Προς το περιεχόμενο

Ξεφτυλιστήκαμε με την αποτυχία...


marios1957

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο για τις κινησεις αυτές' date=' το αλκόολ σε κανει να έχεις λιγότερες δυνάμεις να "κανει σα να τη σφάζουνε", παρά της δίνει την ενέργεια να χοροπηδάει σαν κατσίκι. Οπότε το σχόλιο περί "ουισκάκι" είναι μάλλον άτοπο! :) Ρωτα τον οποιονδήποτε διατροφολόγο να σου πει, 2 χρόνια να κάνεις σωστή διατροφή και το σωμα σου έχει την ενέργεια ενός φυσιολογικού σώματος (δηλαδή αγύμναστου) 8 χρονών νεότερο!!!!! Δεν τα λέω εγώ... Η επιστήμη τα λέει με αποδείξεις. Βάλε και το λιώσιμο στο γυμναστήριο που κάνει, και είμαι σίγουρος ότι στο θέμα αντοχής βάζει κάτω πολλά παιδάκια 30 χρονών που κάθονται 9-5 σε ένα γραφείο και μετά σαπίζουν στον καναπέ βλέποντας αηδίες στύλ Fame Story..

 

Δεν λεω οτι δεν παίρνει ναρκωτικά, γιατι πολυ απλά δεν ξέρω, και δεν με αφορά κιολας, άλλωστε στους κύκλους αυτούς ναρκωτικά παίρνει η πλειοψηφία οπότε α) δεν με παραξενεύει και πιο σημαντικό β) ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

 

Πολλή Τατιάνα έπεσε στο bla bla...[/quote']

δεν μιλησα απλα για ουισκακι....αλλα για κοκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πρεζακι εισαι εσυ που εγραψες το θεμα.Ακου εκει πρεζακι.Απορω πως οι moderators ανεχονται τετοιες υβρεις.

 

Σε ενα διαγωνισμο ξεφτυλα δεν μπορεις να ξεφτυλιστεις.Παρολο που δεν ειμαι fun της eurovision,προτιμω να στελνουμε ωραια και αξιολογα τραγουδια,παρα γκομενες με τα μπουτια εξω και να καθομαστε 2-3 μηνες πιο πριν να γλυφουμε τον εναν και τον αλλον για να μας δωσουν ψηφους.

 

Αντι να χαιρομαστε που το τραγουδι ηταν καλο και η ερμηνεια πολυ καλη,αρχιζουμε τις κατηγοριες,λες και πρεπει παντα να βγαινουμε 1οι.Κλασσικο συνδρομο του νεο-Ελληνα που φαινεται κι απο το ποδοσφαιρο.Μονο η νικη μας ενδιαφερει και τιποτα αλλο.Αν δεν νικησουμε ολους τους βγαζουμε αχρηστους.Νοοτροπια υποαναπτυκτων και απολιτιστων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου νά'ναι αρχίζει παγκόσμια περιοδεία η Άννα για να πάρει το αίμα της πίσω. Φήμες ακούγονται για Αλάσκα, Γη του Πυρός, Νησιά Γκαλαπάγκος, Νησί του Πάσχα, Μογγολία, Σιβηρία και τη χώρα του Άη Βασίλη.

 

Από Ελλάδα, θα τιμήσει με την παρουσία της, την Γαύδο, τη Μακρόνησο (για να περάσει μηνύματα), τις Πρέσπες και το τριεθνές στον Έβρο.

 

Κάτι ακούστηκε επίσης, ότι επίκειται μήνυση του Καρβέλα στους Lordi μια και έκλαιγε με μαύρο δάκρυ υποστηρίζοντας ότι του έκλεψαν μια ιδέα που είχε μικρός. Κι όχι μόνο αυτό αλλά ότι οι πρώτοι κλέψαντες ήταν οι Kiss!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεζακι εισαι εσυ που εγραψες το θεμα.Ακου εκει πρεζακι.Απορω πως οι moderators ανεχονται τετοιες υβρεις.

