Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους!!! :-D

 

Τον client τον κατέβασα χθές το βράδυ και διάβασα στο επίσημο site του GW, ότι υπάρχουν guest keys για όσους αγοράζουν οποιαδήποτε GW καμπάνια, για να τα δωσουν σε φίλους και γνωστούς. (Κάτι αντίστοιχο με το WoW).

 

Οπότε το μόνο που μου λείπει για να ξεκινήσω είναι ένα guest key κι αν είναι τόσο καλό όσο τα βιντεάκια που είδα, τότε φεύγω σφαίρα να το αγοράσω.

 

Guild Wars 2 πότε περιμένουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το game έχει το καλύτερο pvp σύστημα που υπάρχει σε όλα τα mmorpg αν και το gw δεν είναι τόσο καθαρό mm πάντως είναι σίγουρα rpg έχει φοβερά γραφικά και πανέμορφα quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι ειναι χωρις συνδρομη και εχει υπεροχα γραφικα και αρκετους ελληνες τα λεει ολα.

και φυσικα το pvp που ειναι εθιστικο αλλα θελει και καλη συνεργασια.

gw 2 επισημα ακομα αγνωστο.

δικια μου εκτιμηση με οσα εχω διαβασει τελος του 2009 μια πιθανη ημερομηνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι σε ελληνικό guild Ερωδιέ πέσμου το όνομα του χαρακτήρα σου και σε ποιά καμπάνια τον έχεις για να ψάξω να σε βρώ. Ας δώσουμε σημείο συνάντησης Kamadan ή Ascalon ή Shing Jea Monastery ανάλογα ποιά καμπάνια έχεις. Ανυπομονώ να παίξουμε μαζί και να σε βοηθήσω, θα το λατρέψεις το παιχνίδι! Στείλε μου πμ θα περιμένω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ,ωχ,ωχ, αγριεμένη η Αθηνά. Αθηνά, δεν έχω αγοράσει καμπάνια ακόμα, κι έψαχνα για trial key. Μήπως σου έχει παραπέσει κανένα? Προτεινέ μου και ποια καμπάνια να αγοράσω και θα σου είμαι ευγνώμων αν με καθοδηγήσεις. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω φανατικα 2 χρονια τωρα και δε το αλλαζω με κανενα και εγω κολλησα τη φιλη athinamj παιζουμε 2 βαρδιες εγω μεσημερι-απογευμα και εκεινη βραδυ !Ειμαστε σε Ελληνικο guild officers τους Cub http://www.freewebs.com/cubgr/ σε μεγαλο Ελληνικο alliance ελατε περναμε πολυ ομορφα !Κοιτα καμπανια η πιο ωραια αλλα και η πιο δυσκολη ειναι το nightfall προτεινω ομως να αγορασεις ολη τη τετραλογια μονο με 43 ευρω να σαι πληρης και να 'χεις και καποια εξτρα δωρακια ....

δες http://www.skroutz.gr/s/54482/Guild-Wars-:-The-Complete-Collection.html

επισημο σαϊτ youtube

 

http://www.youtube.com/user/arenanetofficial?&ytsession=Atf0Ep7m_slNrq6dW5Qsrp7HZz6x_pVXtYEgWQlOea7jHeaJDybEXbAOccrBnRBdbQkKXZ_pDCIG-e92_J55OCU3khU0hqp87u4L1VYGpw2Bsb3gBNriRPYa4n_ZGYxGYMHXEe0IwuYE5L7gnmtYMeiZj3RXeBnPx75oq9IXW9HZPfEWP6QWiFwRi-dA8ArsduKP0FR_w2j3p9a4zmCA50DwFsMCRrGuwiTz6zf95f6t89WUhamNVlvWHyREUtAcs_xG2SxzO4qD0RWhLeVqog==

