Προς το περιεχόμενο

Oλυμπιακός


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασε, σήμερα διάβασα οτι ο σόλιντ είπε διακριτικά στον πανμέγιστο [/b']Ντανι οτι δεν τον πολυυπολογίζει. Αν φύγει θα έχουμε ΠΕΝΘΟΣ στο fight club.

δεν θα τολμησει να το κανει αυτο ο Σολιντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ασε, σήμερα διάβασα οτι ο σόλιντ είπε διακριτικά στον πανμέγιστο [/b']Ντανι οτι δεν τον πολυυπολογίζει. Αν φύγει θα έχουμε ΠΕΝΘΟΣ στο fight club.

Δηλαδή έπρεπε να του το πει κιόλας; Λες να μην το είχε καταλάβει τόσο καιρό; :lol:

Το θέμα είναι ότι συμβόλαιο σαν αυτό που έχει ο Dani (750-800 χιλιάδες νομίζω) δεν πρόκειται να βρει αλλού και αυτό που μένει να δούμε είναι αν προτιμάει τα πάρει και να κάθεται ή να παίρνει λιγότερα (εως πολύ λιγότερα) και να παίζει (σε καμιά segunda division ή σε κανένα πρωτάθλημα χειρότερο από το δικό μας, αν υπάρχει κάτι τέτοιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά σιγά απογυμνώνεται ο Ολυμπιακός από τους εκπάγλου ομορφιάς ποδοσφαιριστές-μοντέλα και φοβάμαι πως θα μείνουμε με τη φάτσα του Πάντου. Ευτυχώς που υπάρχει κι ο Αντωνάκης να κρατάει τα μπόσικα και διατηρούμε άθικτες τις προσβάσεις μας στο γυναικείο πληθυσμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dim_b, εννοείται οτι το χει καταλάβει απλά το στυλ του σόλιντ είναι πιο διπλωματικό-ήπιο και δε του το λέει στα ίσια.Και ούτε η ποδοσφαιρική του αξία θα λείψει από τον ολυμπιακό. Απλά για τον Boυga,εμένα και όλο το κοινό του fight club ο ντάνι είναι κάτι παραπάνω από έναν απλό ποδοσφαιριστή του ολυμπιακού :-)

 

@blueviper, μόλις καταλάβει ο κόκκαλης την αποστροφή του γυναικείου κοινού, θα χτυπήσει αμέσως μεταγραφές Σώμερ,παρθένη,φραγκολιά και θα καθαρίσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω Comb...δεν ξέρω...είναι κι εγωιστής ο Σώκρατες. Ελπίζω να καταλάβει πως σιγά σιγά η υποστήριξη του "ασθενούς" φύλου εξανεμίζεται με κάτι τέτοιες αποφάσεις και να πράξει τα δέοντα. Τώρα αν φέρει τους προαναφερθέντες το πιθανότερο είναι να καταντήσουμε το κλουβί με τις τρελές...θα αντιπρότεινα Σουγκλάκο που αναδύει λιμανίσια βαρβατίλα και το Μπιμπίλα για να αναδείξουμε και την πρωτοπόρα αισθητική μας ανοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά για τον Boυga,εμένα και όλο το κοινό του fight club ο ντάνι είναι κάτι παραπάνω από έναν απλό ποδοσφαιριστή του ολυμπιακού :-)

Σίγουρα θα λείψουν από το fight club και ο Ντανι και ο Λέμενς, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα βρεθούν άλλα παλτά γιά τον επόμενο βαρύ χειμώνα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα λείψουν από το fight club και ο Ντανι και ο Λέμενς, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα βρεθούν άλλα παλτά γιά τον επόμενο βαρύ χειμώνα :lol:

 

Καλά από παλτά δεν είχε ποτέ έλλειψη η Ελλάδα.(Παντώς είδους)

 

Blueviper, o σουγκλάκος και η λιμανίσια βαρβατίλα του είναι για ελλάδα.Εγώ ανέφερα Σώμερ κτλ για να κάνει και κάτι παραπάνω στην Ευρώπη ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα λείψουν από το fight club και ο Ντανι και ο Λέμενς,

ποιος στο ειπε αυτο?το οτι θα φυγουν,δεν σημαινει οτι θα τους ξεχασουμε κι'ολας.παντα θα μαθαινουμε νεα τους απο το fight club καθε βραδι στις 22:00.

 

ΥΓ.ελπιζω να διοργανωσουμε ενα φιλικο με την μπαρτσελονα,προς τιμην τους!γιατι και το αξιζουν,και το αξιζουμε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τι κανανε και αξιζουνε;

ο ντανι φιλε,εβαλε 3 γκολ στο κυπελλο,και ηταν πρωτος σκορερ της ομαδας με 3 γκολ!μην το υποτιμας αυτο σε παρακαλω.ειναι κριμα για το παλικαρι,για την προσπαθεια που εκανε!

ο λεμενς,δεν προσφερε τα αναμενομενα,αλλα οφειλουμε να υποκληθουμε στην ποδοσφαιρικη του αξια.μην ξεχνας,οτι μπορει να μην επαιξε και πολυ,αλλα ηταν παντα ετοιμοπολεμος στον παγκο,για παν ενδεχομενο!

λιγα ειναι για σενα αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...