Προς το περιεχόμενο

Oλυμπιακός


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ποσο πιο ευκολο πια ?

φετος τελιωσε τα Χριστουγεννα

του χρονου την 28η?

η μονη λυση για να εχει ενδιαφερον θα ειναι να κανουμε επεισοδια και να ξεκιναμε με -15 βαθμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αλλά ήταν καλή... Ακόμα θυμάμαι εκείνη την βροχερή βραδιά στο ΟΑΚΑ.. Πριν τον αγώνα έγραφα μια εξέταση και μετά θα πήγαινα για πρώτη φορά στη ζωή μου γήπεδο να δω Ολυμπιακός - Γιουβέντους.... Το τι έγινε μέσα στο γήπεδο μόλις μπίκε το γκολ δεν περιγράφεται...αλλά πολύ πίκρα ρε παιδί μου μετά... Τέτοιες ευκαιρείες λίγες φορές τις έχει μια ελληνική ομάδα... Ελπίζω να ξαναδούμε κάτι τέτοιο...:)

 

Άσε,πολύ πίκρα και πολύ ξύλο...

Ήμουν φαντάρος τότε στη κόρινθο,ήθελα κάνενα 5μηνο να απολυθώ και μας είχαν με νέους μαζί τότε στο ΚΨΜ(νεοσύλλεκτοι αυτοί γάρ)για να δούμε τον αγώνα.Έκαναν το λάθος να πανηγυρίσουν (εν χορώ στη βροχή μάλιστα) το γκόλ του Κόντε...

Δε μπορείς να φανταστείς πόσες καρέκλες έφαγαν μετά και γενικώς τι σύρραξη επακολούθησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα 1. ο Σίμουνιτς δεν έχει έρθει ακόμα... 2. Και ο Conceisao ήταν όνομα και πήγε στον ΠΑΟ και έφυγε νύχτα...

 

Το θέμα είναι πως θα παίξει μέσα στην ομάδα...γιατί άμα είναι μόνο όνομα δεν μου λέει τίποτα... Μπορεί ένας άγνωστος πιτσιρικάς να παίζει καλύτερα... Για αυτό γίνεται η προετοιμασία το καλοκαίρι... Όλη η δουλειά εκεί πρέπει να γίνει... Ειδικά αν σκεφτείτε ότι οι πρώτοι αγώνες τοθ CHampions League είναι πολύ νωρίς όταν ακόμα οι ομάδες δεν είναι φορμαρισμένες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γκολ της Λαρισας παντως ηταν μαιμου και τα 2 νομιζω

το πεναλτυ ηταν καθαρο τζαρτζαρισμα με τον ωμο του Σουρερ

και το αλλο 2 παικτες 2 μετρα οφσαιντ

παρολαυτα ολοι εβριζαν τον διαιτητη οτι ειχε κοκκινη φανελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γκολ της Λαρισας παντως ηταν μαιμου και τα 2 νομιζω

το πεναλτυ ηταν καθαρο τζαρτζαρισμα με τον ωμο του Σουρερ

και το αλλο 2 παικτες 2 μετρα οφσαιντ

παρολαυτα ολοι εβριζαν τον διαιτητη οτι ειχε κοκκινη φανελα

Γιά το 2ο γκολ μου έκανε εντύπωση που έδειξαν 4-5 replay από την πλαϊνή κάμερα που φαινόταν πεντακάθαρα ότι ήταν 2 παίκτες offside (ο σκόρερ και άλλος ένας που δεν επιρρέαζε), αλλά ο τύπος που έκανε την περιγραφή δεν "πρόσεξε" τίποτε. Το μόνο που είπε καμιά δεκαριά φορές ήταν γιά το λάθος του Πάντου. Αλλά αφού δεν ευννοήθηκε ο Ολυμπιακός από αυτή τη φάση, είμαι σίγουρος ότι ήταν ανθρώπινο λάθος. Αν το είχε βάλει ο Ολυμπιακός αυτό το γκολ, θα ήταν το μόνο θέμα συζήτησης από χθες το βράδυ :mrgreen:

 

btw, αφού αρχίσαμε να μοιράζουμε βαθμούς αριστερά και δεξιά, ελπίζω να δώσουμε το "τρίποντο" και στην ομάδα του Λεμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε και σώσε ο Ολυμπιακός...όσο νωρίτερα τελειώνουμε το εκάστοτε πρωτάθλημα, τόσο μεγαλύτερη κι η απόσβεση του Σώκρατες. Εδώ τα "καλά" ματς! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μωρε οταν αδικειται ο Ολυμπιακος δεν τρεχει τιποτα

ενα λαθος πλαγιο να δωθει σε μας γινονται 100 δικες της Δευτερας βγαινουν παραγκες....................

Μαζαρακο εισαι τρελα με την κοκκινη φανελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,ο Ανατολακης

 

Πλακα πλακα παρε

 

Μπουτινα

 

Ζεβλακοφ-Ανατολακης-Σιμουνιτς-Ντομι

 

Τουρε-Τζορτζεβιτς-Νε-Ριβαλντο

 

Κωνσταντινου-Οκκας(που ειναι Κυπριοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορείς να φανταστείς πόσες καρέκλες έφαγαν μετά και γενικώς τι σύρραξη επακολούθησε...

 

Ναι άσε με να φανταστώ. Έφυγαν τρέχοντας για το Διοικητήριο για να προστατευτουν και υπό τον τρόμο για τους μενόμενους γαύρους έβαλαν τον επόπτη που ήταν εκείνη την ημέρα ο Αξιωματικός του 1ου γραφείου να τους ετοιμάσει τα χαρτιά για αναβολή.

 

Πάντα ρε φούστη μου ο πύρινος λαός του Θρύλου βαράει, δέρνει και οι άλλοι απλώς τρέχουν....

Τσικ τσικ τσικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...