνε το παιχνίδι? :confused:

 

πάντως όποιος έχει κανένα trial ας το πει...θέλω πολύ να καώ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κολλάει. Απλά θα δεις ένα loading screen όταν μπεις σε μια πόλη για παράδειγμα. Αν λείπουν αρχεία θα τα κατεβάσει, αν δε λείπουν θα ανοίξει κατ' ευθείαν την πόλη. Βέβαια, κατέβασμα γίνεται και στο background την ώρα που παίζεις, αλλά (ευτυχώς) δεν προκαλεί lag.

 

Πάντως είναι πολύ καλό σύστημα έτσι όπως το έχουν κάνει, γιατί updates (είτε στο περιεχόμενο του game είτε στον πυρήνα) υπάρχουν κάθε 2-3 μέρες, επομένως δε θα αναγκαστείς π.χ. να έχεις αποθηκευμένο όλο τον κόσμο του GW αν για κάποιο λόγο περιφέρεσαι μόνο σε μερικές περιοχές (πχ σε PVP αρένες :devil: ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι

όντως πολύ καλό ακούγεται,και πρώτη φορά το ακούω αυτό σε mmo

 

Να είχε όμως και κανένα free trial για δοκιμή όπως έχει το eve και το wow ........θα ήταν ακομα καλύτερα τα πράγματα :rolleyes:

 

 

και κάτι άλλο

μόλις το παρατήρησα

στο login screen κάτω δεξιά έχει μία αστραπή και όταν βάζεις απο πάνω τον κέρσορα δείχνει να κατεβάζει κάτι....ως τώρα έχει κατεβάσει 265 mb....το παιχνίδι κατεβάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...