 

clip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eρωδιέ θα κοιτάξω να δώ αν έχω κανένα trial key θα το πώ και στη Σοφία και στον αρραβωνιαστικό μου να ψάξουν αν έχουν και θα σε ενημερώσω. Εγώ πάντως θα σου έλεγα να πάς σε ένα internet cafe να το δοκιμάσεις αν θες πριν την αγορά αν δεν βρεθεί κλειδί! Πάντως πάρε το πακέτο με όλες τις καμπάνιες αξίζει και με το παραπάνω! Εμένα η αγαπημένη μου είναι Nightfall σου δίνει και πολλούς ήρωες για βοήθεια αλλά η μητέρα είναι το Prophecies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eρωδιέ θα κοιτάξω να δώ αν έχω κανένα trial key θα το πώ και στη Σοφία και στον αρραβωνιαστικό μου να ψάξουν αν έχουν και θα σε ενημερώσω. Εγώ πάντως θα σου έλεγα να πάς σε ένα internet cafe να το δοκιμάσεις αν θες πριν την αγορά αν δεν βρεθεί κλειδί! Πάντως πάρε το πακέτο με όλες τις καμπάνιες αξίζει και με το παραπάνω! Εμένα η αγαπημένη μου είναι Nightfall σου δίνει και πολλούς ήρωες για βοήθεια αλλά η μητέρα είναι το Prophecies!

 

Μήπως η guild σου Αθηνά, είναι το σόι σου όλο? :lol:

 

Σε ευχαριστώ πολύ για το κόπο σου και θα σου ήμουν υπόχρεος αν μου έβρισκες ένα κλειδάκι... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

erodie εχω κατι ξεχασμενα κλειδια απο τα 3 campains που ειχα αγορασει.

δεν ξερω αν εχουν ληξει εγω θα σου τα δωσω παντως.

πες μου το mail σου να σου τα στειλω το βραδακι μετα της 11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωδιέ μου σου βρήκα κι εγώ 3 κλειδιά αλλά δεν μπορώ να σου στείλω πμ γιατί δεν μπορείς να λάβεις άλλα μηνύματα, άδειασε λίγο! :-D

Σε περίπτωση που δεν ισχύουν τα 3 κλειδιά του παιδιού που ήδη σου έστειλε πες μου να σου στείλω αυτά που έχω εγώ! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω αν παίζετε ακόμα το GW? Εγώ είχα αγοράσει το αρχικό (Prophecies) τότε που είχε πρωτοβγεί (έσβυσα 3 κεράκια πριν κάτι μήνες!) και μετά -όταν έπεισα/έψησα και κάτι φίλους και τους έμπασα στο τριπάκι- αγόρασα και το GWEN. Πιστεύω ότι είναι το καλύτερο όλων, ιδίως από πλευράς ηρώων. Ωστόσο πολύ θα ήθελα να δοκιμάσω τον Dervish αλλά και τον Assassin, οπότε: Nightfall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω αν παίζετε ακόμα το GW? Εγώ είχα αγοράσει το αρχικό (Prophecies) τότε που είχε πρωτοβγεί (έσβυσα 3 κεράκια πριν κάτι μήνες!) και μετά -όταν έπεισα/έψησα και κάτι φίλους και τους έμπασα στο τριπάκι- αγόρασα και το GWEN. Πιστεύω ότι είναι το καλύτερο όλων, ιδίως από πλευράς ηρώων. Ωστόσο πολύ θα ήθελα να δοκιμάσω τον Dervish αλλά και τον Assassin, οπότε: Nightfall.

 

παιζεται μια χαρα για πολυ fan του team pvp.προσοχη οχι του solo pvp (του στυλ ειμαι level 100 πισω και σας εφαγα).

 

2 campaign=faction εκτος απο τους 6 βασικους εχει και assasin(dual daggers o legomenos hit and run),ritualist( i allios shaman epikalite pneumata)

3 campaign=nightfall εκτος απο τους 6 βασικους εχει και dervish (o xaros me to drepani .paragon(akontio kai aspida kati san paladin)

 

καθε campagin εχει τα δικα του elite skills που δεν υπαρχουν σε αλλα συν και μερικα απλα skills.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...