 

Την παλεύεις ρε; Κρίμα που είσαι και παλιό μέλος. Απορείς που οι mods ανέχονται να χαρακτηρίζουμε τη Βίσση πρεζάκι ενώ ταυτόχρονα εσύ χρησιμοποιείς αυτό το χαρακτηρισμό εναντίον άλλου μέλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo Polaki:

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο djskoufos

Λοιπόν,εγώ που ποτέ δεν ήμουν φαν ούτε της Βισση ούτε καμιάς άλλης θέλω να δηλώσω ότι όταν άκουσα το τραγούδι της ανατρίχιασα...

Φοβερή ερμηνία...

Από σήμερα δηλώνω Βισσικός...

Κ σε όποιον δεν αρέσει να πάει να γα@@@θει...Εφόσον η γυναίκα μπορει και το κάνει μπράβο της...

Δείτε και λίγο πιο μακριά απο τη μύτη σας κολλημένοι έλληνες...

Και η Βίσση ήταν έτσι,και η Βίσση ήταν αλλιώς,και ήταν φτιαγμένη και ειχε και ένα μπουκάλι στόν κ@λο της έτσι για να γουστάρουμε...

Δεν χρειάζεται να δείχνετε συνέχεια ότι διαθέτετε το μυαλό του μέσου άνθρωπου...

Αν είναι δυνατόν ποστ με τίτλο <Ξεφτυλιστήκαμε με το πρεζάκι...> ή πόσο μάλλον άποψη ανθρώπου...

Άντε ξεκολλήστε κάγκουρες...Που νομίζετε ότι τα ξέρετε όλα...

Προσωπική μου άποψη έιναι ότι η Άννα ήταν απίστευτη και τα έσπασε...

Έπισεις πάρα πολύ καλό τραγούδι με καταπληκτικό ερμηνευτή ήταν της Ρουμανίας...

 

 

/respect.

Επιτέλους μία ώριμη άποψη...

__________________

P4 3GHz / Abit AI7 / 2GB 400MHz Kingston Ram

X800Pro/ Antec 550W True Control

 

 

Και φαντάσου...

Έιμαι 18...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου επιτρέψεις να κρατήσω τις επιφυλάξεις μου' date='όσον αφορά δημοσιοποιήσεις ισολογισμών κλπ.Δεν είναι δύσκολο να καταλάβει κάποιος πως "μαγειρεύονται" τα νούμερα.

 

Και όχι,δεν πλήρωσα εγώ την Eurovision μέσω Cosm_Ote,μιας και δεν έχω τέτοια σύνδεση.

 

Επίσης,άλλο μεγάάάλο κλάμα είναι αυτό με το ποδόσφαιρο.Αν έκανα κανα αστείο και έκραζα τις επιλογές της διοίκησης της ΕΡΤ για την "αγορά",πόσο λες θα κράταγε το post μου όρθιο;lol

 

Υ.Γ.Ποδόσφαιρο [b']δεν[/b] βλέπω....

 

Το προβλημα δεν ειναι η Cosmote ή ο τελικός του Champions League. Η Cosmote ειναι μια μεγάλη εταιρία που τα κέρδη της της επιτρέπουν να γίνεται μέγας χορηγός σε πολλές διοργανωσεις και εκδηλώσεις. Λες ότι δεν εχεις Cosmote, τί έχεις, Vodafone? Eδω η Vodafone ειναι χορηγός από Ρουβά μέχρι F1... Δηλαδή πρέπει να βγει η γιαγιά μου να φωνάξει ότι δήθεν εκείνη πληρώνει την F1?? Ειναι αστείο!! Και η ΤΙΜ μια απ'τα ίδια βέβαια.

 

Ειναι ακριβώς η ίδια λογική και με την ΕΡΤ, δεν πληρώνεις παραπάνω φέτος επειδή έιχαμε την Eurovision, αυτό προσπαθώ να σου πω. Κοινώς, αν ΔΕΝ γινόταν ο διαγωνισμός αυτός, τα χρήματα αυτά θα μένανε στο ταμείο ή θα δίνονταν για κάτι άλλο.

