Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ok βρηκα τη λυση και περασα τους Δελφους.lol! ηταν ευκολο

Κατι αλλο που δεν ειχα καταλαβει ηταν πως να χρησιμοποιω τις μαγικες δυναμεις αλλα μετα τυχαια εκανα δεξι κλικ πανω σε ενα empty slot και το βρηκα! τωρα ειναι πολυ πιο ευκολα να σκοτωνω τα τερατα, και μου αρεσει πιο πολυ.

Με το patch 1.8 και το exe για να παιζει χωρις cd ειναι αψογο ,χωρις να κρασαρει ποτε

(εχω 6600gt ,cpu 1,5 gb dual channel ,p4 3,2 prescott) εχω τα settings:

1024x768, ολα medium εκτος τα shadows που τα εβαλα low ,και παιζει αψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

eblala to patchaki 1.08 mazi me to neo dvd no crack apo releoaded team kai den mou exei crasharei oute mia fora!!! mono pou to game ekei pou mporei na crashare prin twra apla kanei kolimata xwris na me petaei eksw (pali kala)

meta apo kamposes wres game mou mayrise ta grafika (mallon kati ginete me thn diaxeirisi ths mnhmhs apo to game) alla me ena restart ola epanhlthane

 

 

to game to termatisa edw kai kamia 10aria meres kai mou fanike poly eukolo

to mono "mistiko" einai heal , heal , heal A! kai heal :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κολλησει στην πολη των Δελφων και δεν ξερω που να παω.

Πηγα στη σπηλια μετα την πολη των Δελφων' date=' σκοτωσα ενα τερας και δεν ξερω που θα παω τωρα .[/quote']

 

 

 

 

μεσα απτην σπηλια εχει εξοδο,οχι απο εκει που μπαινεις απτην αλλη,ψαξτο λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβαμαι οτι και εγω την ειχα πατησει ετσι,στον πρωτο χαρακτηρα που εφτιαξα ολο κρασαρε. Εφτιαξα αλλον και με πεταει εξω πολυ σπανια(αλλα συνεχιζει να με πεταει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινα Warlock lvl 10 (Spirit + Rogue)

και είμαι έξω από τους Δελφούς και σκοτώνω σχετικά δύσκολα..

Αρχίζω να πιστεύω ότι έκανα βλακεία με το Rogue..

:P

 

 

 

μπα και εγω εξω απο τους Δελφους που εφτασα και ημουνα level 12 με σκισαν αμεσως. Απλα στην πεφτουνε ολοι μαζι και δεν προλαβαινεις να τους σκοτωσεις ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia den exo katalavei apolita kati,an kaneis save me to save tou paixnidou se kapoio shmeio kai meta skototheis...kai den synexisis alla kleiseis to game,bgis desktop kai ksanapeksis apo to monadiko save ousiastika...kerdizis tous "xamenous pontous experience" pou ipotithetai oti xaneis an skototheis h trixes katsares....? giati an skotonese lene xaneis expirience...ti isxyei telika kai poso noima exei na kaneis save monos se kapoia shmeia ? eyxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:neutral: Ρε παίδες το παιχνίδι έχει γράψει ιστορία τι λαλακίες ακούω για κρασαρίσματα εγω απο προσωπική εμπειρία πολυ μεγάλη (εμπειρία:???: )

αφού τελείωσα την εγκατάσταση το παιχνίδι δεν ξεκίνησε ΚΑΝ........ Αν είναι δυνατόν. Απορία απο 1,01 πως πήγε 1,08 τα υπόλοιπα 2,3,4,5,6,7 πού είναι???

Ρωτώ γιατι μπόρει κάποιο απο τα προηγούμενα να διόρθωνε κατι γιατι το συγκεκριμενο δεν κανει fix τιποτα απολύτος.. μονο για το multiplayer.

 

Αν κρασάρει μια φορά το παιχνίδι καντε uninstall k ξανά install που θα παεί θα κουραστεί κ θα σταματήσει τα crasharismata..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ρθε λοιπόν καντε ιnstall to παιχνίδι το παίζετε για 5-10 λέπτα εάν δεν κρασάρει καλος.. τότε πάρτε ενα dvd k γραψτε την εγκτατάσταση του παιχνιδιού απο το c:\ ή όπου το κάνατε.. Ετσι την επόμενη φορα που θα crashari k δεν θα παίζει θα κάνετε copy paste το directory:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει patch ανάμεσα από την αρχική έκδοση 1.01 έως 1.08. Ή μπορεί να υπάρχει, αλλά να είναι internal build για δοκιμές μέσα στην ίδια την εταιρία μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...