 

Ακόμα και αν ΔΕΝ βγάζαμε κέρδος απτην Eurovision, τί σε απασχολεί πού είναι χορηγός η EΡΤ απτη στιγμή που δεν σου ζήτησαν περισσότερα χρήματα?

 

Το θέμα των τηλεοπτικών του ΠΑΟ-ΟΣΦΠ ειναι ΠΡΟΚΛΗΣΗ, κυρίως στο ΓΙΑΤΙ να δωσει ΤΟΣΑ λεφτά περισσότερο απτα 4.5εκ ? που έδινε ο άμεσος ανταγωνιστής (στον ΠΑΟ, ενω η ΕΡΤ εδωσε 15!). Ολοι μαζί συμφωνούμε σε αυτό, γιατί δεν θα τα πάρει τα λεφτά της, κοινώς έδωσε πολλά χωρίς κανέναν λόγο και γι'αυτο ειναι κοινωνική πρόκληση. Αλλά η Eurovision εδωσε χρήματα οπότε και δεν εχει κανένα νοημα να γκρινιάζουμε, ούτε φυσικά και να απαιτούμε χρήματα πίσω!!!

 

 

Το οτι δεν βλέπεις ποδοσφαιρο δεν μου λέει τίποτα βρε συ, και εγώ δεν βλέπω F1 τί σημαίνει αυτό?Οτι επειδή δεν βλέπεις ποδοσφαιρο δεν πρέπει να δείξει το Μουντιάλ ας πούμε επειδή έχει δώσει η ΕΡΤ κάποια χρήματα?Λογική είναι αυτή? Με αυτήν τη λογική γιατί πληρώνει φόρους ο Θεσσαλονικιός για το Μετρό μας????Και γιατί πλήρωσα εγώ για τη γέφυρα Ριου-Αντιρίου? Δεν πάει έτσι, υπάρχει κάτι που λέγεται "ανάπτυξη" και "προβολή της χώρας".

 

Εγω μάλιστα τους συγχαίρω που προβάλανε την Ελλάδα τόσο πολύ στα σποτάκια πριν τους διαγωνιζόμενους! Οι στιγμές ήταν σωστά μοιρασμένες στα καθαρά "τουριστικά" αλλά και στις στιγμές της καθημερινότητας, από τις εικόνες στους δρόμους, τα καφενεία, τους ανθρώπους που τρώγανε στις ταβέρνες.. Τουλάχιστον το ελάχιστο που είδα έδειχνε στιγμές απο Ελλάδα, δεν ξέρω τα υπολοιπα τί δείχνανε. Καλό ηταν αυτό μήπως και ακουστεί η χωρα και ανέβει λίγο ο τουρισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μιλησα απλα για ουισκακι....αλλα για κοκα.

 

Πέρα απτην κόκα, είπες

 

ΥΓ.θεωρεις φυσιολογικη την αντιδραση της' date='να πεφτει κατω στο παρκε,και να λεει......everythink i am.....και να κανει σαν να την σφαζουνε?μπωρεις εσυ να κανεις αυτες τις κινησεις,αν δεν εχεις πιει εστω και ενα ουισκακι?μην λεμε οτι θελουμε χριστινα μου.[/quote']

 

Φυσικά και ειπες κοκα, αλλά ανέφερες και το ουίσκι και γι'αυτό απάντησα και στα 2.

 

Τελοσπάντων, το αν ειναι κάποιος πρεζάκι ή όχι δεν έχει κάτι να κάνει με μας. Τον εαυτό του καταστρέφει. Γιατί εσείς τί νομίζετε, οτί τα ατομα του forum αυτού είναι όλα καθαρά? Όλοι σας οι φίλοι είναι καθαροί? Τον φίλο μας δεν θα τον αποκαλέσουμε πρεζάκι, αλλά τον άγνωστο θα τον κοροιδεύουμε? Λιγο αντιφατικό δεν ειναι? :)

 

Φυσικα και η πλειοψηφία τέτοιων καλλιτεχνών (καλλιτέχνες?) παίρνουν διάφορα σκευάσματα χημικών ουσιών, άλλοι για να αντέχει ο οργανισμός (ο οποίος θα τα παίξει μετά απο χρόνια), άλλοι για να χαλαρωνουν απτο αγχος, άλλοι για να έχουν αυτή την αίσθηση ευφορίας και να χαζογελάνε συνεχώς.. Βλέπε χαμόγελο Σακη πχ που ειναι ΠΑΝΤΑ το ιδιο...:D (δεν λέω οτι παίρνει ο ανθρωπος, αλλα ουτε μπορει να μας πει καποιος οτι δεν παιρνει κιολας..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με ενδιαφερει ουτε η βισση ουτε ο θεσμος αυτος ουτε ανακατευομαι με τα οικονομικα της διοργανωσης. ειναι απλα μια ελαφρια εκδηλωση που βλεπετε. το να αποκαλεις εναν καλλιτεχνη ο οποιος περνει ναρκωτικα πρεζακι το θεωρω πολυ ασχημο. απο οσο γνωριζω λιγο πολυ ολοι χρησιμοποιουν ναρκωτικα πριν βγουν στην σκηνη. και μιλαμε για σπουδαιους καλλιτεχνες οχι βισση. δεν νομιζω οτι ειναι και οτι πιο ευκολο να αποδωσεις οποιαδηποτε στιγμη οποιαδηποτε μερα σε μια συναυλια η οτι αλλο. και βγαζετε πολλες κακιες χαλαρωστε λιγο. ειμαι σιγουρος οτι αν δεν ειχαν ακουστει ολα αυτα για τα οικονομικα μεγεθη δεν θα ασχολουταν κανεις. ενταξει ειναι τραγικη η βισση αλλα ετσι και αλλιως τοσα χρονια την τρωτε στην μαπα απο τα μεσα τωρα βρηκατε να ξεσπασετε δεν εχει νοημα. την τρωγατε και θα την τρωτε μεχρι να πεθανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ότι χτυπιόταν σε μια απέλπιδα προσπάθεια να το πει αυτό σκηνική παρουσία; Στο ότι ανέβηκε μόνη της στη σκηνή;

Παιδιά' date='δεν ήταν μόνη της η Βίσση χθες στη σκηνή...Μα κανένας δεν πήρε χαμπάρι τον αέρα που της έπαιρνε πίσω τα μαλλιά με αποτέλσμα αυτά να ανεμίζουν όλο χάρη και άγρια ομορφιά???

 

Και δεύτερον,το χτύπημα στο πάτωμα ήταν το αποτέλεσμα του πολύ δυνατού αέρα που τη βαρούσε στη μάπα.......:mrgreen:

 

Και πέρα από την πλάκα τώρα,και η 9 θέση πολύ μας ήταν,το τραγούδι ήταν μια απ'τα ίδια.(θα μου πει κανείς και του Ρώσσου μια απ'τα ίδια ήταν...μάλλον κέρδισε πόντους από τα τσαχπίνικα πεταγματάκια των ποδιών)

Οι Φινλανδοί απλά ήταν η attraction και οι δαιφορετικοί της βραδιάς.

Για μένα το πιο ωραίο ήταν της Νορβηγίας,και πιστεύω ήταν πραγματικά καλό κομμάτι,αλλά δυστυχώς πήρε from the 3 the longest :lol:

 

...να στείλουμε στην eurovision ενα κομάτι που να αντιπροσωπεύει αυτό που πραγματικά ακούει η πλειοψηφία του κόσμου στην Ελλάδα,ενα λαικό/σκυλέ/τσιφτετέλι βρε παιδιά!

Χαχαχα,το γελάς??"είσαι συ μια τρέλα μου και αμαρτία......".Χαλαρά πρώτοι και με διαφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...